Чудовий сервіс. Дуже смачно і є великий вибір, є гарний бар на кожен смак. Рекомендую для відвідування!
Фотогалерея
Відгуки
-
Коханчик Діана ★★★★★
-
Віра Шігімага ★★★★☆
Рекомендую ресторан, смачна їжа, гарне обслуговування, затишна атмосфера ,враження як побували на весіллі.Замовляли бограч, печінку, салат, і млинці з творогом, каву, все було смачно на 100 % Заклад має гарну територію з качелями і терасою, що потопає в квітах,все для подорожуючих клієнтів. Так пообідали, перепочили, що я забула вітровку, згадала через 5 днів, затефонувала і моя одежина уже їде до мене.Все має значення,РЕКОМЕНДУЮ!!!
-
Фокс Мастер ★★★★★
Все було як завжди чудово. Зупиняємось 3 рік. Дякуємо за гостинність.
-
Volodymyr ★★☆☆☆
Суперечливі враження від ресторану: 1. Борщ - норм, хоча зовсім мало м'яса (100 грн). 2. Відбівна куряча - норм (95 грн). АЛЕ 3. Котлета по-київськи (150 грн) - зовсім НЕ ПРОСМАЖЕНА всередині, сире куряче прозоре м'ясо, що досить небезпечно для вживання. Після зауваження - забрали. В рахунок одразу додане 10% обслуговування..таке щось.. Термінал - відсутній. Або готівка, або переказ на карту фіз. особи (привіт податковій) В цілому: -мінус бал за котлету, мінус за 10% за замовчуванням у рахунку та мінус за відсутність терміналу. Краще зайти у ресторан "Вулик" в 300 метрах від Деліма.
-
Яциків Андрій ★☆☆☆☆
Рестораном важко назвати цей заклад. Бограч, який сказали що вже гріють несли 30 хв., бо переплутали з чинахами і підігріли їх, хоча перед цим ми запитвли чи можна бограч поміняли на чинахи, але відповідь була, що вже все гріють і поміняти не можна. Шеф повар напевне не розрізняє страви, які готує. Ціни космос, а смак страв та обслуговування ніякі. Офіціант хамло з 20 літнім стажем роботи. Офіціант і поварі сваряться між собою з відкритими дверима, чути це все в зал. Не рекомендую нікому, тільки нерви собі підпортите
-
Федір Яцко ★☆☆☆☆
Жахливе обслуговування. В номерах холодно. Не вартує уваги.
-
dima k ★☆☆☆☆
Нерекомендую. Ще за обслуговування беруть 10% від суми. За що.
-
Anton Anton ★★★☆☆
Запам'ятався великий чорний кіт в залі для обіду. Зала оформлена без смаку, "вінігрет"-є все і нема нічого. Їжа без смаку, про те був комплімент від шефа. Ціни помірні, кава смачна.
-
Viktor Mykhailov ★☆☆☆☆
Найкраще у цьому закладі-це кіт. Вся їжа яку замовили плавала в олії. Назва страви в меню не відповідає реальності(замість картоплі по селянськи отримали смажену і плаваючу в жирі). 10% за обслуговування якого немає. Соломинка для соку була з рештками старого павука. Чайник з чаєм з багаторічним осадом на стінках,а сам чай зі смаком риби.
-
Бажан Наталія Володимирівна ★★★★☆
Ближче до Львова - слабкіше все. Не так смачно, простіше, дорожче. Але нагодували, все було нормальне, голодними не лишили.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса У Андрія?
У Андрія знаходиться за адресою Об'їзна дорога, Стрий, Львівська область, Україна, 82434
Який номер телефону У Андрія?
Зв'язатися з У Андрія можна за номером телефону +38 (063) 036-83-87
Як можна дістатися до У Андрія?
Дістатися до У Андрія можна за посиланням