Відгуки

  1. Анна Борисенко ★★★★★

    Щиро дякуємо за чудовий відпочинок! Власники — просто неймовірні люди: заселили нас уже о 8 ранку, за що окрема подяка. Ми проживали в котеджах — дуже зручних, комфортних і продуманих до дрібниць. Зручні ліжка, сучасний ремонт, кухня з усім необхідним для приготування їжі. Окремо хочеться відзначити харчування — замовляли його на місці, готують надзвичайно смачно. На території є чан, сауна, а також зона барбекю, де можна посмажити м’ясо й гарно провести час. Ми відпочивали з групою дітей — усі залишилися дуже задоволені та щасливі. Однозначно рекомендуємо це місце для відпочинку й обов’язково хочемо повернутися ще!

  2. Kateryna Dietkovska ★★★★★

    Чарівне місце, другий раз відпочиваємо в котеджах. Персонал уважний, якщо є можливість заселення і виселення в комфортний для вас час. Все новеньке чистеньке . Будемо повертатись ще до Вас . Дякуємо.

  3. Олександр Клюшин ★★★★★

    Це просто крутилезне місце!!! Ми брали котедж з трьома кімнатами. Потяг прийшов о шостій ранку 12.09.2025. Нас одразу по приїзду нагодували сніданком (про це треба попередити персонал) і заселили в котедж!!! Я таке раннє заселення вперше в житті бачу! І дозволили ще на наступний день подовше побути у котеджі, бо поїзд у нас о 15:37))) Супер крутий котедж. Планую ще повернутися.

  1. - Rybachok - ★★★★★

    Дуже гарне місце, чудовий персонал. Відпочивали великою компанією, всім сподобалося. Управляючий будь-яке питання в будь-який час вирішував швидко. Однозначно повернуся саме до цього готелю ще. Зауважень немає, рекомендую всім!

  2. Darlin Ka ★★☆☆☆

    Сюди можна приїхати тільки якщо вам лише ночувати і одразу тікати. В номерах була пилюка і павутина висить просто над головою. Їжа, яку подають на сніданок не найкраща в світі краще беріть з собою. В ванні в кутку просто велика пляма з де була пліснява, яку намагалися затерти. Також дуже поганий інтернет і вайфай в номерах. Але найбільше вбило це те що поки ми були відсутні то до нас заходили в номер щоб винести сміття. нас про це ніхто не попередив... нічого не вкрали, але ситуація не приємна.

  3. Ольга Поляк ★★☆☆☆

    Не сподоболось відношення до гостей, не смачна їжа, особливо вразила каструля з чаєм, яку нам запропанували на сніданок.

  1. liliya lukovka ★★★☆☆

    Готель знаходиться приблизно в 20 хвилинах пішки від центру Ворохти, місце тихе, що великий плюс. Але якщо треба перекусити, або добратись до вокзалу, то розраховуйте на пішу прогулянку вздовж центральної дороги, або таксі за 100 грн ( нас за стільки довозили до вокзалу) Відпочивали в кінці літа, погода була прохолодна, в номері було приблизно 19-20 градусів, обігрів ще не включали, це була б не проблема якби не рушники, які не встигали висихати і були завжди мокрі. Вода гаряча була завжди, з цим проблем не було. Самі номери видно по фото, тут нічого нового не скажу, але от матраци на кроватях в поганому стані, пролежані і западають на одну сторону, спати на таких не дуже приємно, спина не подякує... Проблема з матрацами була не тільки в нашому номері,як потім дізнались спілкуючись з іншими відпочиваючими. Кухня в готелі є, але готують як в столовці, мені було не смачно і їсти ходили в місто. Іншими послугами готелю не користувались, але знаю що є баня і чан Сподіваюсь господарі почитають мій коментар і зроблять висновки :)

  2. Александр Олексиевец ★☆☆☆☆

    Знайшов інформацію на їхньому сайті про можливість приїхати до них на кемпінг. Домовились за декілька днів про ціну та умови. По приїзду був шокований від запропонованого місця для намету (в болоті) під готелем! Уявлення не мають про те, що таке відпочинок у наметі або трейлері.

  3. Andy Zk ★★★★★

    Ціна, якість. Сауна, чан. Смачні сніданки і вечеря.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Hotelsmim?

Hotelsmim знаходиться за адресою вулиця Миру, 78595 Ворохта, Івано-Франківська область, Україна

Який номер телефону Hotelsmim?

Зв'язатися з Hotelsmim можна за номером телефону +38 (067) 151-00-05

Як можна дістатися до Hotelsmim?

Дістатися до Hotelsmim можна за посиланням

Advertisements