Гарне місцеположення, смачні сніданки, басейн з підігрівом, доглянута територія. При заході в будинок треба перевзуватися. Капці надаються. Василь швидко допомогає вирішити всі питання. З недоліків - подушки потребують оновлення як і деякі меблі.
Фотогалерея
Відгуки
-
Володимир Саленко ★★★★★
-
Ирина Ткаченко ★★★★★
Гарний відпочинок у садибі "Кукулька". Наша сім'я залишилася задоволена від відпочинку в садибі «Кукулька». Готель має гарну, доглянуту зелену територію, з якої є прямий вихід до річки. Переваги які запам'яталися: для дітей та дорослих є безліч розваг, настільний теніс, волейбол, баскетбол, дартс, а також басейн з підігрівом, що було дуже доречно для нашого відпочинку з маленькою дитиною. Ми обрали двокімнатний номер з мінікухнею. Чистота — на високому рівні: постільна білизна та рушники були чистими. Також нам видали окремі рушники для басейну, які за потреби можна було замінити на чисті. У номері було все необхідне: два двоспальні ліжка, розкладне крісло, шафа, телевізори в кожній кімнаті та повністю обладнана кухня. Щодо популярної теми з залізничною колією: так, поїзди дійсно чути, але, як на мене, це не є суттєвим недоліком. Перед бронюванням завжди варто перевіряти розташування готелю, щоб бути готовим до таких особливостей. Недоліки, які варто врахувати: Харчування: Ми не куштували сніданки, але вечірнє меню нас розчарувало. Замовляли вареники, пельмені та деруни, і, на жаль, смак страв не виправдав очікувань. Загалом, ми отримали багато позитивних вражень і можемо сміливо рекомендувати садибу «Кукулька» для сімейного відпочинку.
-
Татьяна ★★★☆☆
Почну з того, що коли планувала поїздку, то запитала дівчину, яка здає номери, чи є в Славське пішохідні стежки в лісу, чи можна гуляти лісом, на що вона сказала так, десь є. Як оказалось десь є, але не в Славську. Тому мій відпочинок пішов не так, як хотіла одразу, тому що отам тільки машиною можна подорожувати або квадроциклом, або оренда авто, ціни дуже дорогі на авто екскурсії, легкова 2500 з водієм на одну екскурсію, або 800 грн з людини в бусі на 8-х. Мені було нема чого робити, окрім екскурсії і походів в магазин. Це місце чудово для родин з маленькими дітками, для яких є і горка і площадка, да і басейн більш дитячий, тому що він мал для дорослого. Я так ні разу не купалась в ньому. Ще один неприємний сюрприз так це залізничний транспорт, як оказалось поїзда так близько, що їх дуже чутно. Плюс готелю що вихід прям к річці, але мінус що прям за нею одразу колія, так що і вдень і вночі поїзда дуже шумлять. На кухні немає плити! Є тільки мікрохвильова піч і електрочайник. Холодильник на поверсі є загальний. Мені було сумно, шукала де в лісі прогулятися, але такого немає. Я люблю активний відпочинок, тут більш пасивний, або для мам з маленькими дітками, Дівчина сказала, що є трансфер, по факту це не трансфер від готелю, а просто вона таксі нам визвала, що я могла зробити і сама на такі гроші, 2 хвилини їзди 200 грн. До того ж в Славську на таксі одна монополія, всім заправляє Василь, ціни він тримає на рівні досить високому. Сам готель з гарною територією, менеджер Василь дбає про все, стриже газон, допоможе розвести вогонь для мангалу, прибирає.
-
Олена Пилипчак ★★★★★
Лише теплі, приємні враження! Чудовий, комфортний отель! Велика територія з альтанками, столиками, дитячим майданчиком, є місце для гри в теніс, волейбол, баскетбол. Басейн з підігрівом. В кінці території протікає гірська річка. Є вихід до неї. Сидиш в альтанці і насолоджуєшся краєвидами та шумом води. Повний релакс. На кухні посуду достатньо. Є чайник та мікрохвильовка. Рядом є місця, щоб поїсти. Також їжу можна замовити в самому отелі. Чисто, красиво, затишно. Персонал привітний, завжди готовий допомогти. Дякуємо за чудовий відпочинок! Рекомендую! Почитала останні відгуки. Таке враження, що писали конкуренти з метою знизити рейтинг.
