Відгуки

  1. Рина Бессонова ★☆☆☆☆

    Маю неприємний досвід невідповідності назви продукти і отриманого результату від замовлення. Здійснила замовлення на так названий "кебаб" з очікуванням отримати продукт, який хоча би здалеку буде схожий на так звані кебаби(до прикладу, м'ясо відповідного приготування завернуте в лаваш, як зазвичай подають), натомість я отримала 1/3 порізаного куска хліба в вигляді трикутника(можливо чомусь власники закладу думають, що за рахунок цієї форми, вони це можуть назвати кебабом)розміром в дві булки того самого паніні, в який залили кетчупа з майонезом, капусти і пару кусків курячого м'яса. Чим цей кебаб відрізняється від паніні, який там є в продажі - не розумію, окрім того, що форма булки відрізняється і її розмір в два раза більший. Або змініть назву цього продукту(трикутник з м'ясом, чи що), або його подачу і компоненти. Просто викинула кошти на даний продукт, а його в свою чергу - в смітник, одразу після отримання. Претензій до персоналу не маю.

  2. Діма Атаманюк ★☆☆☆☆

    Вчора був в коломиї купив шаурму у вас сама погана шаурма котру я їв завжди нормальна добра а цього разу смачна нічо не скажу алее після неї мене цілий день крутить живіт і булить і хочется лиш в туалет вона або зіпсована або не знаю

  3. Ultra Nyx ★☆☆☆☆

    Раніше мене все задовольняло але тепер мені не подобається, причина в тому що я часто беру шаурму 18+ і там єдине що гаряче це лаваш, все інше холодне, м'ясо по якісь причині тверде і також холодне, щось дає присмак гіркості, скоріш за все капуста, шаурма розвалюється, живіт скручував після години прийому, куштував страви у двох сервісах, біля писанки і біля автозупинки, надіюсь в майбутньому це виправлять. Наберіть кращих поварів, їсти шаурму тепер не можливо

  1. AnimeFan ★☆☆☆☆

    Сьогодні купив шаурму біля автостанції,продукти були холодними і не першої свіжості,мені поклали сир під капусту що зробило смак гірким,м'ясо було холодне і було ніби резина,томати взагалі жах

  2. Lolo Nono ★★★★★

    Найкращий фастфуд міста,рекомендую ціна свого варта

  3. Ігор Куцуляк ★★★★★

    Нарешті у вас є французькі хот-доги і швидка доставка, дуже дякую!

  1. Катерина Коцарь ★★★★★

    Була проїздом в ІФ, знайомі порадили зайти. І не помилились! Місце топчік, розташування ідеальне. Дуже смачно, приємні люди працюють та красиво посміхаються) рекомендую!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Йолаваш?

Йолаваш знаходиться за адресою проспект В'ячеслава Чорновола 26, 78200 Коломия, Івано-Франківська область, Україна

Який номер телефону Йолаваш?

Зв'язатися з Йолаваш можна за номером телефону +38 (093) 050-63-13

Як можна дістатися до Йолаваш?

Дістатися до Йолаваш можна за посиланням

Advertisements