Відгуки

  1. Тетяна Кашуба ★★★★★

    Атмосфера приємна, їжа смачна, офіціанти приємні. Дякуємо!

  2. Ярик Майлоск ★★★★☆

    Доволі смачно, замовили на сніданок кашу та сирники, а також деруни та дві кави. На жаль не було рослинного молока та ще одним мінусом є столи з каменю, через те що вони постійно холодні, трошки некомфортно їсти.

  3. Ольга Франків ★☆☆☆☆

    Коли була в Самборі завжди заходила але 03.09 о 12.00 замовила пюре і курячий стейк, пюре з порошку їсти неможливо, стейк сирий, попросила хліб чорний, принесли з цвіллю, хоч розігріли і на тому дякую, коли покликала офіціанта вона навіть не намагалась якось вийти з ситуації почала наїжджати що то все нормально, я заплатила лише тому що хороший сервіс, а от з їжею розчарували як ніколи :(повару окреме спасибі

  1. Юлия ★★★★★

    Дуже смачно , гарні дівчата офіціантки , Дякую.

  2. mister iks ★★★★☆

    Смачно готують,wi-fi немає,та хотілось би щоб трошки швидше готувалось.

  3. Роман Базар ★☆☆☆☆

    Чекали замовлення годину, сиділи пів години з брудним столом, і кілька раз просили його витерти, допросились з 4-го разу. Просимо звернути на це увагу!!!

  1. Milana March ★★★★☆

    Все смачно,гарна подача страв ,ціни доступні ) З мінусів те що сівши за столик,враження склалося що той столик витерли жирною тряпкою (розводи)дуже привітний хлопчина на барі,та приніс нам страву,а от дівчинка та що на барі, несла нам страву з таким обличчям ,ніби ми прийшли не за гроші скуштувати а на «халяву».Це незначні мінуси,але все ж таки ,привітність персоналу іграє роль велику .

  2. Khrystyna Beniuk ★☆☆☆☆

    В піцці були гнилі помідори ,не рекомендую .(((

  3. Ive mix ★★★★☆

    Смачно

  1. Lester Strakh ★★★★☆

    До того як спробував кролика (дуже багато роздріблених кісточок, поранив десна, поки їв...) був супер задоволений. Але то вина не закладу,а кухаря, який був сьогодні не в гуморі. Все інше по кухні без нарікання. Всі зупи-крема дуже приємні, м'ясо телятини свіже. Десерти пречудові. Обслуговування на рівні(хочеться залишати чайові). Бажаю успіху закладу і надалі.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Restoration Palermo?

Restoration Palermo знаходиться за адресою площа Ринок, 27-28, Самбір, Львівська область, Україна, 81400

Який номер телефону Restoration Palermo?

Зв'язатися з Restoration Palermo можна за номером телефону +38 (068) 877-07-83

Як можна дістатися до Restoration Palermo?

Дістатися до Restoration Palermo можна за посиланням

Advertisements