Відгуки

  1. Сабіна Бохан (Sewcryo) ★★★★★

    Вчора здавала аналізи вранці, дуже ввічлива та професійна дівчина зробила найменш болюче взяття крові за весь мій досвід в Смартлаб :) Дуже рекомендую.

  2. Ольховик Ядвіга ★★★★★

    Всі дуже уважні, турбуються про клієнтів. Медсестра 19.06 дуже мила і класна, імені не знаю( все пояснила, показала, що голку відкриває при мені, всі дані звірили. Обожнюю здавати в смартлаб

  3. Fitline Оксана ★★★★★

    Дуже приэмний колектив профессіоналів! Завжди уважні, приємні! Тай ще дізналася, що аналізи можливо здати май- же у будь якій час, навідь після обіду. Дякую за гарне обсуговування!

  1. Александра Тар ★★★★★

    Сеть смартлаба давно завоевала наше доверие, ходим всей семьёй. Отличный подход к ребёнку, дочь спокойно дала взять кровь из венки, не плакала, её отвлекали и заговаривали. Приятный бонус в виде грамоты за храбрость и подарков ребёнку, дочь не боится и готова идти снова, если будет необходимо. Оперативная работа персонала, хороший подход.

  2. _ johanobaden _ ★★★★★

    Сьогодні з сином здавали кров у прекрасної Катерини. Швидко, легко і з хорошим настроєм!

  3. lina litvin ★★★★★

    Пройшла різні діагностики в цій філії Смартлаб ... задоволена дуже, персонал уважний і акуратний !!! Медсестрички розумничка, привітні і ввічливі, а результати вчасно і оперативно ... Вам- спасибі! Рекомендувала своїм знайомим! Будьмо здорові всі !!

  1. Innahot Belous ★☆☆☆☆

    Жахлива ситуація і жахливе ставлення лабораторії до їх постійним клієнтам. Сьогодні я прийшла до них щоб здати аналізи і зробити укол внутрішньом'язово, у мене було при собі призначення від лікаря, ще й від клініки їх партнера, в приписі що укол потрібно зробити в 09.00 ранку, мені відмовили, так як потрібно саме напрямок, а приписи доктора їм недостатньо. Я дуже засмучена, тк це був дуже важливий укол, їм дзвонив мій лікуючий лікар, директор клініки, які попросили хоча б сьогодні зробити мені укол за приписом, на що вони мені нахабно набрехали в очі і сказали, що з клініки сказали, щоб я їхала до них. Я б до них і не звернулася, просто до моєї клініки їхати було довго, а попередній укол я зробила в 08.30 в живіт вдома сама, і на 09 під'їхала до найближчого відділення і сподівалася отримати допомогу. Це просто свинське і нелюдське ставлення У відповідь на ваш коментар: я повторюся у мене був припис з клініки з якою ви між іншим співпрацюєте і якщо дзвонить особисто лікар і каже що треба зробити, значить треба зробити, а не нагло брехати мені в очі!

  2. Александр Мат ★★★★★

    Одне з небагатьох місць про які можу сказати "вау а так можна було швидко что-ли" спасибі за оперативність!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Смартлаб?

Смартлаб знаходиться за адресою вулиця Академіка Корольова, 1, Одеса, Одеська область, Україна, 65101

Який номер телефону Смартлаб?

Зв'язатися з Смартлаб можна за номером телефону +38 (080) 075-00-70

Як можна дістатися до Смартлаб?

Дістатися до Смартлаб можна за посиланням

Advertisements