Була в таборі цього літа на другому заїзді, я вам скажу що дуже захоплена вожатими, дійсно підіймають гарно настрій та підтримають коли важко) жили ми в хостелі,там дійсно краще ніж в будиночках через кращі умови. але один нюанс що там не було ніякої "шторки" в душі,якщо честно дуже заважало бо вода була всюди. каналізація нажаль швидко забивалася,та вода довгенько уходила. Ми проживали в 16 кімнаті,на тей момент було дуже сумно бо точно знаю що за два заїздів не полагодили замок. Двері магнітним ключем не відчинити,а тільки звичайним,тому доводилося шукати нашого наставника щоб просто відчинити двері,бо магніти не працювали. ще хтось наче "спеціально" зачиняв двері коли ми верталися з басейну [ми залишали їх відкритими щоб було зручніше не бігати по всьому табору] дискотеки були дійсно цікаві та залишали купу емоцій) Дуже приємні жіночки у мед пункті.у мене був так скажімо "стрес",часто заспокоювала вожата й приємний персонал коли приходила через панічні атаки та головний біль,було дуже приємно) табір залишив гарні спогади, сподіваюся повернутися наступного літа :)
Фотогалерея
Відгуки
-
mary ★★★★★
-
Ганна Пелешенко ★★★★★
Щиро дякую табору за чудовий відпочинок нашого класу! Ця зміна (25.11.-21.12.2025), як на мене, була особливою, адже діти не лише відпочивали, а й занурилися у справжні традиції українського Різдва. Дуже зворушило, що до діток завітав Святитель Миколай та разом з дітьми підніс спільну молитву за рідних, наших військових та Україну. Програма була надзвичайно насиченою: від виготовлення різдвяних павуків і коляди до зустрічі з нашими Героями з ампутаціями, де дітям доступно розповіли про протези та етику спілкування з людьми, що мають ампутації. Розважальна частина теж була на висоті: басейн, дискотеки, мотузковий парк, безліч майстер-класів та пізнавальні екскурсії до Бойківської резиденції Святого Миколая, Лаврівського монастиря, батьківського дому Івана Франка та на вітроелектростанцію не давали сумувати ні хвилини. Окремих слів заслуговує територія табору з комфортними будиночками посеред лісу, а також розкішна столова, яка більше нагадує банкетну залу. Харчуванням дитина задоволена, все було на рівні. Особлива подяка нашій вожатій Анастасії Бегей, яка завжди була на зв’язку з батьками та стала справжньою подругою для дітей. Єдине, як невелику пораду на майбутнє, хотілося б запропонувати розміщувати в номерах для дітей правила прибирання та графік черговості прийняття душу — це допоможе дітям уникнути зайвих побутових суперечок і краще організувати свій побут. Saltzbork - чудовий табір, де діти перебувають у безпеці та постійно зайняті цікавими справами. Щиро бажаю табору процвітання, цікавих табірних змін та не кажу "До побачення", кажу "До зустрічі!"
-
Микола Верна ★★★★★
Табір «Зальцборк» залишив у мене дуже позитивні враження. Це місце, де поєднуються активний відпочинок, цікаві заходи та дружня атмосфера. Програма була насиченою: ігри, квести, спортивні активності, творчі заняття — нудьгувати не було часу. Вожаті уважні, доброзичливі та завжди готові допомогти. Вони вміють підтримати, зацікавити й створити комфортну атмосферу в команді. Дуже сподобалося, що всі діти відчували себе частиною одного великого колективу. Харчування було смачним і різноманітним, а умови проживання — зручними та чистими. Окремо хочу відзначити безпеку та організованість табору. «Зальцборк» — це не просто табір, а місце, де знаходиш нових друзів, отримуєш багато емоцій і спогадів, які залишаються надовго. Із задоволенням поїхав б сюди ще раз!
-
та самая ислизок0 багатирь ★★★★★
Мені дуже сподобався цей табір, тут справді дуже класно. Територія велика, доглянута й дуже красива. Поруч знаходиться ліс, тому завжди свіже повітря і приємна атмосфера. У корпусах гарний сучасний ремонт, чисто та затишно, приємно жити й відпочивати. У столовій дуже смачна та різноманітна їжа, завжди свіжа і добре приготовлена. Їсти тут — одне задоволення. Також у таборі є класна баня та басейн, де можна чудово провести час і розслабитися після активного дня. Атмосфера дружня, відпочинок приносить багато позитивних емоцій. Це місце, куди хочеться повернутися ще раз!
