Замовляла глово, замінили продукти не попередивши
Фотогалерея
Відгуки
-
Саша Чуланова ★☆☆☆☆
-
Lera ★☆☆☆☆
Пройшло трошки більше року з тих пір,як в останнє була в цій Таврії, обслуговування стало ще гірше Звичайні каси не працюють,термінали самообслуговування - гірше в житті не бачила. Знайти вдень продавця щоб допомогли на кассі самообслуговування той ще квест,а коли знаходиш підходять з таким обличчям,наче ти до них додому зайшов. На звичайне питання без нарікань"а чому не працюють звичайні каси?" прослідкувала відповідь "потому что продавцы заняты"
-
ІІІ ІІІ ★☆☆☆☆
Жадна каса нормально не працює. Постійні черги.
-
Ilona Demkovska ★★☆☆☆
У магазині зовсім немає касирів, а термінали самообслуговування — найгірші, які я коли-небудь бачила. Якщо ви додаєте пакет із магазину чи просто купуєте щось невелике, ваги термінала не можуть це зареєструвати, і вам обов’язково знадобиться допомога адміністратора. Те саме відбувається з будь-яким товаром, який система вважає проблемним, через що часто виникають великі черги. Адміністратор, який допомагає клієнтам реєструвати товари, змушений постійно метушитися між терміналами у стані стресу. Я бачу, що ці працівники часто звільняються, і це цілком зрозуміло. Зазвичай вони дуже приємні люди, і їх шкода. Випічка продається за надто завищеними цінами, навіть у порівнянні з "Сантимом" і "Сільпо", які, здавалося б, мали б бути дорожчими. Але хоча б свіжа, це плюс. Загалом асортимент в магазині дуже обмежений — ніби вибір без вибору.
-
Faust Schtalwart ★★☆☆☆
Погані продавці. На зауваження про пошкоджений товар відреагувала "Ну и что?", та поставила назад на прилавок , для клієнтів. Погане обслуговування
-
Юлия Яровая ★★★★★
Хороший супермаркет. Вкусная выпечка. Отличный ассортимент товара. Часто акции на разные виды товара. Рекомендую.
-
Тетяна Хлівнюк ★★★★☆
Чисто, нравится программа лояльности, в отличие от АТБ всегда дают здачу до копейки. Из минусов - ценники с ценами по давно закончившимся акциям, что неприятно удивляет на кассе. Но и тут приспособились - внимательно изучаем ценники, на которых указана дата окончания акции. Однажды взяла сыр с нормальной датой и увидела в пачке плесень. Короче, надо быть внимательным как и везде.
-
Liudmila Yamschikova ★★★★☆
Добре, що замість вкритого пилом совкового універсаму відкрилася Таврія. Але персонал часто трапляється той, совковий, навіть якщо це молоді люди
-
Vasil Petrovich ★★★★★
Таврія В супермаркет на Балковской
-
Valeriya Manokhina ★★★★★
Відмінний магазин, смачна домашня кухня, є відділи з канцелярією, з іграшками, відділ для свят, відділ з побутовою хімією, корм для тварин, солодощі, випічка, овочі, фрукти, м'ясо, риба і т.д. Великий просторий магазин, а не 30 см проходу як це зазвичай буває. Магазин відкрився недавно, поки мінусів не побачила. Сподіваюся так буде і далі)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Таврия В?
Таврия В знаходиться за адресою вулиця Балківська, 28, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Як можна дістатися до Таврия В?
Дістатися до Таврия В можна за посиланням