Відгуки

  1. Руслан Сінєльніков ★★★★★

    Хочу висловити вдячність колективу Мед Союза за якісну роботу та професійне ставлення до пацієнтів. Особливо хочу відзначити реєстраторів — завжди привітні, уважні та готові допомогти. Вони швидко орієнтуються у записах, чітко пояснюють інформацію та створюють атмосферу довіри з перших хвилин перебування у закладі. Завдяки їхній організованості та людяності відвідування клініки стає комфортним і спокійним.

  2. Олег Лисенко ★★★★★

    Хочу висловити щиру подяку Вихристюк Валентині Анатоліївні за проведену операцію. Ваша турбота, уважність та професійність допомогли мені пройти цей непростий етап із впевненістю та спокоєм. Завдяки вам процес відновлення був швидким і комфортним. Окрема подяка всьому стаціонарному відділенню — ви справді чудові! Ваша злагоджена робота, доброзичливість і підтримка створюють атмосферу довіри та впевненості, що пацієнт у надійних руках. Щиро вдячний за вашу працю та людяність.

  3. Таня Федорова ★★★★★

    Хочу висловити щиру вдячність акушеру гінекологу Гриценко Н.О. за професіоналізм та уважність. Лікар допомогла вирішити проблему, яка давно мене турбувала, і зробила це з великою підтримкою та розумінням. Завдяки її знанням та людяності я отримала не лише лікування, а й спокій та впевненість у результаті. Рекомендую як висококваліфікованого спеціаліста та чуйного лікаря.

  1. Александр Басенко ★★★★★

    Не знаючи, якого лікаря гастроентеролога обрати, мені порадили звернутися до Шаповалова Дмитра Ігоровича. І я жодного разу не пожалкував про цей вибір. Це саме той лікар, до якого я буду звертатися знов і знов. Дмитро Ігорович спокійно та зрозуміло пояснив мою проблему, призначив лікування, і нарешті я почав почуватися значно краще. Це означає, що лікування було підібране правильно та професійно. Щиро дякую вам, Дмитре Ігоровичу, за уважність, компетентність і людяність!

  2. Дмитрик Карнаушенко ★★★★★

    Вперше звернувся на консультацію до ендокринолога Харченко Т.О. Лікар уважно вислухала всі мої скарги,почала шукати вихід із моєї ситуації. Я зрозумів, що стан був запущений, адже довгий час ігнорував сигнали організму, які підказували, що потрібно діяти. Харченко Т.О. призначила дообстеження — здати аналізи та пройти УЗД. Приємно здивувало, що весь процес був організований швидко: лабораторія та інші служби працюють для пацієнта, не довелося чекати кілька днів. За це окрема подяка. Після отримання результатів лікар призначила лікування, детально пояснивши важливість дотримання здорового способу життя, дієти та порядок прийому ліків. Завдяки професіоналізму та уважності я отримав чіткий план дій і впевненість у тому, що рухаюся в правильному напрямку. Щиро дякую Харченко Т.О. за компетентність, людяність і турботу!

  3. соня суховий ★★★★★

    Хочу висловити велику подяку дитячому хірургу Бідакову Олександру Миколайовичу за високий професіоналізм, доброзичливість та чуйність. Звернулися за допомогою коли доні було всього 6 місяців, діагноз: інфантильна гемангіома. Зараз нам 1 рік 4 місяці ми маємо прекрасний результат без жодних втручань і вже завершили лікування. Якщо хтось має діток з таким утворенням, то Вам тільки до Олександра Миколайовича. І найголовніше ні в якому разі не чекайте поки щось колись саме пройде, тільки лікування, і ще раз лікування.Чим раніше тим краще.

  1. Наталья Близнюк ★☆☆☆☆

    Хоч приходиг по запису на визначений час- беруть Не по часу в спочвтку своїх знайомих. Коли треба рентген вони його не роблять. Та ще й відмовляють у відкритті лікарняного ссилаючись на те що я з іншого міста і мені тількт до свого потрвбно їхати в інше місто аідкривати- дівчина на рецепції по клієнтам страховаої - хамло

  2. Юлия Каменская ★☆☆☆☆

    Повністю не задоволена відношенням лікаря дерматолога Лариси Юріївни до лікування моєї мами. Записалися на прийом, приїхали за 30 км і отримали консультацію тривалістю 3 хвилини. Рекомендовані препарати не допомогли, а коли через три зателефонували лікарю, то отримали відповідь "Запишіться ще раз на прийом". Мені цікаво, скільки разів потрібно заплатити, щоб отримати якісне лікування? У вашій клініці людина цікава допоки не сплатить за прийом, тут всі ввічливі тактовні, а після оплати якби швидше ви звідси пішли . Сумно і страшно за таких лікарів.

  3. Kate Volik ★★★★★

    Выношу Велику подяку всьому медичному персоналу а особливо фірургу Материнському Олегу Михайловичу! За надану своечасну медичну допомогу, за турботу, розум і талант. за його любов до людей! Дуже рекомендую дану клініку для всіх! Волік К.О. ,Кононенко Тамара Михайлівна, Панченко С.В.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Медсоюз?

Медсоюз знаходиться за адресою Привокзальна вулиця 33, 40000 Суми, Сумська область, Україна

Який номер телефону Медсоюз?

Зв'язатися з Медсоюз можна за номером телефону +38 (066) 336-60-88

Як можна дістатися до Медсоюз?

Дістатися до Медсоюз можна за посиланням

Advertisements