Хочу поділитись враженнями щодо цієї АЗС . Плюси: - новенька - ціни на паливо ринкові - сервіс (обслуговування) хороший - чистий зал і ТУАЛЕТ (за що окремо дякую ) - заправщики привітні (залишайте їм чайові) Мінуси: - по рекламі почув про супер смачну їжу на АЗС , але вона не така вже супер - ну і подача їжі в коробочках не зручно , хотів би щоб були тарілки і вилки , знову таки по рекламі кажуть що їжа від ШЕФа , але в коробці , це стрьом , ВИ ПЕРЕЧИТЕ СВОЇЙ ЖЕ РЕКЛАМІ ( і це було розчарування за цю вартість ! Бажаю успіху і надіюсь ви прислухаєтесь до зауважень !
Фотогалерея
Відгуки
-
Igor Kasinevych ★★★★★
-
Анна Гладьо ★★★★★
Працівника на ім’я Петро треба зробити директором. Петро приходить-порядок на касі наводить. Дуже оперативно працює з великою кількістю людей і черги ніби не існувало
-
Andrii Lychkovakha ★☆☆☆☆
Наче дрібниці, але загальне враження кепське. На газ працюють виключно колонки 9 і 10, за будівлею станції на газовій колонці заправників немає і вони не працюють. Це половина біди. Як і всюди, проблема із тими, хто авто кине і піде їсти хот-доги. Але коли газових колонки всього дві - це вже проблема. Довелося йти самостійно і голосно просити відігнати вже 5-10 хвилин як заправлені авто, персоналу на то по цимбалах. Заправили, відігнав до стели машину щоб не було черги - виявив що заправник не прикрутив на місце кришку газової горловини. Доводили мені що я загубив (за 20 метрів від 9 колонки до стели?), потім казали що точно прикрутили і що вони не при справах. Пройшов чотири рази сам туди сюди, нічого не знайшов. Там ціна тої штуки 10-30 гривень, але коли ти після того їдеш в дощ 300 км і маєш гемор де знайти таку ( а на заправках їх чомусь зараз немає) - то враження про заправку складається самі розумієте яке. Працівникам на все пофіг, заправникам купюру дай, а він після того тобі кришку скрутить (нафіга вона йому?).
-
Natali LC1 ★★★★★
Сьогодні проїздом зайшли перекусити на заправку upg вул.Шевченка у Львові. Вийшло не перекусити а добре поїсти! Хлопчина- оператор Святослав порекомендував кортоплю з фрикаделями. Дякуємо! Все чудово! Обслуговування, чистота, а головне, смачно! Здивувала відсутність черги, хоча машин було досить багато. Молодці, працюють оперативно!
-
Polina Kryvenko ★☆☆☆☆
Шокована візитом на заправку, обслуговуючим персоналом. Приїхали з чоловіком заправити авто. Чоловік вийшов з машини, персоналу побіля нас не було, - він вставив пістолет в бак й пішов до каси оплачувати. Я лишилась з собакою в машині, очікуючи повернення чоловіка. Чоловіка довго не було. Виявилось, він очікував поки порахується бензин, а бензин не може порахуватись поки пістолет в машині. Потім касир говорить у мікрофон, що потрібно дістати пістолет з авто, бо вони не можуть порахувати пальне. Поруч з нами стоїть чоловік, який заправляє машини й я, сидячи в машині з собакою, маю надію, що він це зробить. Але бачу, що він того не робить, хоч стоїть біля нашого авто. Касир повторює прохання разів 3-4 й нарешті цей чоловік наважується прибрати пістолета з машини. Чоловік оплачує й повертається до машини. Працівник заправки, в обов'язки якого входить вставляти/доставати пістолети в/з машин (тобто заправляти їх), починає сварити мого чоловіка, що він того не зробив. Робить це в грубій, дуже повчальній манері, з елементами наїзду. Основний його посил був в тому, що якщо ви самостійно поставили пістолета в бак, то повинні самостійно й доставати його. UPG, вибачте, але я вперше чую таку вимогу. Особливо на ваших заправних станціях. Мені було дуже неприємно, що мого чоловіка й мене якась, незнайома мені, людина вичитує як школярів й розповідає що й коли й кому я винна. Прошу оговорити ці деталі зі співробітниками, чи більш активно приділяти увагу до софт скілів в процессі підбору персоналу. Мені б було дуже приємно в майбутньому не стикатися з подібним й продовжити користуватись вашими послугами. В іншому випадку мені доведеться заправлятись в інших місцях, де співробітники заправної станції більш виховані та відносяться з повагою до ближнього. Дякую за розуміння.
-
Іра Львів ★★★★★
Неймовірно гарна, класна , сучасна заправка... всередині ще не була, але дуже і дуже подобається оформлення ззовні ... Одного разу навіть, коли побачили біля входу аніматорів в костюмах, було дике бажання зупинитися та побігти з ними пофоткатись наскільки класно і кумедно вони поводились... 10 заправочних місць та постійно є заправщики на вулиці...територія чиста від снігу, видно, що працівники стараються для комфорту відвідувачів... Також є багато парковочних місць .. Дуже добре освітлена територія тому дане UPG можна однозначно назвати яскравою Зірочкою Рясне... обов'язково найближчим часом відвідаємо дану заправку всередині .. надіюсь, що обслуговування працівників на ній не підведе...
-
Marko Caković ★★★★★
Як і завжди все на вищому рівні. Дякую за те що ви Є !!!
-
Dmytro Dvorskiy ★★★★★
Дуже круто обновилися. Молодці! Персонал привітний
-
Yaroslav Demkovych ★★★★☆
Змінюю відгук. Пройшло трохи більше 2 років від мого негативного відгуку, заправку збудували з 0. Сама будівля - бомба. Кафе має смачні перекуси. Пальне ніби ок. Мінус одна зірка за БНК. Ну яка Бєлоруская Нафтовая Компанія.??? Лукашенко, прівєт!
-
Igor_ka ★★★★★
АЗС нова тому знаходитись тут приємно ! Хочу відмітити заправщиків , які завжди активно працюють і привітний персонал.)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса АЗК UPG?
АЗК UPG знаходиться за адресою вулиця Шевченка, 200 Б, Львів, Львівська область, Україна, 79039
Який номер телефону АЗК UPG?
Зв'язатися з АЗК UPG можна за номером телефону +38 (080) 050-00-64
Як можна дістатися до АЗК UPG?
Дістатися до АЗК UPG можна за посиланням