Не рекомендую євросервіс халатне ставлення до роботи,не правдива діагностика сканують одне говорять друге.
Фотогалерея
Відгуки
-
Ivan Gyriavets ★☆☆☆☆
-
Сірьога ★☆☆☆☆
Максимально не рекомендую краще вже самому зробити ніж у них, і ось приклади: завїхав перший раз сказав що важко почали перемикатись передачі вони подивились сказал купити деталі, япоїхав купив їх змінили здерли гроші ситуація не змінилась так ще й мастер який то робив поставив криво магнітолу і ледь не зламав повітряні заслонки . Друге приїхав сказав шо при тормозі машина смикаєця, сказали все зробимо, і шо вони зробили то це провели діагностику ходової ніякої інформації про те шо там справне або несправне не надали і здерли гроші те по шо я приїхав шоб вони так і не зробили . Третє приїхав на заміну ременя генератора і ролика до них це я привіз свої запчастини причому хороші, авто не проїхало і 1000 км ремінь порізало ролики розлетілись після їх зняття було ясно шо ролики і ремінь абсолютно не ті шо я купляв. Моя вам порада краще збережіть своє авто і поїдете в другий сервіс але не Пассат . Бо тут вже не майсти а якісь рукожопи авто роблять...
-
Миша Потужнийпстлб ★☆☆☆☆
Не рекомендується дане СТО!!!! Ціни за роботу змінюються кожну хвилину, без обгрунтування або взагалі несуть якусь х....ню!!! І по факту виходить взагалі інше... Проїжджайте мимо ... Власник СТО зверніть увагу на Менеджера який приймає машини!!!!!
-
Марта Оліцька ★☆☆☆☆
Хочу залишити відгук про неприємний досвід користування послугами даного сервісу. Ситуація №1: залишала авто на заміну всіх фільтрів перед продажем, так от при заміні повітряного фільтру салону було повністю зламано дверку бардачка, про що мене не попередили і я помітила це безпосередньо при продажі авто на наступний день. Ситуація №2: приїхала я з 2-х річною дитиною на шиномонтаж, заміна зимової резини на літню. Поки працівники виконували свою роботу, я бігала за сином по ближній території , і слідкувати за процесом шиномонтажу не мала змоги. Пару разів підходила і запитувала, у якому стані на їхню професійну думку резина і чи все ок, сказали так так все добре. Заплатила 770 гривень, поїхала. Коли брат повернувся з відрядження і глянув на стан резини, помітив безліч тріщин які потребували термінового ремонту (на думку уже інших шиномонтажників), а також шини були встановленні не правильно (по малюнку протектора), плюс просила провірити диски, сказали ок, а по факту диски не рівнялись взагалі. Я, на жаль, не дуже розбираюсь в шинах, тому все перепитувала. Але працівники там найкраще вміють палити та, вибачте, плювати слиною, в прямому сенсі, на кожному кроці, під час роботи навколо машини.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Євросервіс?
Євросервіс знаходиться за адресою вулиця Вокзальна, 156, Стрий, Львівська область, Україна, 82400
Який номер телефону Євросервіс?
Зв'язатися з Євросервіс можна за номером телефону +38 (098) 486-88-68
Як можна дістатися до Євросервіс?
Дістатися до Євросервіс можна за посиланням