Відгуки

  1. Liliya Andryushchenko ★☆☆☆☆

    Огидно. Зробила аналізи перед операцією у понеділок, результати мали прийти в середу після обіду. Зараз п'ятниця жодних аналізів немає, додзвонитися неможливо, слухавку не беруть. У підсумку насилу вмовила хірурга провести операцію без аналізів, пообіцявши, щойно будуть готові вислати в результаті аналізів взагалі немає. Гроші на вітер, нерви попросили.

  2. Enotich ★☆☆☆☆

    Вкрай розчарована цією лабораторією. Лікар дав направлення саме сюди, запевняючи, що довіряє лише їм, хоча я планувала здати аналізи у Смартлабі. Даремно послухала. Коли отримала результати, м'яко кажучи, була в шоці. Звідки вони беруть їх, незрозуміло. Таке відчуття, що їх просто малюють. Викинуті 4000 грн. Гроші витрачені даремно, довіра втрачена. Нікому не раджу звертатися сюди. Найкраще вибирайте перевірені лабораторії з адекватною репутацією.

  3. Светлана Колычева ★☆☆☆☆

    Не можу поставити навіть 1 зірочки. Пишу заяву в поліції на цю лабораторію, хто хоче приєднатися. Тож залишати не можна, я заплатила 3080 грн. Аналізи в інших двох лабораторіях не збіглися навіть близько. А найголовніше, що ще так не знаю свого діагнозу,

  1. Оксана Заярченко ★★★☆☆

    Здавали кілька аналізів, так один із показників дуже сильно відрізнявся. Через це довелося відкласти операцію. Дуже великі сумніви щодо правильності аналізів.

  2. Anatoliy Kalinin ★☆☆☆☆

    Сдан был анализ в Санатории Куяльник, а сам тест проведен в данной лаборатории. Анализы теста существенно отличались от аналогичных тестов, сданных ранее в других лабораториях (результат не в разы, а в десятки раз отличался). После обращения к врачам в санатории было предложено для проверки сдать тот же тест в другой лаборатории (врач была оооочень удивлена результатом). Сдача теста в другой лаборатории подтвердила ошибку. После обращения с заявлением в офис компании пообещали разобраться в течении 2-3 дней и возместить деньги. Прождав неделю звонка снова потревожили секретаря в офисе. Тот же ответ "Вопрос на рассмотрении. Мы вас наберем." Спустя МЕСЯЦ (после повторного нашего звонка) нам предложили повторно сдать у НИХ тест и если результат будет отличаться, то вернут деньги ЗА ПЕРВЫЙ тест, а если нет - ЗАПЛАТИМ за второй (при том что потрачено время на повторный тест в другой лаборатории, поездки в офис через полгорода, постоянные звонки). У меня 2 вопроса - 1. Тест уже пересдан в другой лаборатории и результаты соответствуют диагнозу врачей. 2. По утверждению самих же работников данной лаборатории данный тест МОЖЕТ ОТЛИЧАТЬСЯ в зависимости от дня, состояния и пр. Так как же может совпасть первый и второй результат? Только если вписать нужные цифры в результат. НИКОМУ НЕ СОВЕТУЮ. P.S. В санатории Куяльник лечится много приезжих, которые в аналогичной ситуации ничего не смогут добиться. P.S.S. ЗА ВСЕ ВРЕМЯ НИКТО ИЗ РУКОВОДСТВА НЕ ПОЖЕЛАЛ ДАЖЕ ПОГОВОРИТЬ С НАМИ!!!

  3. Ahmed megahed ★★★★★

    Тест Корони доступний?

  1. Anastasiia Vrona ★☆☆☆☆

    Не рекомендую цю лабораторію! Аналіз, зроблений у них, показав норму в той час, як супутні аналізи і такий же аналіз, перероблений в іншій лабораторії показали зовсім іншу картину. Завідуюча лабораторії замість того, щоб розібратися, нагрубила і сказала, що "це проблеми лікаря і пацієнта, а не їх лабораторії". До відповіді власника нижче хочеться додати: Шановна, лабораторія! І я, і тим-більше лікар вміємо розрізняти одиниці виміру і те, що вони в однакові, ми можемо зрозуміти і вони були однакові (навіть кордону норм (референтні значення) однакові), а ось результати аналізу розрізнялися значно. При цьому показники загального аналізу крові були однакові і в день здачі аналізу у вашій і іншій лабораторії і вони показують, що найімовірніше помилка в аналізі саме у вашій лабораторії. І це думка лікаря-фахівця, що результат не специфічний, а не особисті судження. І перездавали ми в іншій лабораторії не тому що нічим зайнятися, а після висновків лікаря. Але лікар не зобов'язаний дзвонити в лабораторії по всім пацієнтам і розбиратися. По-друге, ми не хотіли як ви висловилися "безкоштовно зробити ще аналізів" (нас цікавило одне аналіз, який вже був зроблений, ходити кілька разів здавати кров не найприємніша річ до того ж), а всього-лише, щоб ви пояснили чому у вас вийшов такий результат і перевірили його. Саме тому що я в курсі, що кров не завжди відразу утилізують і це стандартна процедура повторного огляду в інших лабораторіях. Як споживач сплатив послугу, ми маємо право на якісне надання даної послуги. Але у відповідь ми отримали саме грубість, яку я описала дослівно "це ваші проблеми, як пацієнта, і проблеми вашого лікаря" (не думаю, що тут можна зрозуміти якось інакше). І після чого ми вам повинні були показати альтернативний результат, коли на пропозицію розібратися отримали таку відповідь? Про те, що ви зараз розповідаєте, що нібито перевірили все, нам невідомо і укладення у нас вашого немає, це тільки тут на словах, і тепер ми вже не зможемо знати, який ви перевір

  2. Este Ban ★★★★★

    Дивовижні люди. Результати за 6 годин

  3. Виктория Гуревич ★★★★★

    Відмінна лабораторія, результати приходять швидко, всередині все чистенько, персонал приємний

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Diagnostics eXpert?

Diagnostics eXpert знаходиться за адресою вул. Європейська, 34/36, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Diagnostics eXpert?

Зв'язатися з Diagnostics eXpert можна за номером телефону +38 (048) 702-50-37

Як можна дістатися до Diagnostics eXpert?

Дістатися до Diagnostics eXpert можна за посиланням

Advertisements