Лікар просто не повинен с таким відношенням працювати, чекав його годину а ця особа відразу як зайшов почав хамське відношення, хоча я навіть не встиг зайти до кабінету, таких навіть не можна брати на роботу двірником, до цього тут був чудовий лікар, а зараз більше сюди не прийду та вам не рекомендую
Фотогалерея
Відгуки
-
Денис Крылов ★☆☆☆☆
-
Mark Dolberg ★☆☆☆☆
Ставлять не правильный діагноз військовому і виписують не вірне лікування. Порвані зв'язки для них це забій. Не має перелому - здоровий.
-
Галина Єфремова ★☆☆☆☆
Жахливе відношення до пацієнтів..Звернулися за допомогою у зв'язку з укусами собаки.Абсолітно принизливе ставлення до людей,відсутність толерантності,гнучкості та елементарної людяності.Зухвала медсестра так переживала,щоб хворий не зайшов зі своєю чоловічою барсеткою,що навіть,забула обробити рану хворому після контакту з дикою твариною та взагалі ,навіть ,не глянула на місця укусів.Вкололи незрозумілі ліки(бо у довідці відсутні позначки,що саме вкололи) і без будь-яких пояснень відправили,не пояснивши, що треба далі робити хворому як обробляти ушкоджене місце.Нашо державі такі реформи??Кажете гроші ходять за хворим,ні..хворі скоро будуть бігати від таких медичних послуг.
-
Наталия Тарабан ★☆☆☆☆
Сто тисяч раз подумайте перед тим, як довірити своє здоров'я цим чарівникам
-
Alla Koval ★★★★★
13.01.2020 Коваль Юрій відвідав травмпункт. Прийняли відразу. хоч людей було до десятка, персонал діяв злагоджено і черги практично не було. Зразу зареєстрували, відразу оглянули і зробили рентген. Після рентгену лікар Бабкін Б.М. ще раз оглянув, проконсультував і виписав які треба ліки. Вся процедура зайняла хвилин 10-15, абсолютно безкоштовно і максимально тактовно. Моя вдячність лікарю, рентгенологу і сестрам з травмпункт.
-
Vladyslav Kobtsev ★★☆☆☆
Чуйний і уважний персонал установи, але величезні черги перекреслюють всі ті позитивні емоції від персоналу, хоч і є талони з призначеним часом, але запізненням по талонах більше години, що доставляє великі незручності людині, який насилу пересувається на милицях. Прохання звернути керівництво установи на те, що в травмпункті всього 2 !!! коляски для неходячіх пацієнтів і вони практично завжди зайняті. У відділенні травмпункту відсутні туалети для інвалідів, на візку неможливо заїхати ні в один туалет.
-
Александр Яловец ★★★★★
Працюють швидко і якісно, але взимку багато людей
-
Юрій Великодний ★★★★★
Чуйний мед персонал
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Травпункт?
Травпункт знаходиться за адресою вулиця 20-річчя Перемоги 13, 40000 Суми, Сумська область, Україна
Який номер телефону Травпункт?
Зв'язатися з Травпункт можна за номером телефону +38 (054) 262-01-33
Як можна дістатися до Травпункт?
Дістатися до Травпункт можна за посиланням