Відгуки

  1. Анастасия Матвеева ★★☆☆☆

    Були сьогодні в цьому магазині. Магазин не великий, двоповерховий. Частково, нова колекція є. Але продавці… то жах. Працюють 2 незадоволені молоді панянки, які незадоволено реагують на любі запитання чи прохання підказати щось. На прохання зняти світшот з манекена, бо то був необхідний розмір в єдиному екземплярі, я буквально почула закопчені очі. Все обслуговування дуже незадоволене. Невдоволені обличчя коли сказала що є убд, яке дає право на знижку, навіть описувати не буду. Апогей історії-продавчиня так незадоволено пакувала речі, після покупки, що не зняла металеві чіпи, які тепер треба знімати якось вручну. Була в Стаф в різних містах, але такого відношення я ніколи не бачила

  2. тушницька ★☆☆☆☆

    дуже негативні враження від магазину, черга була від каси до виходу, купу людей лізуть на голови один одному. на касі працює тільки один касир, який розривається, за що власне є + зірочка. інші ж касири щось ходять туди-сюди, і через 10 хвилин поки ми стояли в черзі, вона вирішила покликати до себе на касу людей в

  3. Roxolana Panchak ★★☆☆☆

    Зробіть, будь ласка, нормальну примірочну в жіночому відділі - зараз шторка не дотягується, і всередині все видно. Це дуже незручно.

  1. mimichka ★★☆☆☆

    Не люблю ставити погані оцінки, але тут не можу по-іншому. В примірочних дуже брудно. Так, наче там тиждень ніхто не прибирав(за день так б не назбиралося). Вішаки для штанів жахливі. Ледь доторкаєшся - все падає. Речі, які можна купити лише костюмом розкидані по всьому периметру, а одні штани вам не продадуть. Також з мінусів - неможливість замовити доставку на магазин щоб все добре поміряти. Деякі розміри светрів S такі ж як L. 2 роки тому купувала там костюм, то дуже задоволена якістю і пошиттям. Зараз ж розмір не відповідає дійсності та і по відчуттях ніби викройка неправильна.

  2. Stappi Bush ★☆☆☆☆

    Касиру впадло ввести код з додатку , прийшлось міняти тему на телефоні, щей нахамив.

  3. Роман Яременко ★☆☆☆☆

    Ну як так, 50% людей тупо без масок і головне шо персонало пейбл. До вас тупо небезпечно ходити, тому проходим в форум, на жаль ...

  1. Олена Інькова ★★★★★

    Гарний магазин,привітливі хлопці-консультанти!Широкий асортимент товарів для хлопців,чоловіків!Рекомендую!

  2. Назар Петрига ★★★☆☆

    Нещодавно купував рюкзак, до якості претензій нема Персонал просто жах, максимально інертні, не звертали жодної уваги на мене та ігнорували мої питання Вирішуйте проблему з персоналом

  3. Макс Щ ★★★★☆

    Непогано

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Staff?

Staff знаходиться за адресою проспект В'ячеслава Чорновола, 41, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Staff?

Зв'язатися з Staff можна за номером телефону +38 (073) 428-21-15

Як можна дістатися до Staff?

Дістатися до Staff можна за посиланням

Advertisements