Вчора здавала аналізи вранці, дуже ввічлива та професійна дівчина зробила найменш болюче взяття крові за весь мій досвід в Смартлаб :) Дуже рекомендую.
Фотогалерея
Відгуки
-
Сабіна Бохан (Sewcryo) ★★★★★
-
Ольховик Ядвіга ★★★★★
Всі дуже уважні, турбуються про клієнтів. Медсестра 19.06 дуже мила і класна, імені не знаю( все пояснила, показала, що голку відкриває при мені, всі дані звірили. Обожнюю здавати в смартлаб
-
Fitline Оксана ★★★★★
Дуже приэмний колектив профессіоналів! Завжди уважні, приємні! Тай ще дізналася, що аналізи можливо здати май- же у будь якій час, навідь після обіду. Дякую за гарне обсуговування!
-
Александра Тар ★★★★★
Сеть смартлаба давно завоевала наше доверие, ходим всей семьёй. Отличный подход к ребёнку, дочь спокойно дала взять кровь из венки, не плакала, её отвлекали и заговаривали. Приятный бонус в виде грамоты за храбрость и подарков ребёнку, дочь не боится и готова идти снова, если будет необходимо. Оперативная работа персонала, хороший подход.
-
_ johanobaden _ ★★★★★
Сьогодні з сином здавали кров у прекрасної Катерини. Швидко, легко і з хорошим настроєм!
-
lina litvin ★★★★★
Пройшла різні діагностики в цій філії Смартлаб ... задоволена дуже, персонал уважний і акуратний !!! Медсестрички розумничка, привітні і ввічливі, а результати вчасно і оперативно ... Вам- спасибі! Рекомендувала своїм знайомим! Будьмо здорові всі !!
-
Innahot Belous ★☆☆☆☆
Жахлива ситуація і жахливе ставлення лабораторії до їх постійним клієнтам. Сьогодні я прийшла до них щоб здати аналізи і зробити укол внутрішньом'язово, у мене було при собі призначення від лікаря, ще й від клініки їх партнера, в приписі що укол потрібно зробити в 09.00 ранку, мені відмовили, так як потрібно саме напрямок, а приписи доктора їм недостатньо. Я дуже засмучена, тк це був дуже важливий укол, їм дзвонив мій лікуючий лікар, директор клініки, які попросили хоча б сьогодні зробити мені укол за приписом, на що вони мені нахабно набрехали в очі і сказали, що з клініки сказали, щоб я їхала до них. Я б до них і не звернулася, просто до моєї клініки їхати було довго, а попередній укол я зробила в 08.30 в живіт вдома сама, і на 09 під'їхала до найближчого відділення і сподівалася отримати допомогу. Це просто свинське і нелюдське ставлення У відповідь на ваш коментар: я повторюся у мене був припис з клініки з якою ви між іншим співпрацюєте і якщо дзвонить особисто лікар і каже що треба зробити, значить треба зробити, а не нагло брехати мені в очі!
-
Александр Мат ★★★★★
Одне з небагатьох місць про які можу сказати "вау а так можна було швидко что-ли" спасибі за оперативність!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Смартлаб?
Смартлаб знаходиться за адресою вулиця Академіка Корольова, 1, Одеса, Одеська область, Україна, 65101
Який номер телефону Смартлаб?
Зв'язатися з Смартлаб можна за номером телефону +38 (080) 075-00-70
Як можна дістатися до Смартлаб?
Дістатися до Смартлаб можна за посиланням