Відгуки

  1. Оксана Олександрівна ★☆☆☆☆

    Замінить цих наглих невихованих продавинь вже на каси самообслуговування. Фамільярність, дрібне хамство, зневага, незручність від них тільки

  2. Таня Попова ★☆☆☆☆

    Або найміть більше касирів, або хай касири сидять на своєму робочому місці. Коли вечором не прийдеш черги величезні каси закриті . І стоїш після роботи чекаєш поки десь ті касири походять відпочинуть. Вони приходять на роботу чи відпочивати?

  3. Вікторія Васьків ★★★☆☆

    Великі черги на касі ввечері. Лише 2 каси відкриті. Черга іноді тягнеться на половину залу і не має як пройти, бо вузькі ряди і так.

  1. Поліна Бучко ★☆☆☆☆

    Можу поставити просто 0 балів) Вже не перший раз продавець не додає решти а потім каже що ми її просто забули(продавець Татьяна)

  2. Igor Buchko ★★★☆☆

    Та сама проблема що і у всіх магазинах цієї мережі: бруд, не якісний товар, незадоволені касири, часто відсутня розмінна монета, часто російськомовний персонал, на території брудно та часто розпивають алкогольні напої........

  3. Олексій Соловйов ★★★★☆

    Не зручні двері на вході, а решта усе добре.

  1. Кіт Пес ★★★☆☆

    Вхід в приміщення - це щось з чимось, хто завітає зрозуміє, продукти свіжі , а обслуговування швидке

  2. ivan mykhailyk ★☆☆☆☆

    Кілька днів тому, продали зіпсовану сьомгу(вакуумовану), сьогодні-фісташки50гр-з милом(якщо вологі пальці, то фісташки ковзають, намилені! Ей, ви... б... ги! Ви........ нічого не спутали!?!!!

  3. Маряна Улич ★☆☆☆☆

    Кожного дня скупляюсь там. Завжди якісь мінуси з касирами. То махлюють на пару грн. Коли ти це замітиш, показують ніби чисто випадково. То хамлять. Вбивають в чек, то що і не береш. Тому постійно потрібно дивитись що в чеку. То що дрібні не додають це уже мовчу. Ну сьогодні вже було занадто. Коли скуповуюсь і на 1000 грн. То нічого. Тут зайшла за дрібною покупкою. Вистояла в черзі 15 хв. Бо як завжди працює максимально 2 каси.До розплати даю 100 грн. А касир то що хамовито себе повів, ще й Сам вирішив що робить скасування. Бо в них немає решти. В і тозі потрачений час, не отримала покупку, нахамили. Яке відношення до покупців.

  1. Yana Madynyak ★★★★☆

    Один з типових супермаркетів, незвичайним є внутрішній парк-дворик

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса АТБ-Маркет?

АТБ-Маркет знаходиться за адресою вулиця Січових Стрільців, 4 а, Стрий, Львівська область, Україна, 82408

Який номер телефону АТБ-Маркет?

Зв'язатися з АТБ-Маркет можна за номером телефону +38 (032) 457-09-48

Як можна дістатися до АТБ-Маркет?

Дістатися до АТБ-Маркет можна за посиланням

Advertisements