Охайний та затишний номер з усім необхідним для перебування і відпочинку. Персонал дуже ввічливий. Безкоштовна парковка, зручне розташування готелю, дуже сподобалось перебування в цьому готелі, будемо рекомендувати усім хто буде їхати до Одеси.
Відгуки
-
Ruslan Bogun ★★★★★
-
Дмитрий Шындырук ★★★★★
Просто райский уголок. Приветливый персонал. Уютно нет городской суеты ,тихо! Чистые комфортные номера есть питание! В общим останетесь приятно удивлены)))
-
Denis Fil ★★★★☆
Готель чистий, гарний, але біля пляжу є дві труби схожі на каналізаційний колектор збросу в море не впенений, що то він але хто збирається на відпочинок раджу поцікавитись,що то за труби.
-
Анастасия Ярошенко ★★★★★
Супер! Відпочивали всією сім'єю. Нам дуже сподобалось. Басейн, парковка. Чисті номера. Море і пляж не дуже порадували, АЛЕ поїхавши на Ланжерон і потім Аркадію особливої різниці не помітили, всюди водорості і сморід від них, плюс купа людей.
-
Алексей Петрович ★☆☆☆☆
За фотографіями чекали гарний готель біля моря, але насправді побачили дешеву готельну територію з пивними парасольками та стільцями. Море, яке знаходиться по сусідству, виявилося брудним і смердючим, неприбраний пляж з камінням і брудний. Велику увагу звертаю Вашу увагу на запах із моря, він жахливий. Сплатили аванс для броні за тиждень, попросили повернути нам відмовили. Усередину навіть не заходили. Не рекомендую Вам, можна знайти житло за найкращими цінами та умовами.
-
Дар’я Постой ★★★☆☆
*Відгук швидше про враження навколо готелю і чому ми в цей готель так і не заселилися * Скажу одно-нам пощастило, що ми не встигли оплатити броню. Подивилися фото-начебто норм, поїхали. Приїхали і чесно прозріли! Так як відгуки то добрі, питання хто їх пише?! Готель знаходиться в промзоні, дорога вбита, повз заводи, авторемонти, гаражі, пляж біля готелю в бруківках, море смердюче гниюче, пляж брудний в етикетках, бичках, сімках і тд, коротше фотографія надана готелем зовсім не відповідає дійсності; скажу одне-я таких пляжів ще не бачила, контингент там відповідний біля готелю щось типу наливайки. Нам пощастило, ми були на машині, тому спокійнісінько поїхали, навіть не сфоткали все це неподобство, були сильно стомлені з дороги. Але ж є люди, які оплачують броню і приїжджають без машини, поїхати нікуди не можуть, ось це сум і розчарування. Готель відбудували, але просто привести пряж в порядок ніхто і не подумав. При тому, що на фото пляж виглядає пристойно, дуже дивно з боку керівництва готелю зробити такі фото, сподіваючись, що люди внесуть передоплату і залишаться у них відпочивати! Це ж Одеса, до Одеси всі їдуть заради моря та відпочинку, навіщо обманювати людей та додавати фото, які зовсім не відповідають дійсності. Я була готова до того, що готель у промзоні (хоча там промзона просто жах, уявіть собі найгірший варіант промзони-це саме він, я про існування такої Одеси і не підозрювала) Взагалі не рекомендую!
-
Svetlana Streltsova ★★★☆☆
Готель непоганий, але побудований в промзони, море є, але пляжу немає.
-
Владислав Петров ★★★★★
Жили в цьому готелі з сім'єю тиждень. Все дуже гарно. В номерах чисто і прибирання строго за графіком. Ціна і якість відповідає. Рекомендуємо!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Fan Fan?
Fan Fan знаходиться за адресою Миколаївська дорога, 130, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Fan Fan?
Зв'язатися з Fan Fan можна за номером телефону +38 (050) 041-88-19
Як можна дістатися до Fan Fan?
Дістатися до Fan Fan можна за посиланням