-
Илья Лаптев ★★★★★
20.12.2025, 14:20, Їдальня, діалог: - Ілля, попросили написати відгук за відпочинок. - Не питання, але все буде по-чесному, як є, щоб без образ. - Так, напиши все як є. Отже, поїхали. 21 день відпочинку. Локація. Місце оточене природою — хвойним та змішаним лісом, пагорбами та зеленими краєвидами Карпатської зони. Сосни прям дуже високі;)) Це створює відчуття певного відриву” від міського шуму та щоденних турбот. Повітря вологе, свіже, пахне лісом. Варто сказати, що на третій день я вже захворів, але тут вже моя імунна система не допрацьовує. Така локація особливо приваблива для тих, хто цінує чисте повітря, природу, тишу та усамітнені прогулянки (але варто зважати що тут табір, і є дітки;)). Проживання. Жив внизу. Будиночок А. Санвузол в номері - душ, туалет. Ремонт - скромно, бюджетно. В номері є холодильник. З плюсів - великий телевізор та велике двоспальне ліжко. Був ще на хостелі, там ремонти на порядок краще, плитка - то взагалі топ, хочу собі таку додому. Є автономна електроенергія, генератор вмикається за декілька секунд. Коли на початку грудня в Києві по 16-18 годин не було світла - тут воно було завжди. Територія. Все дуже доглянуто, зелено, красиво. Ввечері освітлено. Є гарне футбольне поле (навіть професійні матчі проводять), спортзал, мотузковий парк, басейн, що опалюється, працює медпункт (24/7), є запас ліків, мене добре і привітно лікували поки хворів. Будиночки нові і ще будуються, видно що дохід реінвестується. Є пральня, приносиш речі - здаєшь, перуть, сушать, віддають. Та і в принципі все нове, складається враження, що все побудовано менше ніж 10 років тому. Харчування. Є їдальня та ресторан. В їдальні непогано годують, мені особисто хотілося б більше м'яса та фруктів. Але як кажуть британці: "Taste differs". Ресторан класний - рівень київський, як по цінам так і по якості. Смачна кава, випив її на 4к+ грн. Ранок в сосновому лісі з запашною кавою того точно вартий. Сервіс: Якщо коротко - тут душевно. Колектив дуже дружній, це видно)) Окремо хочу подякувати: Христі 01 і Христі 02 (сорі, вас так всі вже називають) - за прикольні заходи, постановку пісень та танців, а також за атмосферу. Галині та Ірині - за допомогу та підтримку в усіх організаційних моментах, за 21 день слова "Ні, у нас так не можна" я не почув. Андрію - за класне почуття гумору, харизму і кращий мій SPA у Львівській області. P.S. Окрема подяка Любов Іванівні. Як виявилось на другий тиждень, привітна жіночка Люба, яка тепло вітає всіх гостей на заходах, добра і уважна, завжди запитує: "Як вам відпочинок, все подобається, щось потрібно?" - це директор і власниця;)) Таке ставлення до гостей багато вартує;)) У вас класний і в той же час важкий бізнес;)) Бажаю вам витримки і щорічного фінансового зростання, бо гроші правильно ви вкладати вмієте (кажу як екс фінансист у Big 4). На цьому "Па", правильно ж? Так прийнято прощатися в цих краях? І звичайно ж до нових зустрічей;))
-
Taras _D ★★★★☆
Були в бані, все добре, файний басейн, є стіл з диванчиком. З мінусів: нема тапочок, рушників, тарілок, чашок, чайника, все потрібно брати з собою!
-
В Р ★★★★★
Гарна територія, хоча є вже поломки, які потрібно усунути. В котеджі 6, не працює перелив. Також не має засобів для прибирання, миття посуду. ( губки бракувало дуже, знали б взяли з собою). Але в основному, задоволенні відпочинком. Літом, звісно краще, бо буде зелено та працюватиме відкритий басейн. Персонал хороший, обов'яково завітаємо ще...
