Відпочивали в Скарбівці в жовтні місяці.Дуже красивий готель,Чистий номер,на кухні є все необхідне.Тереторія з мангалом та бісєдками.Чани,це релакс,відпочиваєш,ні про що не думаєш.Нам дали обігрівач,адже на вулиці вже було холодно.Дякуємо господарям,обов’язково приїдемо ще.Будемо рекомендувати друзям та родичам.
Фотогалерея
Відгуки
-
Романія Якубовська ★★★★★
-
Ніка Джебка ★★★☆☆
Брудно , персонал не привітний, нічого не говорять. Коли прийшов день для виселення до нас ніхто не підходив та нічого не сказав , ми самі забрали речі та пішли , а від готелю жодного слова так і не було, таке враження що тут всі німі . В одну ніч на ліжко почало капати зі стелі , бо там хтось приймав душ . Балкон, туалет , кімната все в павутині. Двері в туалет не зачиняються , витяжка не працює . Нам поїзд не заважав , місцерозташування для нас було зручним .
-
Юлія Нуждіна ★☆☆☆☆
Це не готель по-перше, а просто садиба з кімнатами для переночувати. Все старе та грязне. Постіль, полотенця неприємно тримати в руках. А подушки - то окремий вид знущання, бо як спати на плоскій подушці , яку треба згинати в два рази, аби вона хоч якось свою функцію виконувала Місцезнаходження - це тупо на ВОКЗАЛІ! от прямо з балкона всі колії видно та звісно чутно та видно всі потяги, які прибувають на жд Ворохта ))) Сервісу звісно немає ніякого - он кухня, іди готуй щось Ну і ціна точно не відповідає , ми заплатили 1300 грн і досі не розуміємо за що Не рекомендую
-
Михайло Демко ★☆☆☆☆
Неприбрано, грязно, дуже тісні вбиральні, вода жахливо пахне, тапочків не давали, рушники і постіль з неприємним запахом. Басейн безкоштовний, але вода грязна. Ламалися замки у кімнату, туалет не закривається, як і душ. Заїжджали 13.08, домовлялись заселятись на 13:00, однак власниця сказала, що номери ще прибирають, і можна заселятись лише після 14:30 приблизно, однак слідів прибирання не було, всюди дуже брудно, павутина, крошки від їжі і жахливий запах.
-
Евгений Днепр ★☆☆☆☆
Скарбівка дуже погане місце для відпочинку. 1- Поганий персонал ,дуже озлоблений ,не привітний та не культурний. Хамлять, не убирають у номері , залишилось багато мусора та не убрано. 2- Дуже шумно ,залізничний вокзал 3- телеавізор не працює , ми попросили щоб принесли пульт або настроїли , вони відповіли що їм ніколи та вони не знають що робити . 4 - скрізь брудно , вода тільки холодна 5 - дуже наглі та дуже неадекватні персонал та адміністрація!!
-
Женя Дигтяренко ★★☆☆☆
Поганий сервіс, відсутність елементарних зручностей
-
Solomiya Stadnyk ★★☆☆☆
Місто гарне,неймовірні краєвиди, знімали кімнату на двох з окремими ліжками, прийшли на заселення ввечері, передоплати не лишали, в номері було тепло, був обігрівач, але опалення ще не увімкнули, і тому мені, людині яка любить тепло, вночі було зимно. Ліжка одномісні, з мінусів, це була пружина яка впивалась в мої ребра, а так то постіль була чиста.Подушка на пір'ї, тому може в кого алергія, щоб знали. Є кухня, якою ми не активно користувались, є мікрохвильова піч, щоб щось розігріти, плита, холодильник.. Підлога не скрипіла. Капці були одноразові, але добре що хоч такі.Є душ, вода гаряча, з цим проблем не було, тому хто такий мерзляк як я, може там відігрітись. Шампуні не було, було лиш два брусочки мила.Інтер'єр гарний.Все з дерева. Поруч є магазини, ресторани, сувенірні крамнички.
-
Дана Земляна ★★★★★
Комфортне розміщення, гарний вид
-
екатерина левицкая ★★★★★
Гарне розташування,приємні ціни.Приїдимо ще)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Skarbivka?
Skarbivka знаходиться за адресою 78595 Ворохта, Івано-Франківська область, Україна
Який номер телефону Skarbivka?
Зв'язатися з Skarbivka можна за номером телефону +38 (068) 265-75-97
Як можна дістатися до Skarbivka?
Дістатися до Skarbivka можна за посиланням