Перепрошую, але для того, щоб просто здати аналіз сечі мені треба було ледь не повністю описати історію хвороби при ІНШИХ! (бо на кассі 3-е сидять разом із клієнтами!) і ДОСЛІВНО сказати, що ПОРЕКОМЕНДУВАВ лікар, але навіть коли сказала дослівно, прийшлось повторити 3 рази Треш просто, про приватність ніхто не чув тут Розказали повідомили, попередили про вірність/невірність забору матеріалу — ок, ок Нюанси я розумію, відповідальність несу!!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Дарина Бондар ★☆☆☆☆
-
Alyona ★☆☆☆☆
Потрібно було здати аналіз крові дитині. Це було жахливо, не знаю, як тепер довіряти лікарям. Прокололи одну руку, довго намагалися голкою втрапити до вени, але нічого не вийшло. Я як мати, втратила свідомість від крику моєї дитини… Продовжили цю процедуру з батьком дитини, коли зрозуміли, що нічого не виходить, вирішили і іншу руку проколоти, давити вену, казати, що потрібно чекати… Батько казав, що дитина вже бліда (він просто кричав не своїм голосом), але ні, потрібно доробити, казали, що густа кров, потрібно взагалі було не кормити і багато інших причин. Згодом, батько просто не витерпів і вибіг з дитиною на руках на вулицю, я не знаю як цей жах тепер викреслити з нашої памʼяті. Що буде з нашим сином, його батьки тримали, а йому робили боляче та ще й так довго. Хочу застерегти батьків, не робіть дану процедуру маленьким дітям в даному закладі! Адміністрація, проведіть бесіду з працівниками, якщо не виходить, то не потрібно продовжувати, тим паче, коли я спочатку сказала, що іншим разом, батько казав теж саме! Зідзвонившись з педіатром, виявляється даний аналіз робиться з пальця!
-
E Qghh ★☆☆☆☆
В жодному разі не здавайте тут аналізи. Сдавала тут аналізи, так як направила лікар і від дому недалеко. Аналізи приходили добрі, хоча почувала себе погано. Коли лікарі сказали перездати аналізи, так як вони не відповідають дійсності, що такого не може бути взагалі, то перездавала в сінево і результати виявились зовсім не такими як в смарт лаб. Як мінімум 2 рази аналізи сдані тут були неправильні. Витрачений час і гроші впусту!
-
Холостенко Елена ★★★★★
Дуже привітний та професіональний персонал. Все сподобалось. Окремо вдячна за професійний підхід лікарю гінекологу Марчук Н. І. і адміністратору на рецепції за доступну і максимально розгорнуту надану інформацію. Персонал на вищому рівні) Дякую!
-
Роман Драч ★★★★★
Відмінне місце розташування, і сервіс на високому рівні, дуже ввічливий персонал. За столом реєстрації спасибі велике дівчині Валерії, тактовний професіонал. ПЛР, брала дівчина Наталя, дуже швидко, але за цей короткий проміжок часу створила дуже приємну атмосферу
-
Людмила Кравченко ★★★★★
Хочу подякувати даній клініці, а особливо лікарю гінекологу Марчук Нелі Іванівні. Дійсно лікар від Бога, якби не вона, то навіть не уявляю, чим все закінчилося б. Відчувається професіоналізм і практика, підхід до клієнта. Рекомендую даного лікаря і дану клініку!
-
Вера Сердюк ★★★★★
Здавала аналізи в суботу, черги не було. Напередодні заходила, дізнавалася за цінами і знижкам, дуууже ввічливий персонал все доступно пояснили і розповіли. Я втрачаю свідомість, коли здаю кров, тому у мене взяли лежачи, швидко, безболісно і в свідомості) Дали вкусняшку і знижок карту)
-
Анна Чернова ★☆☆☆☆
Результат аналізів не прийшов вчасно Сайт незручний. глючить На гарячу лінію додзвонитися неможливо
-
Валентина Мальцева ★★★★★
При першому відвідуванні дівчинки все докладно розповіли про знижки та можливості відвідування без черг при передоплаті. При необхідності відвідую тепер тільки за попереднім замовленням, після чого приходжу в потрібний день і без черги отримую якісно і швидко потрібну мені послугу. Персонал завжди ввічливий і уважний.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Смартлаб?
Смартлаб знаходиться за адресою Фонтанська дорога, 61, Одеса, Одеська область, Україна, 65062
Який номер телефону Смартлаб?
Зв'язатися з Смартлаб можна за номером телефону +38 (080) 075-00-70
Як можна дістатися до Смартлаб?
Дістатися до Смартлаб можна за посиланням