Дуже неприємне враження від цього готелю. Персонал поводиться грубо з відвідувачами, замість гостинності — байдужість і роздратування. Будь-яке нестандартне прохання викликає паніку — працівники бояться навіть зателефонувати керівництву, щоб узгодити рішення. Складається відчуття, що гостей тут сприймають не як клієнтів, а як проблему. Абсолютно не рекомендую, якщо ви очікуєте хоча б мінімального сервісу та поваги
Фотогалерея
Відгуки
-
Sofi ★☆☆☆☆
-
Lelya Krecet ★★★★★
Завжди можно пробувати до чогось дочепитись, сперечатись про співвідношення якості і ціни, але тим не менше моє загальне враження хороше. По-перше, чудовий пляж, який входить у вартість номера, нереальні види з вікон номерів та засинання під шум моря, офігезне розташування, але саме для мене головне це сервіс і люди! Вони тут класні. Щоденна увага до чистоти у номері, свіжі рушники. Особлива подяка адміністраторам Тетяні, Ірині та Ксенііі, дуже уважному до деталей і компетентному офіціанту Назару, шефам в ресторані (у Вас смачно) та дуже приємному і талановитому бармену! Процвітайте попре всі наші тяжкі часи!!!! Дякую і рекомендую це місце!!!
-
Ellina Ku ★★★☆☆
Якщо ви шукаєте тусовки, атмосферу та класний пляж — вам сюди. Якщо комфорт та чистоту в номерах — це не про Портофіно. Номер за 10к на добу (без сніданків) на першому поверсі з виходом до зони басейнів — поганий, він старий та маленький, без витяжки в душовій, без поличок для косметики, без сушарки (де сушити мокрі рушники та купальники??), підлога брудна, подушки мега незручні, ТБ не працювало (але полагодили), звукоізоляція погана — чутно всі дитячі крики біля басейну, тож зранку не поспите. Тобто 10к ви фактично платите лише за доступ до гарного пляжу і басейнів. Пляж, дійсно, хороший, все чисто, обслуговування та кухня пляжної зони — ок, офіціанти уважні. Але номери за таку ціну — це треш( Ще в Україні не бачили такого старʼя за оверпрайс, хоча подорожували багато. Окремо хочу подякувати готель за вітання з Днем народження! Подарували пляшку просекко — це приємно.
-
Oleksandra Trubinska ★★★★★
Можу рекомендувати цей пляж. В суботу о 12 знайшлись вільні шезлонги саме тут, хоча на інших усе було зайнято. Вартість шезлонга 800 грн, і якість відповідає ціні. Розташувались на пірсі, збоку був галасливий безкоштовний пляж з купою людей, що дещо заважало спокійному відпочинку, але я була до цього готова. Море було чисте та приємне. Обслуговування привітне, на високому рівні, хоча і видно, що через наплив людей персоналу важко приділяти особливу увагу кожному. Зручно, що у кожного шезлонга своя індивідуальна парасоля, яку можна регулювати. Коктейлі нормальні. Загалом — враження залишились приємні.
-
Viacheslav ★★★★★
Гарний готель, шикарна локація, чудове місце для відпочинку вдвох.
-
Vadim Vasil ★★★★☆
Дуже гарне місце, але маленький пляж. Персонал чемний, ресторан, звичайний , здалося,що порціі не відповідали, вазі,яка була прописана в меню.
-
Сергей К ★★★☆☆
Компромісний варіант для не дуже вибагливий відвідувачів. Дуже сподобався басейн, чистий і затишний. Більш менш пристойна кухня, блюда приготовані досить смачно, досить швидке обслуговування і ввічливий персонал. Також, ціна на шезлонги нижче, ніж на інших пляжах Аркадії. Із мінусів - дуже брудний і огидний пляж, не прибраний, дно моря біля пляжа вкрито колючками (наш син навіть порізав ногу під час купання), також нескінченний ремонт території, завдяки чому ці чудові фоточки на сайті закладу залишаються лише добре зробленими фото для погано прибраної території. І головний мінус - незручне розташування. Дістатися машиною до закладу неможливо, а найближча точка досяжності транспорту - знаходиться на високому холмі, з якого спускатися до готелю ще більш менш, але підніматися - уявіть крутий схил під 45 градусів довжиною з півкілометра. Щоправда, для постояльцев готелю по цьому схилу до точки транспорту ходить спеціально організований електромобіль. Але, для простих відвідувачів він недоступний навіть за гроші. Тому, якщо ці мінуси Вас не лякають - в цілому доволі пристойне місце.
-
Ирина Капшук ★★★★★
В готелі не проживали. Приходили зранку, брали шезлонги - в вихідний день 350 грн. Головне -чиста територія, пляж, душ, туалет та приємне обслуговування. Користувались баром та рестораном - ціни відповідають розташуванню готеля - блюда смачні, коктелі на четвірку
-
Оксана Бабій ★★★★★
Відпочивали з подругою в готелі на вихідних, рекомендую заклад від душі , я в плані рекомендацій дуже вимоглива, але заклад мене вразив, ремонт виконаний сучасно , інстаграмно, приймати ванну з виглядом на море - кайф, сервіс крутий, а дівчата з рецепції Вероніка і Катя , ви чудові , все показали , розказали , порекомендували, одним словом бомба, якщо ви хочете відпочити в Одесі , це ідеальне місце , пляж на території готелю ідеально, басейн чистий , їжа смачна , і хлопчик Артьом ,який возив на машинці , дуже привітний тобі привіт окремий , тому ми з превеликим задоволенням повернемося ще , в маленьку Італію в Одесі❤️❤️❤️
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Портофіно?
Портофіно знаходиться за адресою Траса здоров'я, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Портофіно?
Зв'язатися з Портофіно можна за номером телефону +38 (048) 706-66-77
Як можна дістатися до Портофіно?
Дістатися до Портофіно можна за посиланням