Майбутні та нинішні клієнти салону , Знайте! що якщо у вас буде подібна ситуація , співробітники умиють руки і зроблять вигляд, що це не через них ви маєте викласти грошенята на консультацію дерматолога, та 5-місячний курс лікування ГРИБКА Нешановні представники салону , ваш коментар про моє «занепокоєння» - це просто найнижчий рівень реакції, який тільки може бути в даних обставинах. Звідки ви знаєте, що я саме занепокоєна? Стандартний текст , який ви написали, щоб вигородити цей фак ап , який на 100% з вашої вини стався , через те, що я зробила саме у вас горе-манікюр , наслідки якого ,мені тепер і оплачувати. Я також маю бізнес, і якщо ставалися фак апи у співробітників, ми завжди вирішували ситуацію з клієнтами, різними запропонованими варіантами, а не знімали з себе відповідальність. Ваш вибір- це зробити вигляд, що нічого не трапилося . Всі, хто прочитає цей коментар - робіть висновки самі . Мені є чим зайнятися, і є куди витратити час, який я виділила для того, щоб написати тут чесний відгук. Та є важливі речі - Здоров’я! Моє Здоров’я було зіпсоване в даному салоні . Майбутні та нинішні клієнти салону , Знайте! що якщо у вас буде подібна ситуація , співробітники умиють руки і зроблять вигляд, що це не через них ви маєте викласти грошенята на консультацію дерматолога, та 5-місячний курс лікування ГРИБКА
Фотогалерея
Про нас
Express Nails — салон краси у Одеса. Основні напрями: манікюр. Формат — спокійний і уважний до деталей.
Відгуки
-
Наталія Валевська VALEVSKA ★☆☆☆☆
-
Victoria Tiora ★★★★★
Я відвідала салон Express Nails в Одесі і залишилася в захваті від обслуговування! Персонал дуже привітний та професійний. Майстер зробила мені чудовий манікюр, враховуючи всі мої побажання. Салон чистий, затишний і добре обладнаний. Особливо сподобалося, що використовують якісні матеріали та дотримуються всіх санітарних норм. Рекомендую всім, хто хоче отримати ідеальні нігті та приємно провести час!
-
Наталья Валевская ★☆☆☆☆
Зробила манікюр, після цього манікюру зняла гель-лак, як і зазвичай , і …. виявила грибок на 2-х нігтях . До того як зняти , з одного нігтя відпав гель-лак взагалі… Звернулася до салону за поясненням . На що мені відповіли, що це не вони , зверніться до дерматолога :) До цього я 15 років обслуговувалась в одного майстра ! І за всі роки ні разу!!! такого не було. З переїздом виникла необхідність знайти салон , щоб робити манікюр. Знайшла - занесли грибок, зняли з себе відповідальність! Попереду довгий лікувальний процес . Для мене ця ситуація буде уроком . Тому , щиро поділилася з Вами , щоб Ви врахували цей факт . Зазначу,що в Google і не тільки, пишу не тільки негативні відгуки, а й позитивні . В цьому салоні робила карбоновий пілінг- ця процедура мені сподобалась! Та ложка дьогтю назавжди закрила дорогу в цей салон .
-
Надежда Ткаченко ★★★★★
обслуживаюсь тут год. соотношение цена/качество устраивает, выбрала одного мастера, который мне подошёл и в результате всегда стабильный результат. администраторы всегда приветливые, можно записаться он-лайн.
-
Natasha Wimbish ★★★★★
I came to this place on my vacation. I got excellent service. It’s been about two weeks since I got my nails done from here and they look still as great as the first day. I recommend this place 100%. Even though I couldn’t speak Russian. I got exactly what I wanted. I have never gotten such an excellent service anywhere. Recommend 100% !!
