Відгуки

  1. Анна Шемчук ★★★★★

    Відпочивали 5 днів, обслуговування чудове, 100/10. Місце супер, все є поблизу. Рекомендую!!

  2. Helen 0_0 ★★★★★

    Заселили швидко, номери чистенькі) місцеположення супер, все потрібне поруч. Приємний персонал))

  3. Oleg B. ★★★★★

    І так готель я приїхав в 11 годині , і мене відразу заселили, це приємно здивувало, номери непогані, охайні. Дуже хороше розташування, в центрі Одеси. Номер перед заселенням показали, а також і інші номери в які можна було заселитися. Дуже приємний і ввічливий персонал.

  1. Imy Takoe ★★★★☆

    Тихо, чісто, ввічливий персонал.

  2. Саня КасОй ★★★★★

    Просто, удобно, затишно...

  3. Роман Глушко ★★★★★

    Все чудово, чисто, охайно. Дуже ввічливий адміністрація та персонал. Єдине прохання, змініть Двері такі як в 3му "півлюксі", пропускають.

  1. Roksolana Kozub ★★★★★

    Ввічливий персонал! Красиві та чисті номери. Поруч є платна парковка для авто

  2. Ihor Mellou ★★★★☆

    Бронював кілька номерів на одну ніч на початку листопада. Ціни в низький сезон доступні, тим більше, що готель у самісенькому центрі міста - це чудовий варіант. Номери полулюкс: Достатньо комфортні, просторі та охайні. Нам дісталися обидва на другому поверсі. Крім ліжка на двох, також є диван який розкладається до розмірів ліжка, тож 4 особи у номері розмістилися досить зручно. Є кухонний куточок, кондиціонер. В цілому цими номерами були цілком задоволені. Номер комфорт: Дістався номер на першому поверсі. Його як раз не рекомендую. Вхід у нього одразу з вулиці біля основного входу до ресепшану. Двері та вікно виходять на вулицю у прохідну зону де часто хтось ходить повз до сусіднього будинку (там є хостел). Тож досить некомфортно, бо вікно доводилося постійно зашторювати навіть вдень. Номер на рівні землі тож все за вікном у номері потрапляє у поле зору. До того ж під вікном лавка на якій курили і дим заходить у приміщення. У самому номері сильний неприємний запах, наче сирість. На підлозі бачив малесенького таргана, намагався розтоптати, але так і не зрозумів - вдалося, чи він втік) Адміністрація готелю: Нас зустріли привітно. Трохи здивувалися чому у полулюкс ми заселяємо 4 людини, а не 3, як у них розраховано, але я пояснив, що так нам запропонував Booking, тож вони погодилися. Тим більше вже вище писав, що місця там предостатньо на 4х осіб. В номері полулюкс відірвалася ручка на зовнішній стороні дверей. Адміністрація ручку забрала, пообіцяли зробити, але при нашому проживанні так і не дочекалися. З вечора до ранку нікого із співробітників готелю ви не знайдете. Загальні двері у готель відкриті. Не вистачає хочаб магнітного замку на дверях, щоб обмежити доступність всередину готелю стороннім людям. Вже після виїзду, ввечорі зрозуміли, що у номері забули особисті речі. Передзвонили до готелю, речі вони зберігли. Домовилися, що прийдемо за пів години та заберемо. Прийшов боизько 5ти вечора, а на місці нікого. Двоню на всі номери та мессенджери, а звук телефону за

  3. Ірина Семчук ★☆☆☆☆

    Була в перше,чоловік вже вдруге,я сама вибирала хостел з урахуванням того куди нам було потрібно.скажу коротко номер був жахливий,під дахом,ванна вся обцвіла,а на підлозі біля душу лежало жахливе полотенце,я так зрозуміла що то для ніг ,коли помиєшся шоб не ставати на холодну підлогу постелили смердюче і до болю брюдне полотенце.хоч атмосфера спокійна і заселення мінімально швидке але з номерами робіть щось люди?ви ж не свиней заселяєте?не рекомендую категорично

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Готель Atrium?

Готель Atrium знаходиться за адресою Червоний провулок, 9, Одеса, Одеська область, Україна, 65026

Який номер телефону Готель Atrium?

Зв'язатися з Готель Atrium можна за номером телефону +38 (067) 532-62-55

Як можна дістатися до Готель Atrium?

Дістатися до Готель Atrium можна за посиланням

Advertisements