-
KLM ★★☆☆☆
Відпочинок економ-класу за неекономну вартість. Мінусів більше, ніж плюсів, на жаль. Плюси: - хороший ремонт номерів, - є басейн з підігрівом, - зелена територія; - наявність харчування. Мінуси: - грати на вікнах у номерах першого поверху й немиті вікна (враження, що у вʼязниці), - несвіжа стара постіль, яка тхне сирістю; - максимально чути сусідів, навіть те, як вони ходять в туалет; - малий тиск води в душовій, складно помитися; - необхідність перевзуватися в одноразові капці, які слизькі на кахельній підлозі готелю; - більшість страв не смачні, а капучіно виявилося порошком з водою. При цьому вартість деяких позицій співставна з ресторанними. - неможливість відкрити вікно вночі через неймовірний шум потягу, через що доводилося спати в душному номері; - є кухня, але без можливості готувати через відсутність плити. На всіх відпочиваючих один чайник, мікрохвильовка. Бракує чайних ложок - доводилося цукор розмішувати столовими. Загалом таке враження, що господарі не опікуються готелем на належному рівні - пошкоджена лавка при вході, хитаються столики на терасі, дешеві пластикові стільці й столи, їдальня - неначе шкільна столовка, з клейонками на столах і металевими стільцями. Відчуття, що в радянському санаторії. Дивне враження викликає санвузол - кватирка над душем, яка не зачиняється через зламану ручку і через яку залітають мухи, яких тут чимало. Але пан Василь молодчинка, всім опікується і вирішує будь-які питання, за що йому подяка.
-
alionka ★★★★★
Ми бронювали номер через букінг, планували поїхати компанією з 5ти чоловік, але двоє з нас захворіли. Адміністрація кукульки пішла назустріч в перенесенні дати і зміні номеру, так само як і з заселенням та виселенням. Ввічливість та комунікація творять дива)Якщо виникали якісь труднощі, нам одразу надавали допомогу. В номері чисто та охайно, є все необхідне: фен, все для душу, рушники, на коридорі холодильник. Сніданки обіди справді треба замовляти заздалегідь, але тут нічого незвичного. Їжа дуже смачна, порції великі. Окремо сподобалась назва, дуже креативно))
-
Serg Rusov ★★★★☆
Дуже гарне місце, привітний персонал, ціни адекватні.
-
Оксана Весна ★☆☆☆☆
Номер на перший погляд гарний,але дуже брудно!!! Постільна білизна тільки пахне порошком...на вигляд вицвіла з величезними плямами та волоссям-це жах!!! Не всі розетки працюють.Ванна кімната теж у поганому стані.Сушарка для рушників не працює.Коли заходиш у будинок,просять взувати одноразові тапки.Коли ми повідомили,що виселимось на день раніше в нашому номері виключили світло(у спальні та коридорі) сказали що лапи перегорілі а на заміну не мають.Дивно те,що на наступний день світло вже працювало.Вигляд-ніякий...зрубані дерева!!Чанів та риболовлі теж немає,вам дають візитки де це є. Їжу потрібно замовляти за пару годин ,щоб вам приготували.А сніданок з вечора.Але ми там не їли,тому нічого про смак не скажу. В бєсєдках теж брудно.Я вважаю на таку ціну сервіс ніякий!! Більше ніколи туди не поїдемо!!!
-
Вадим Кошельник ★★★★★
Гарно
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Sadyba Kukulka?
Sadyba Kukulka знаходиться за адресою вул. Бойківська, 6, Славсько, Львівська область, Україна, 82661
Який номер телефону Sadyba Kukulka?
Зв'язатися з Sadyba Kukulka можна за номером телефону +38 (095) 459-91-11
Як можна дістатися до Sadyba Kukulka?
Дістатися до Sadyba Kukulka можна за посиланням