-
Valery ★☆☆☆☆
Огидне обслуговування! Кілька разів говорила співробітнику, що робить боляче при знятті гель лаку. Проте, працівник не слухала. Пальці на другий день все запалені, печуть. За сусіднім столиком жінка також скаржилася на біль. Але співробітники «салону» працюють на швидкість. Пожалійте свої руки і ніколи не ходіть в це огидне місце
-
Kseniia Bessonova ★★★☆☆
Записалась через сайт к топ мастеру, а по итогу мастер была другая и не топ. О чём меня не предупредили. Маникюр нормальный, но смысл мне тогда выбирать себе мастера на сайте, если салон всё равно записывает к кому хочет, без предупреждения.
-
Юлія Тернова ★★★☆☆
Не раджу йти в цей заклад, якщо ви турбуєтесь про кінцевий результат та вигляд ваших нігтів.. Передісторія була такою: настав час, коли мені потрібно було переробити манікюр, але в мого майстра в салоні не було "вікон".Мені важко виділити 2,5 години зранку чи пообіді, ввечері також не завжди є час. Коли потреба стала критичною, я переглянула всі рекомендовані заклади поблизу і Еxpress Nails підкупили тим, що до ни можна було записатись на той же день, буквально за паро годин до візиту. До того ж, відгуки у соц. мережах були непогані. І ціна адекватною здавалась. Вирішила, варто йти. Записалась, прийняли за 40 хв. після телефонного дзвінка. Та краще б не йшли. Не сподобалось: — заклад знаходиться на 2-му поверсі магазину "Алло" в Торговому центрі, де регулярно починає спрацьовує сигналізація і оглушує відвідувачів; — майстер не порівняла довжину нігтів на лівій та правій руках перед нанесенням гель-лаку; (як?! При тому, що довжина була помітно різною) — непрофесіоналізм майстрів (те, що мені зробили спочатку, я б скоірше назвала "лопатами", ніж нігтями). Озвучила майстру, що мені не довподоби товщина нагітів, а вона в свою чергу запропонувала зняти гель-лак і пересісти до іншого майстра. В результаті мені все-таки зробили нігті більш тонкими, нанесли рожевий однотонний гель-лак і я пішла.
-
Yuliia Ternova ★★★☆☆
Не раджу йти в цей заклад, якщо ви турбуєтесь про кінцевий результат та вигляд ваших нігтів.. Передісторія була такою: настав час, коли мені потрібно було переробити манікюр, але в мого майстра в салоні не було "вікон".Мені важко виділити 2,5 години зранку чи пообіді, ввечері також не завжди є час. Коли потреба стала критичною, я переглянула всі рекомендовані заклади поблизу і Еxpress Nails підкупили тим, що до ни можна було записатись на той же день, буквально за паро годин до візиту. До того ж, відгуки у соц. мережах були непогані. І ціна адекватною здавалась. Вирішила, варто йти. Записалась, прийняли за 40 хв. після телефонного дзвінка. Та краще б не йшли. Не сподобалось: — заклад знаходиться на 2-му поверсі магазину "Алло" в Торговому центрі, де регулярно починає спрацьовує сигналізація і оглушує відвідувачів; — майстер не порівняла довжину нігтів на лівій та правій руках перед нанесенням гель-лаку; (як?! При тому, що довжина була помітно різною) — непрофесіоналізм майстрів (те, що мені зробили спочатку, я б скоірше назвала "лопатами", ніж нігтями). Озвучила майстру, що мені не довподоби товщина нагітів, а вона в свою чергу запропонувала зняти гель-лак і пересісти до іншого майстра. В результаті мені все-таки зробили нігті більш тонкими, нанесли рожевий однотонний гель-лак і я пішла.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Express Nails?
Express Nails знаходиться за адресою ТЦ Афина, Грецька площа, 3/4, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Express Nails?
Зв'язатися з Express Nails можна за номером телефону +38 (068) 715-13-55
Як можна дістатися до Express Nails?
Дістатися до Express Nails можна за посиланням