Робили повторний забір крові, оскільки з попереднього відділення прийшла СМС "гемоліз". Все пройшло чудово, дитина даже не заплакала, привітний і добрий персонал. Окреме "спасибі" медсестрі яка робила забір.
Фотогалерея
Відгуки
-
Верни К ★★★★★
-
Misha Sorochan ★★★★★
Дуже рідко пишу відгуки, але цього разу справді хочеться подякувати. Дуже сподобався сервіс та швидкість виконання аналізів у цьому відділенні "Смартлаб". Окремо дякую Марині на рецепції - усе чітко пояснила, розповіла, допомогла, і головне - її слова повністю збіглися з фактичними термінами отримання результатів, хоча попереджала, що деякі аналізи можуть бути готові трохи пізніше. Також дякую дівчатам, які брали кров з вени. Зазвичай мені стає погано під час забору крові - я попередив, і дійсно стало зле, але вони миттєво зреагували, поклали на ліжко, дали води й нашатир, і вже за кілька хвилин я почувся добре. Щиро дякую за людяність, професіоналізм і турботу. Успіхів вам і всього найкращого!
-
София Калачник ★★★★★
Мені сподобалась обслуговування в цьому відділенні "СмартЛаб". Дуже приємний медичний персонал. Адміністратор якісно і швидко оформила аналіз, та у дуже приємний формі запропонувала додаткове обстеження. Медична сестра швидко і якісно взяла кров. Мені дуже сподобалась! Усім рекомендую.
-
Larz Koretskaya ★★★★★
Тільки що вийшла з кабінету забору крові. Враження від обслуговування дуже приємні. Дуже мила працівниця. Ні, всі милі, уважні. Може це й не повід, але гарний настрій на весь день. Я вдячна . Процвітання вам .
-
Алина Каташилова ★☆☆☆☆
2 місяці потому в моїх результатах було виявлено бактерію Хелікобактер, зробивши повторний аналіз (двічі) в інших лабораторіях її не було. Лікар зазначив що вже не вперше стикається з ситуацією де пацієнти приходять з хибними результатами від Смартлаб. На минулому тижні я знов пішла в цю кантору( було виявлено лямблії у донечки. Перездали аналізи в іншій лабораторії,- нічого не має. Ну як так?! Ви ж берете шалені кошти за ці аналізи.. чи це така тактика. Просто жах.. в такий час..
-
Jane Eyre ★★★★★
Была 2 раза, оба раза все прошло отлично. На рецепции все понятно объяснили, анализы брали быстро, без каких-либо проблем. Очень милые девочки)) П. С. Дали красивый пластырь и гематогенку))
-
Ольга Горносталь ★★★★★
Несмотря на большие очереди, всегда хожу именно в эту лабораторию! Медсестрички все отлично справляются с моими плохими венами
-
Olga Popova ★★★★★
Отличная лаборатория! Анализы всегда выполняют быстро) девочки медсестры очень профессионально берут анализы.
-
Anna Krasowska ★☆☆☆☆
Не дивно що медицина знаходиться на такому низькому рівні в країні коли навіть лаборант не може надати вірну інформацію, це як раз стосується вашого зав відділення Макушева Наталії :) 04.04.21 року отримуєш результати що тобі пора б шукати нову нирку, а 09.04.21 що у тебе все в порядку. Дивовижні результати! Як людина вивчає медицину і знає що таке таке к-ть циліндрів НІКУДИ за пару днів не зникне варто зробити висновки що ваші "люди" некомпетентність у наданні послуг. Приймати оплату ви можете, ми зрозуміли, а нести відповідальність можете? Навряд чи, ні вибачень, ні компенсації, нічого :) Ви можете скільки завгодно купувати "супер нового" обладнання, але коли за ним працюють неандертальці як воно допоможе пацієнтам.
-
akash awasthi ★★★★★
швидке обслуговування, доброзичливий персонал, скромний та ввічливий. не потрібно занадто багато часу, щоб дістатися до лічильника навіть у довгій черзі. Відмінна робота!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Смартлаб?
Смартлаб знаходиться за адресою Віталія Нестеренка, вулиця Віталія Нестеренка, 5а, Одеса, Одеська область, Україна, 65031
Який номер телефону Смартлаб?
Зв'язатися з Смартлаб можна за номером телефону +38 (080) 075-00-70
Як можна дістатися до Смартлаб?
Дістатися до Смартлаб можна за посиланням