-
Natallia Figura ★☆☆☆☆
Хочу залишити відгук,щоб попередити про небезпеку в сауні!Коли зайшли у сауну, то відчули їдкий запах хлору, але розцінили це як турбота про клієнта(дезінфекція важлива). І працівник сказала: « Як добре ми підігріли басейн, що аж пара, дим піднімається!» Але через годину/дві почалася сльозотеча,чхання і кашель у кожного з присутніх у сауні! Розцінювали це як алергічна реакція на хлор… Коли привідкрили вікно що біля басейну(більше немає вікон), то над басейном утворився густий туман, що неможливо було розгледіти протилежну сторуну басейну!!!! Тільки пізніше прочитала, що хлор з повітрям утворює такий туман!! Коли ми вийшли на вулицю і вдихнули повітря, у всіх присутніх почався сильний кашель!!! У дома симптоми не пройшли ,а лише посилилися: очі пекли вогнем, ніс закладений, кашель до рвоти(у декого таки була рвота), головна біль, печіння у горлі. Пишу це, бо маю надію, що можливо це комусь допоможе не потрапити у таку ситуацію. Ми дякували Богу, що з нами не було дітей, так як хлор важчий за повітря і концентрується унизу. До яких органів звертатися??? Але принаймі не будемо мовчати!
-
Igor Vintoniv ★☆☆☆☆
Дуже прикро писати негативний відгук, але даний заклад розчарував тотальним зухвалим, безтактовним і брехливим ставленням до клієнта. Все почалось з відмови приймати нас на вихідні згідно бронювання на букінгу, запросили попередню оплату на банк.картку і відповідно зняти букінг- бронювання. Після прибуття ми вже дізнались про два весілля, парубоцькі вечірки і відсутність харчування. З вечора запевняли, що все завтра буде працювати, ще зранку адмін.готелю обіцяла сніданок на 10.00-11.00, але в 11.40 нам відмовили в сніданку в дуже грубій формі, пояснивши вчорашніми весільними клопотами, в кращому випадку ресторан сказали запрацює в 15.00. Коли ми прийняли рішення покинути заклад і не залишатися ще на одну добу, нам відмовили повертати кошти.Все спілкування в безтактовній формі, особливо з власником. Можна багато описувати в деталях зіпсований відпочинок, але нажаль це вже нічого не змінить. Висновок простий:вся подана інформація на їхньому офіційному сайті-БРЕХНЯ І ФАЛЬШ!!! ВЛАСНИК ЗНЕВАЖАЄ КЛІЄНТІВ І ВІДПОВІДНО ХАМСЬКЕ ПОВОДИТЬСЯ ЯК САМ, ТАК ПЕРСОНАЛ. Це місце шахраїв, наляканого персоналу, хамовитого відношення до клієнта. Всім раджу добре зважити, приймаючи рішення зупинятись в цьому закладі!!!
-
Gtans ★★★★★
Хороше місце для відпочинку. Красива, доглянута територія, аквапарк, басейн, сауна з критим і досить великим басейном, дитячий майданчик, тренажери, чан, озера, де можна рибалити, альтанки, кафе - ресторан з приємними цінами і непоганою їжею. Красива територія, оточена сосновим лісом, який відразу за будинком. В перспективі, на стадії закінчення готель і спа-центр. Будиночок нам сподобався, зроблено і продумано все добре, але звичайно є і недоліки, про які варто зазначити: на чотири номери у будинку був тільки один одноразовий шампунь. Мило рідке і тільки у ванній кімнаті на першому поверсі. На другому поверсі тільки туалет і умивальник, без душової, що не дуже зручно і також там не замикалися двері. Недостатньо начиння для приготування на кухні - є тільки одна маленька сковорідка і кастрюлька. У номерах немає де скласти одяг, можна було б хоча б гачки повісити. Так само і у ванних кімнатах. На балконах я б порадив поставити хоча б стільці. Дуже погана звукоізоляція. Більшість з цього легко усунути і це, як поради для вирішення, а загалом, там усе робиться правильно і з великими перспективами. Повернемося ще до вас обов'язково і бажаємо процвітання!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Saltzbork?
Saltzbork знаходиться за адресою Staraya Solʼ, Хутір Папрочизна, 8, Стара Сіль, Львівська область, Україна, 82066
Який номер телефону Saltzbork?
Зв'язатися з Saltzbork можна за номером телефону +38 (068) 501-31-50
Як можна дістатися до Saltzbork?
Дістатися до Saltzbork можна за посиланням