Про нас

Osteria Doshka — затишна сучасна остерія в самому центрі Дрогобича, на вулиці Жупній, неподалік від Замкової гори. Це місце, куди заходять за атмосферою міського ресторанчика та кухнею, що поєднує класичні страви з авторськими акцентами. У меню закладу гості зазвичай обирають гарячі страви та легші позиції на кшталт крем-супів, а також фірмові подачі у форматі «дошки» для компанії. Ресторан працює у форматі повноцінного обслуговування в залі, тож можна розраховувати на комфортну посадку й спокійний темп вечері. У теплий сезон особливо приваблює можливість посидіти на терасі. Відвідувачі часто відзначають чистоту в закладі, приємний інтер’єр і красиву подачу — «як на фото, так і на тарілці». У відгуках також підкреслюють швидке виконання замовлень та ввічливість персоналу. Багатьом подобається, що тут смачно, затишно й водночас ціни сприймаються як помірні для центру міста. Заклад має додаткову репутаційну відзнаку — згадку про рекомендацію «Ревізора». Завітайте в Osteria Doshka, щоб смачно пообідати чи провести вечір у приємній атмосфері в серці Дрогобича.

Advertisements

Послуги

  • Обслуговування в залі
  • Перші страви
  • Подачі страв у форматі «дошки» для компанії
  • Посадка на терасі в літній сезон
  • Страви європейської/авторської кухні
Advertisements

Відгуки

  1. Богдан М ★★★★☆

    Тут вдруге, курка в салат і мала дивний присмак, ніби після смаження полежала в посуді від сирої курки. Зверніть увагу, будь ласка.

  2. Вера Макарчук ★★★★★

    Дуже смачно, замовлення виконали швидко, привітний персонал. Замовляли крем-суп та середню дошку, все сподобалось.

  3. Andrey Krivosheyev ★★★★★

    Дуже сподобалося обслуговування в ресторації. Смачні страви, гарна презентація страви: як на фото так на тарілці. Вічливі офіціанти. Завітайте - не пожалкуєте!

  1. Svitlana Gerij ★★★★★

    Гарний сучасний ресторанчик в самому центрі міста, неподалік від Замкової гори. Оригінальний, хороша кухня. Офіціанти ввічливі, швидке обслуговування, помірні ціни. Заклад отримав рекомендацію''Ревізора''. В літню пору є можливість посидіти на терасі. Затишне місце.

  2. KOS MOS ★★★★★

    Дуже хороший заклад - чисто, смачно, красиво. У свій ранк-лист я б поставив у десятку кращих закладів України, в яких я бував звісно. Молодці.

  3. Андрій Кузнецов ★★★☆☆

    Нещодавно побував в Дрогобичі і завітав в цей ресторан. Давно він мене вабив вишуканим зовнішнім дизайно. І от накінець я вкроїв хвилнку часу і зайшов зігрітись таи провести ділову зустріч. Дизай приємний і відчувається що робили його високопрофільні фахівці. Все бездоганно. Чисельні логотипи закладу, ненавязлива отмосфера. креативний санвузол. Жодних зауважень. Разом з тим привітність офіціантів не означає їх швидкої реакції на вашу появу в ресторані. Мені довелось хвилин 10 чекати поки до мене таки підійшла офіціантка. Нічого не можу сказати про страви. Не замовляв у звязку з банальною ситістю. Разом з тим подача горячих напоїв мягко кажучи викликає здивування. На моє прохання подати какао і пояснити спосіб його приготування, офіціантка відповіла що какао готується з пакетиків. Дивно що такий поважний заклад сам не може приготувати цього напою. Чай ройбуш подається з неймовірною кількістю додатків. Разом з тим, цей чудовий напій більшість людей смакують без жодних домішок. І цінують його саме за його неймовірний аромат та смак. І як родзинка неприємних вражень - неякісна вентиляційна система в ресторані. Через деякий час перебування в ньому, із появою відвідувачів, я відчув стійкий запах кухні. Оскільки був ранок то це ще був запах а не сморід...... P. S. Ще раз завітаю в цей ресторан щоб таки скуштувати страви і скласти враження в цілому

  1. Оксана Дакал ★★★★☆

    Чудовий інтер‘єр, зручне розташування, різноманітне меню, чек: 2 основні страви, 2 склянки соку, дошка сирів 370 грн, смачно, але не рекомендую замовляти канелоні з тунцем, сир ззерху смачний, виглядає гарно, але всередені тунець з кримською цибулею просто хрумтить під зубами ніби, ніяк ці смаки не поєднуються в гарячій страві.... Крепи з курячим філе смачні, брали не перший раз. Замовлення виконали швидко.

  2. Serhii Karelin ★★★★★

    Італійська кухня. Салати трошки сухуваті, але порції дуже великі. Можна наїстися одним блюдом. Ціни дуже помірні, порівняно зі львівськими. Впевнений, що Дрогобич буде також туристичною ізюминкою Львівщини.

  3. Olena Zatula ★★★★★

    Один з найулюбленіших закладів Дрогобича! Як будете у місті рекомендую до відвідування. “Osteria Doshka” заходиться у історичному будинку. Найсмачніший десерт який я куштувала у своєму житті «Орео», найсмачніший «Теплий салат з телятини», надзвичайні глінтвейни, тепла атмосфера , італійська музика, завжди уважний персонал, швидке обслуговування.

  1. Svetlana Kolesnik ★★★★★

    Дуже гарне місце, обслуговування на висоті. Смачно та не дорого. Кожного разу повертаючись до Дрогобича знову і знову повертаюсь до Вас. Все супер смачно, швидко та якісно! Атмосфера тут особлива - привітна. Сьогодні знову була в Osteria Doshka з сім'єю - задоволені всі, навіть для нашої маленької улюблениці собачки Майли самі запропонували водички. Дівчатка офіціанти - ви супер! Дякую! Обов’язково повернемося до вас знову.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Osteria Doshka?

Osteria Doshka знаходиться за адресою вулиця Жупна, 4, Дрогобич, Львівська область, Україна, 82100

Який номер телефону Osteria Doshka?

Зв'язатися з Osteria Doshka можна за номером телефону +38 (096) 002-40-30

Як можна дістатися до Osteria Doshka?

Дістатися до Osteria Doshka можна за посиланням

Advertisements