Відгуки

  1. Serg Mirny ★☆☆☆☆

    Прийшов обрати антіпрнспірант. Продавчиня мені заборонила пшикати. Вибачте, а як я повинен дізнатися запах. Поставьте тоді тестери. Що за маячня тугоплавка???

  2. Bxpb Bodya ★☆☆☆☆

    Багато товарів відсутні на полицях, і відмовляються продавати тестер, навіть за проханням клієнта. Не буду в подальшому купляти щось в цій мережі магазинів

  3. Таня ★★★★★

    В магазині працює дівчина, низенького зросту та з чорним коротким волоссям. Дуже приємна пані, завжди допомагає з вибором косметики і завжди пропунує саме те, що мені потрібно, а якщо такого товару немає то знаходить дуже схожий до того, що я шукаю!! Дуже дякую тій дівчині!

  1. Анастасія Маркварт ★★★☆☆

    Напевно, я не розумію суті акцій ) І дуже шкода, що при придбанні товару з подарунком,цих самих подарунків завжди немає. Не розумію - чи то продавці собі забирають, чи то керівництво мережі таким чином намагається привернути увагу, обманюючи покупців((Хоча я і люблю Єву, але останнім часом дуже багато нюансів

  2. Катерина Москалик ★☆☆☆☆

    Доброго дня,шановні керуючі,звертайте будь-ласка більшу увагу на персонал,який обираєте!Не перший раз заходжу конкретно в цей магазин і кожного разу ваші працівники не обізнані в товарі,який є на прилавках,не ввічливі і хамовиті+не можуть надати конкретну інформацію згідно бонусів,які є на карточці(що не скажеш про персонал в магазині на В.Великого)!!!

  3. Христина Колодій ★☆☆☆☆

    Я є постійним клієнтом і сьогодні вперше розчарувалася ! Зайшла в магазин купити продукцію Tresemme бо на неї зараз акція + подарунок стайлер. Коли знайшла консультанта щоб спитати за стайлер мені дали відповідь , що їх обмежене кількість і вже немає , але чому тоді цінники висять акційні і надпис + подарунок??? Спитала який подарунок , якщо стайлерів немає , мені дали відповідь ніякий... До кінця акції ще 5 днів... Моя думка, що продавці їх просто забирають собі... Будь ласка, перевірте все , що я написала про цей магазин, адже ви так втратите клієнтів !

  1. Леся Демків ★☆☆☆☆

    Дуже незадоволена сервісом . Шановні адміністратори рекомендую ретельніше відбирати людей на роботу , перевіряйте елементарні знання ПК, або самі навчіть а потім допускайте обслуговувати людей . Я 25хв простояла , поки отримала своє замовлення з інтернет магазину, дівчина незнала як видати мені замовлення , декілька разів когось кликала щоб пояснили , показали . 4 рази перепитувала номер замовлення . Більше 10 людей обслужили на сусідній касі , поки обслуговували мене одну . При тому що пише що отримувати посилки без черги , як це робити касир незнала . За цей час я могла все купити в магазині і піти , нажаль , те що я замовила в інтернет магазині товар ,мій час не зекономив а наоборот витратила в 2 рази більше . Ставлю одну зірку і у Ваш магазин більше не повернусь , на Володимира Великого в Єві більш досвідченіші продавці , ніколи проблем не було .

  2. Степан Нечипір ★★★★★

    Дуже привітний персонал. Єдина проблема - це торгівля товарами без маркування державною мовою

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса EVA?

EVA знаходиться за адресою вулиця Лесі Українки, 14, Дрогобич, Львівська область, Україна, 82100

Який номер телефону EVA?

Зв'язатися з EVA можна за номером телефону +38 (080) 030-37-00

Як можна дістатися до EVA?

Дістатися до EVA можна за посиланням

Advertisements