Відгуки

  1. Денис Крылов ★☆☆☆☆

    Лікар просто не повинен с таким відношенням працювати, чекав його годину а ця особа відразу як зайшов почав хамське відношення, хоча я навіть не встиг зайти до кабінету, таких навіть не можна брати на роботу двірником, до цього тут був чудовий лікар, а зараз більше сюди не прийду та вам не рекомендую

  2. Mark Dolberg ★☆☆☆☆

    Ставлять не правильный діагноз військовому і виписують не вірне лікування. Порвані зв'язки для них це забій. Не має перелому - здоровий.

  3. Галина Єфремова ★☆☆☆☆

    Жахливе відношення до пацієнтів..Звернулися за допомогою у зв'язку з укусами собаки.Абсолітно принизливе ставлення до людей,відсутність толерантності,гнучкості та елементарної людяності.Зухвала медсестра так переживала,щоб хворий не зайшов зі своєю чоловічою барсеткою,що навіть,забула обробити рану хворому після контакту з дикою твариною та взагалі ,навіть ,не глянула на місця укусів.Вкололи незрозумілі ліки(бо у довідці відсутні позначки,що саме вкололи) і без будь-яких пояснень відправили,не пояснивши, що треба далі робити хворому як обробляти ушкоджене місце.Нашо державі такі реформи??Кажете гроші ходять за хворим,ні..хворі скоро будуть бігати від таких медичних послуг.

  1. Наталия Тарабан ★☆☆☆☆

    Сто тисяч раз подумайте перед тим, як довірити своє здоров'я цим чарівникам

  2. Alla Koval ★★★★★

    13.01.2020 Коваль Юрій відвідав травмпункт. Прийняли відразу. хоч людей було до десятка, персонал діяв злагоджено і черги практично не було. Зразу зареєстрували, відразу оглянули і зробили рентген. Після рентгену лікар Бабкін Б.М. ще раз оглянув, проконсультував і виписав які треба ліки. Вся процедура зайняла хвилин 10-15, абсолютно безкоштовно і максимально тактовно. Моя вдячність лікарю, рентгенологу і сестрам з травмпункт.

  3. Vladyslav Kobtsev ★★☆☆☆

    Чуйний і уважний персонал установи, але величезні черги перекреслюють всі ті позитивні емоції від персоналу, хоч і є талони з призначеним часом, але запізненням по талонах більше години, що доставляє великі незручності людині, який насилу пересувається на милицях. Прохання звернути керівництво установи на те, що в травмпункті всього 2 !!! коляски для неходячіх пацієнтів і вони практично завжди зайняті. У відділенні травмпункту відсутні туалети для інвалідів, на візку неможливо заїхати ні в один туалет.

  1. Александр Яловец ★★★★★

    Працюють швидко і якісно, але взимку багато людей

  2. Юрій Великодний ★★★★★

    Чуйний мед персонал

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Травпункт?

Травпункт знаходиться за адресою вулиця 20-річчя Перемоги 13, 40000 Суми, Сумська область, Україна

Який номер телефону Травпункт?

Зв'язатися з Травпункт можна за номером телефону +38 (054) 262-01-33

Як можна дістатися до Травпункт?

Дістатися до Травпункт можна за посиланням

Advertisements