Відгуки

  1. Den Wut (Din) ★★★★★

    Перша згадка дитинства про Самбір це кафе. Цікаві вітражі, смачне морозиво. Ностальгія.

  2. playgames go ★★★★★

    Смачне морозиво з горішка з смаком дитинства , інтер'єр з вітражами з кадрів із мультфільмів і казок , можна привести туристів для ознайомлення но тільки в випадку якщо їм подобається солодке і мультфільми .

  3. Mariana ★★★★★

    Кафе дитинства з епізодичними казковими вітражами.. Мабуть тому я сюди завжди забігаю на найсмачніше, навіть у дорослому вже віці, морозиво з подвійними родзинками, горішками та шоколадом, коли гостюю у батьків. В закладі завжди можна скуштувати свіжі торти та десерт "білосніжка" )

  1. Микола Василенко ★★★★★

    Смак морозива не змінився з роками, дійсно нагадує дитинство.

  2. Bogdan Hmel ★★★★★

    Смак дитинства... Проходиш мимоволі і згадуєш як малими тут смакували морозивом.... Сам заклад потребує ремонту... Можливо в тому і фішка закладу але на мою думку інтер'єр потрібно оновити кардинально... Морозиво тут смачне особливо з горішками і шоколадом та ароматною кавою..)))

  3. Надя Коляно ★★★★★

    Морозиво супер смачне багато горішків, смачні і не дорогі десерти...

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Казка?

Казка знаходиться за адресою вулиця Сагайдачного, 8/10, Самбір, Львівська область, Україна, 81400

Як можна дістатися до Казка?

Дістатися до Казка можна за посиланням

Advertisements