Кожен рік тут зупиняюсь у грудні. Дуже зручне місцеположення, поряд море. Цього року в Одесі блекаут, будучі в отелі цього не відчула, бо є генератор. Було світло, тепло і вода. Приємний персонал. Дякую.
Фотогалерея
Відгуки
-
Кристина П. ★★★★★
-
Константин Брикульский ★★★★★
Все пройшло на найвищому рівні! Персонал дуже привітний та уважний, швидко реагує на всі прохання. Номер був чистий, затишний і продуманий до дрібниць. Атмосфера в готелі приємна, тиха та комфортна — саме те, що потрібно для гарного відпочинку. Особливо радимо обирати номер-студію на 19-му поверсі — звідти відкривається просто неймовірний, захопливий вид! Обов’язково повернемося ще раз і рекомендуємо всім, хто цінує сервіс та якість!
-
Ірина Савченко ★★★★★
Добрий день! Отель дуже комфортний, чистий та добре обладнаний. Номер з сучасним інтерʼєром та обладнаний усім необхідним. Окремо хочеться відзначити уважливий та доброзичливий персонал, завжди готові допомогти та відповісти на будь-які запитання. Дуже приємно було отримати комплімент від отелю у день народження. В цілому, дуже задоволена перебуванням. Відчувається турбота про гостей. Дякую)
-
Жанна Отчич ★★★★★
Я просто в захваті від цього готелю! Сервіс чудовий — персонал дуже привітний, уважний і завжди готовий допомогти. Відчувається щира турбота про гостей. У номері було неймовірно чисто й затишно, прибирання щодня, усе на своєму місці. Атмосфера спокійна й комфортна — ідеальне місце для відпочинку та релаксу. Обов’язково приїду сюди ще раз і з радістю пораджу цей готель своїм подругам!
-
Zoya Filippova ★★★★★
Цікаво, хто проживав у номері до мене, певно, якийсь інопланетний гість чи головний герой фільму "Муха", бо як ще пояснити слід від взуття на стелі))) у цілому усе добре, ввічливий персонал, розмовляють гарною українською, у номерах чисто, усе працює, смачні сніданки.
-
Єгор Врадій ★★★★★
Чудовий готель. Видно, що ним займаються. Уперше зупинявся в ньому 2017 р. Що є однозначними "плюсами": сервіс, чудова кухня та зручні номери. Врешті обслуговування доступне й українською мовою (4 роки тому у лобі навіть годинники були орієнтовані на Москву). Єдина маленька незручність - заїзд, якщо їдете приватною автівкою, то доведеться змиритися з кроком. Проте це не вина готелю, а міста. А так однозначно рекомендую.
-
Maria Lybuk ★☆☆☆☆
Не рекомендую. У адміністрації готелю клієнти не в пріоритеті! Викликали таксі, водій не міг заїхати за шлагбаум, бо кнопка заїдата. Звернулись до рецепціоністок, які у грубій формі почали звинувачувати нас та водія у невмінні користуватись шлагбаумом. В результаті ледь не запізнились на потяг. Жодної співпраці та допомоги. Не бачили жодного працівника у засобах індивідуального захисту. Працівники не переходять на мову клієнта у спілкуванні. Жили у двомісному покращеному номері. У якому був лише 1 стілець. Інтернет жахливий, тож якщо збираєтесь працювати, краще обрати інше місце. Для двох осіб в номері було лише 4 вішалки, 2 з яких розраховані на широкі чоловічі штани. У номері було лиш 2 склянки. Коли захотіли ввечері чаю у нас не прийняли замовлення, чекали коли відтелефонують але марно. Якщо чайника і чаю немає у номері, то має хоча б працювати room service. Найнезрозуміліша річ - це брендований штопор. Для чого? Адміністрація очікує, що клієнти відкоркують вино і будуть пити його з пляшки? Чому б не залишити келихи. На вихідні було неможливо спати через шум вечірок знадвору та в холі готелю. До моря далеко, бо через забудову потрібно обходити досить довго. Ставлю єдину зірочку за смачні та різноманітні сніданки. Все решта - це суцільне розчарування.
-
Mykhailo Khmaruk ★★★★★
Чудовий готель, але не дуже якісні меблі і трішки дивна конструкція ліжок, але мотивують не лягати на край) Ресторан в готелі чудовий, смачно та є велике різномаїття страв. Дуже зручний доступ до торгового центру, не виходячи на вулицю)
-
Ната Топольська ★★☆☆☆
Любі мої, якщо хочете гарно відпочити, тоді вам не сюди. Кондиціонер в номері не працював. Унітаз був дуже музичний: весь час протікав і свистів. Прийшлося на ніч перекрити воду, що виспатися. За вікном будівництво починалося дуже рано. І зачинене вікно не рятувало від шуму. Не дуже привітний персонал на ресепш. Лише бар задовольняв наші вимоги. Працював цілодобово із привітним персоналом
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ґаґарінн?
Ґаґарінн знаходиться за адресою вул. Аркадійське плато, 5Б, Одеса, Одеська область, Україна, 65009
Який номер телефону Ґаґарінн?
Зв'язатися з Ґаґарінн можна за номером телефону +38 (093) 170-75-07
Як можна дістатися до Ґаґарінн?
Дістатися до Ґаґарінн можна за посиланням