Відгуки

  1. Viktoriya R ★★★★★

    Дуже сподобалося, рекомендації) Їжа смачна, подача гарна, ціни відповідні) Атмосферно, все продумано до деталей для комфортного відпочинку) Гарний захід від море, пісочок... Ми прям в захваті! Багато де були на пляжах Аркадії- тут найкраще!

  2. Catherine Muzyka ★★★★☆

    Ціни для Одеси та відпочинку норм, вище середнього, але це заклад з виходом до моря , тому ок. Сервіс, офіціант відніс моє замовлення до іншого столику, коли йому сказала «це не нам», помітим мою руку підказку «це мені», адміністратор в телефоні , нічого не контролює, коли підійшла до неї із середини закладу спитала «ви в нас відпочиваєте», ще раз, я вийшла до неї із їх закладу. Їжа смачна.

  3. Віктор Шерганов ★☆☆☆☆

    Був на концерті Козловського в Ітаці — ціни високі, а ще й беруть 10% за «обслуговування», якого немає. Офіціанти мене не обслуговували: на барі сам стоїш у черзі, сам забираєш напій і сам шукаєш, куди поставити стакан. Такий збір логічно було б включити у вартість квитка, а не брати окремо на барі. Це нав’язування доплати, у нормальних закладах так не роблять.

  1. Дарина Середюк ★☆☆☆☆

    Перше що залишає бажання ніколи сюди не повертатися - ціни! Занадто завищені, передплата за незрозуміло що. 250 грн бокал пива. Продовжувати не буду! Обслуговування на барі російською мовою, відношення до гостей закладу ніяке. Красиві види)

  2. Сергей Рудюк ★★☆☆☆

    Обслуговування залишило неприємне враження. Персонал працює дуже повільно, офіціантів доводиться чекати надто довго. Кальянщик не стежить за вуглями, доводиться нагадувати самостійно. У рахунок автоматично додають 10% за обслуговування, але якість сервісу цього зовсім не виправдовує — у персоналу немає мотивації працювати краще. Повний хаос із розсадкою гостей: ніхто не зустрічає та не проводить до столиків. Атмосфера похмура, обличчя у співробітників напружені й непривітні, наче перебуваєш не у закладі відпочинку, а на поминках.

  3. Vika Chizhova ★★☆☆☆

    Хороше місце, чиста територія, але надто довго готується їжа. 3 години чекали на суп і так і не дочекалися! І так з усіма позиціями в меню

  1. Яна Леоненко ★★★★★

    Відвідували вдень як пляж. Загалом враження позитивні. Пляж доглянутий, гарний сервіс. Зіпсувала враження тільки неввічлива дівчина-касир при вході.

  2. happy time ★★★☆☆

    Планували відвідати вдень, як пляж. Побули кілька хвилин і поїхали взвідти. В морі там не скупаєшся, водорості. Навколо сморід, людей як тюльки в банці. Якщо відпочинок сімейний, напевно варто шукати інше місце

  3. Borys Melnychuk ★☆☆☆☆

    Охорона невиховане бид… Дозволяє собі робити судження про допуск чи не допуск без підстав. Боги при вході. При наявності заздалегідь куплених квитків. Людей як тюльки. Організатори концерту Макса Барських абсолютно не враховують відповідність площі проданим квиткам.

  1. Андріана Бородіна ★☆☆☆☆

    Заклад не раджу. Відвідувала приватний пляж з дитиною, на лежаку під ковдрою забула навушники AirPods, прийшовши додому відразу почала телефонувати, дівчина по телефону повідомила щоб я телефонувала на наступний день так як денна зміна закінчила роботу. На наступний ранок прийшла, адміністратор відразу сказав що нічого не знаходили, що він сам лежак розбирав. На вимогу подивитись камери, відповів щоб я приходила пізніше, так як в нього нема до них доступу. Як пізніше виявилось камери в них не працюють, і про це я дізналась не від них. Будьте уважні відвідуючи даний заклад, персонал забуті речі не повертає…

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Itaka Beach Club?

Itaka Beach Club знаходиться за адресою Пляж Аркадія, 4, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Itaka Beach Club?

Зв'язатися з Itaka Beach Club можна за номером телефону +38 (048) 234-91-88

Як можна дістатися до Itaka Beach Club?

Дістатися до Itaka Beach Club можна за посиланням

Advertisements