Відгуки

  1. Тіна ★★★☆☆

    По рекомендації знайомих зняли номер в даному готелі. Забронювали двомісний номер на третьому етажі, по приїзду виявилось що бронь стоїть на шостому. В номері освітлення дуже погане. Особливо у ванній. Відсутній фен (хоча при бронюванні нас запевнили що він є в номері) На двоспальному ліжку стояло полуторне оліяло ( коли звернулась на адміністрацію то сказали що О Боже де я вам його візьму) Простинь була штопана. Диван був дуже грязний. На вікні відсутня москітна сітка. У ванній була відсутня пробка. Рушники мали неприємний запах. Шафа для одягу теж немає. При заміні рушників просто забирали їх, а в замін не залишали. Але в цілому було чисто. В готелі було тихо. Можна було поспати хоч до пів дня. І великий плюс готелю - локація. Чим ми залишились задоволені. По виїзду на рецепції можна залишити речі. Прошу керівництво звернути значну увагу на персонал особливо та яка працювала 26.08 вона навіть не вітається у відповідь, дуже не приємна особа . В цілому якщо ще раз буду в Одесі оберу готель Зеніт через зручну локацію і ціну.

  2. Евгений Козин ★☆☆☆☆

    Це був НАЙГІРШИЙ готель в моєму житті. Я взяв найдешевший номер, тому не чекав чогось «вау». Але й не чекав рівень зручності гірше ніж в хостелі або гуртожитку… Якщо говорити про мінуси номеру, то це: 1.відсутність москітної, через що неможливо було провітрити приміщення, не запустивши комах; 2. Жахливий матрац і подушки! Пружини давили по всьому тілу і спати було максимально некомфортно. А подушкам уже років 10. Вони максимально збиті і БРУДНІ. Як і вся інша постіль. 3. Найгірше те, що рушники також були брудні. На них плями, які вже неможливо відпрати. Це що стосується номеру. Як я і писав раніше, чогось «вау» я не чекав. Найбільше мене обурила абсолютна відсутність шумоізоляції і в цілому порядку в готелі. Протягом всього дня люди стукали дверима так, що аж тряслися стіни. Кричали в своїх номерах і поза ними. А так як стіни неймовірно тонкі, то це все було чутно дуже добре і просто не давало відпочити. Дивувало те, що адміністрація не робила жодних зауважень щодо надмірного шуму. Наче їм абсолютно всеодно, що люди ламають двері в їх номерах. Шумно нажаль було не тільки вдень. Це не припинялося навіть пізньої ночі. Виспатися було неможливо. Тож якщо ви шукаєте готель, де ви хочете ВІДПОЧИТИ, то вам точно не в Zenith! Краще знайдіть щось трохи дорожче. Для мене це місце було гірше навіть мого гуртожитка, в студентські роки. Навіть там не було так шумно.

  3. ilya sam ★★★☆☆

    Заселилися в найдешевший номер, в ньому будо багато плісняви. 500 гривень для Одеси та такого ідеального місцеположення — це правда дуже низька ціна. Проте за таку ціну й були відповідні умови: дуже маленька площа кімнати, відсутність вікон (підвальне приміщення), невеликий санвузол на двох, немає інших зручностей. Але пліснява не може бути умовою, це шкідливі для проживання й здоровʼя умови, від яких нікому не було б дуже приємно знаходитися й жити в номері та які зіпсували настрій. Стіни, матраци, плитка в санвузлі та навіть розетки — все було в плісняві. Нам замінили номер, але з іншої причини, в ньому не закривались двері з зовнішньої сторони (про плісняву ми так на жаль й не попередили, думали усі номери такі та й ви самі думаю знаєте, що вона є). Ми очікували отримати такий самий номер з пліснявою, проте отримали гарну та чисту кімнату, яка була буквально сусідня до нашої. Напевно чистота в номері це просто рулетка і нам не одразу пощастило, або пліснява є тільки в одному номері, що навряд. Дякую, що швидко відреагували на проблему з замком та замінили кімнату. Не дуже зрозуміло, нащо було першочергово здавати кімнату з пліснявою, прошу прибрати її з експлуатації і прочистити. Для мене це був урок одразу казати, як щось не подобається в номері. Брали на 5 ночей, 4 з яких прожили в нормальній кімнаті, проте перша справила негативне враження. Додам фотографії першого номера, другий нічим не відрізняється, просто чистий й без цвілі.

  1. Вита Гостинская ★★★★★

    Всім привіт! Мали нагоду зупинитися з сином з (06-08.08.25р.) в даному готелі. Були щиро здивовані приємною вартістю, гарним прийомом та гарним відношенням персоналу! Номер винайняли невеликий, але зручний, охайний з усім необхідним для тимчасового проживання. Дуже зручне місце розташування, завдяки чому нам вдалося відвідати багато гарних місць у місті за такий короткий період. Зручна транспортна розв'язка та дуже близько до залізничного вокзалу. Плануємо ще приїхати та зупинитися саме у вас! Щиро дякуємо!

  2. Николай Зотов ★★★★★

    Готель супер. Обслуговування на вищому рівні. Доброзичливий персонал, та гарні просторі номери.

  3. Світлана Конкевич ★★★★★

    Дуже сподобалося перебування в цьому готелі. Жили в двомісному + розкладне крісло. Приємно прийти з моря в чистий номер із свіжими рушниками. Наявність міні кухні вирішує питання перекусів у номері. Новенькі меблі, сантехніка і ремонт загалом. Кондиціонер безшумний і справний. Номер з балконом виходив у внутрішній дворик, щось схоже на "колодязь", але це краще, як на шумну вулицю. Зручне розташування, привітний персонал. Рекомендую!

  1. Anatoliy Gula ★★★★☆

    Мені сподобалось. За 950 грн я зняв двомісний номер в центрі Одеси з усіма зручностями плюс персонал був реально привітний. Ставлю чотири зірки, бо номер "виходив" не на вулицю, а на "квадратний" двір, к в Гонконгу)))

  2. Микола Божко ★★★★★

    Чудовий готель! Номери економ класу чисті і у них все необхідне є. Ціни дуже доступні)

  3. Олександр Лозинський ★★★★★

    Дуже класний готель. Чистий, затишний і красивий. В лобі барі напитки просто бомба!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Готель Zenith & Dolce cafe?

Готель Zenith & Dolce cafe знаходиться за адресою вулиця Мала Арнаутська, 71, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Готель Zenith & Dolce cafe?

Зв'язатися з Готель Zenith & Dolce cafe можна за номером телефону +38 (048) 777-64-54

Як можна дістатися до Готель Zenith & Dolce cafe?

Дістатися до Готель Zenith & Dolce cafe можна за посиланням

Advertisements