Їжа не погана, час приготування жахливий, про довге очікування не попередили, не доступні всі страви, бар працює до 20-30, замовляли як раз в цей час відмовили
Фотогалерея
Відгуки
-
Микола Вікулов ★☆☆☆☆
-
Люда Титаренко ★★★★★
Дуже гарний заклад. Приємний персонал. Подача страв гарна. Все дуже смачно.
-
Катерина Каплун ★★★★★
Відвідували це місце вже неодноразово (фото з різних походів). Жодного разу не мали негативного враження. Страви, коктейлі, обслуговування- на висоті. Щира рекомендація
-
Роман ★★★★★
Сказати, що тут смачно, це мабуть не сказати нічого) всім рекомендую!!! Приємна атмосфера, ввічливий персонал та дуже смачна іжа!!!
-
Олександра Квасніна ★★★★★
Дуже атмосферне місце з добре освідченими та вічливими офіціантами. Підкажуть з вибором, розкажуть про страву,якщо є питання, попереджають, якщо страва буде довго готуватися, питають коли принести десерт. Щодо страв: сподобалось все, окрім салата з тунцем (ну то більше мої викиденьки, для мене занадто жирний соус був, все інше без претензій). Стейк рібай з прожаркою - то взагалі смакота. Також, як цінувач чаю, можу сказати, що тут прям на всі 5 зірочок. Свіжий,смачний, з ягодами, не приторний і не кислий. Десерт також сподобався. Ну а гарячі коктейлі, то взагалі для мене щось нове. Bad romance для мене виявився кращим, бо у нього відсутній гіркий смак алкоголю, замість цього присутні легкі тонкі нотки вишні, і це чудово. Оформлення всіх блюд - взагалі окремий вид мистецтва. Я задоволена. Прийду ще, обов'язково. Ситно, атмосферно, гарно, релакс по повній.
-
Ангелина Катькало ★★★★★
Задоволені відвудуванням закладу, дуже сподобалось обслуговування, смачна їжа, смачні настоянки. Є cork free ( ми приносили тортик, але можно і алкоголь). Рекомендую.
-
Serhii Petrovych ★★★★★
Одна з найкращих кафе нашого міста. В ній красивий інтер'єр, в якому можна гарно відпочити з друзями. Гарна музика, для релаксації. Різноманітне меню з дуже смачною їжею. Та привітний і швидкий персонал. Рекомендую відвідати цей заклад!
-
Roman Karov ★★☆☆☆
Бізнес ланч: ціни «Київські», порції маленькі, м‘ясо подають (по за мовчанню) з кров‘ю, про факту сирове! Пошукаю на обід щось цікавіше!
-
Duck Apple ★★★☆☆
Загалом їжа непогана, але від закладу, що номінували на "Соль" можливо очікувалося чогось більшого. Але як вони номінувалися з таким обслуговуванням - це велика загадка. Адміністратор - дуже приємна дівчина, ввічлива, спілкується українською, але офіціанти всі як на підбір спілкуються російською, хоча раз навіть попросили спілкуватися з нами українською. Частина офіціантів приносить і спілкується норм, крім мовного питання, але половина все робить так, наче я їм винен і вони робить ппц яку велику послугу, що приносять те, що я замовив і приймають дозамовлення. Були тричі тут, не суджу по закладу з першого разу, адже щось може піти не так. Все ж 2 цей заклад не заслуговує, але вище 3 не можу поставити. Питання з необслуговуванням українською спільно для дуже багатьох закладів в Сумах, але це єдиний заклад, де ЖОДЕН з офіціантів не спілкувався зі мною українською. Що дуже дивно враховуючи приємне враження від хостес цього закладу.
-
Irina B ★☆☆☆☆
Коли підійшли до пустої тераси з боку вулиці, офіціант почав кричати декілька разів і показувати пальцем "Двери в нас отам"))) Після такого привітання пішли в інший заклад.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Сажа?
Сажа знаходиться за адресою вулиця Харківська 9, 40000 Суми, Сумська область, Україна
Який номер телефону Сажа?
Зв'язатися з Сажа можна за номером телефону +38 (095) 399-22-72
Як можна дістатися до Сажа?
Дістатися до Сажа можна за посиланням