Відгуки

  1. Володимир Петров ★★★★★

    Якісно відремонтували автомобіль

  2. Олександр Гриценко ★★★★★

    Обслуговую машину майже 2 роки на цьому СТО. Роблять якісно, згоден що дорожче ніж в інший, зате скільки разів звертався завжди пропонують вибір запчастин від дешевого до дорогого. Вирішувати вам

  3. Viktor Vasylyshyn ★★★★★

    Я поки що задоволений послугами. Робив пару разів діагностику та заміну розхідників – все зробили, все добре працює. Зручно, що й механіки та електрик поруч.

  1. Vitaliy Melnik ★★☆☆☆

    Категорично НЕ РЕКОМЕНДУЮ ремонт авто на даному СТО: по-перше, значно завищена ціна на проведення ремонту та при замовленні через СТО комплектуючих автозапчастин; по-друге, непрозорість формування остаточної ціни робіт, оскільки перед проведенням ремонту озвучується одна ціна, а в кінці - зовсім інша (збільшена майже в 2 рази), при чому нічим не підтвержена та необгрунтована, розрахована на необізнаність клієнта.

  2. Андрей Мирошниченко ★★★★★

    Відмінне обслуговування за хорошою ціною. Проводив ТО, зробили швидко і якісно! На станції працюють профі! Рекомендую!

  3. Безкровний Олександр ★☆☆☆☆

    У цій майстерні не змогли полагодити гальма на найпростішому автомобілі (Матіз). Також машину віддали без одного болта на колесі, інші не дотягнути. Коли підійшов до Олександра з претензією він мені ще й нагрубив. Не рекомендую цю майстерню.

  1. Стас Бузунко ★☆☆☆☆

    Приїжджав на ремонт в СТО до Олександра 16 червня 2020. Потрібно було поміняти підшипник на передньому лівому колесі. Олександр не запропонував на вибір запчастини, просто сказав скільки коштуватиме - незрозуміло, що за фірма і що за якість. Підшипник неоригінальний варто, а грошей взяв нормально, але це дрібниці. 1. поміняли підшипник, віддали машину, 18 червня через день почався стук в колесі. в той день дівчина їздила на машині, не зрозуміла що за стукіт і вирішила їхати на СТО, але не доїхала тому мало не відпало колесо тому що після заміни підшипника не затягли болти !!!! 2. Болтами розбило кріпильні отвори і там утворилися еліпси і диск не годиться до експлуатації, але ці майстри сказали дівчині, що посадять на герметик і все буде добре! Вийшов з ладу диск і 4 кріпильні болти, вони нічого не замінили і просто посадили на герметик. 3. ще раніше ставили новий пильовик, який вийшов з ладу після їх ремонту менше ніж через тиждень, швидше за все, розірвали коли міняли підшипник 4. підшипник закрутили стару гайку, хоч в комплекті йде нова Разом: -закрутілі стару гайку на підшипник замість нової. -вишлі з ладу диск і 4 кріпильні болти -порвалі пильовик -не закрутили колесо (!) - мало не відпало, легко було потрапити в ДТП Чеків ніяких не дають, якби потрапив в дтп ніяк би не довів, що ремонтувався у цих шахраїв. Далі вирішувати вам, особисто я більше там не планую обслуговуватись. Фото пильовика і диска прикріпив

  2. Stas Buzunko ★☆☆☆☆

    Приїжджав на ремонт у СТО до Олександра 16 червня 2020 року. Потрібно було змінити підшипник на передньому лівому колесі. Олександр не запропонував на вибір запчастини, просто сказав скільки коштуватиме – незрозуміло, що за фірма та що за якість. Підшипник неоригінальний стоїть, а грошей узяв нормально, але це дрібниці. 1. поміняли підшипник, віддали машину, 18 червня через день почався стукіт у колесі. того дня дівчина їздила машиною, не зрозуміла що за стукіт і вирішила їхати на СТО, але не доїхала т.к. мало не відпало колесо тому що після заміни підшипника не затягнули болти!! 2. Болтами розбило отвори кріплення і там утворилися еліпси і диск не годиться до експлуатації, але ці майстри сказали дівчині, що посадять на герметик і все буде добре! Вийшов з ладу диск та 4 кріпильні болти, вони нічого не замінили і просто посадили на герметик. 3. ще раніше ставили новий пильовик, який вийшов з ладу після їх ремонту менше ніж через тиждень, швидше за все, розірвали коли міняли підшипник 4. підшипник закрутили стару гайку, хоч у комплекті йде нова Разом: -Закрутили стару гайку на підшипник замість нової. -Вийшли з ладу диск та 4 кріпильні болти -Порвали пильовик -Не закрутили колесо (!) - мало не відпало, легко було потрапити у дтп Чеків ніяких не дають, якби потрапив у дтп, ніяк би не довів, що ремонтувався у цих шахраїв. Далі вирішувати вам, особисто я там не планую обслуговуватися. Фото пильника та диска прикріпив

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса СТО?

СТО знаходиться за адресою вулиця Героїв Крут 27/101, 40000 Суми, Сумська область, Україна

Який номер телефону СТО?

Зв'язатися з СТО можна за номером телефону +38 (050) 660-98-05

Як можна дістатися до СТО?

Дістатися до СТО можна за посиланням

Advertisements