Відгуки

  1. Іванна Якубовська ★★★★☆

    Мало місця в магазині, але привітний персонал-все допоможе

  2. Іванка Данів ★★★★★

    Люблю цей магазин) хороші ціни) приємне обслуговування

  3. Tetyana Kozar ★★★★★

    Різноманітні предмети для дому та не тільки, вироби, хімія, посуд та ін.

  1. PREZYDENT BANDERSHTATA ★★★★☆

    Як для мене норм. Тільки все битком,а потрібно щоб покупець не розгублювався в навалі товара. Виправте. Sorri.

  2. Інна Лесів ★★★★☆

    Мало місця, цінники розкидані в хаотичному порядку, деколи не знаєш до чого він і чи є цей товар на полиці

  3. Віктор М ★☆☆☆☆

    В магазин набрали продавців з вулиці. Не знають ні обов'язків ні правил поведінки з клієнтами. Як попугаїв повторюють фрази,які їх заставляють проговорювати кожному клієнту. А коли повертають не якісний товар з чеком,то роблять такі обличчя,ніби це у них особисто забирають гроші. Просьба керівництво магазину провести курси по підвищенню кваліфікації персоналу,бо таке враження що прийшов у якийсь сільський магазин.

  1. Виталий Бойчук ★★☆☆☆

    Не поганий магазин ? Товар та опис на цінниках не відповідає дійсності . Чайник на коробці вказано 1.8 л на ціннику 2 ла на справді 1.5 Л Чим обманюють покупців.А персонал дійсно привітний.

  2. Мар'яна Білоус ★★★★☆

    Гарний магазин і привітний персонал.У магазині кожного разу діють цікаві знижки на товари.Щоправда не завжди можна швидко знайти потрібну річ.Товар може в рази бути дешевшим за ціною навідміну від інших магазинів.

  3. Andriy Stehnovych ★★★★☆

    Досить не поганий супермаркет. Ціни менш більш не високі. На товар треба звертати особливу увагу, бо він часто не є якісним. Наприклад я особисто купив паяльник за 18 грн. Коли я його включив, то він нагрівався пів години. Після чого він весь обгорів і почала плавитись ручка але сам кінцевих, який мав нагрітись для роботи, так і залишився холодним. Усе закінчилось тим, що він згорів так і не нагрівши робочу частину ( саме жало чи кінцевик). А от інший випадок з ліхтариком повна протилежність. Я купив його десь рік назад. Був не дорогим. Є на корпусі сонячна панель і також може заряджатись від розетки. Що до сонячної панелі я мав великі сумніви, китайці люблять вмістити багато деталей, які по факту не будуть працювати. Купив більше через дешеву ціну. Я був приємно здивований, коли усі вказані функції працювали. До того ж під час заряджання від сонця є датчик червоного світла, який вказує чи сонячна панель дає підзарядку чи ні. Дуже задоволений цим ліхтариком. Хотів купити ще один такий але їх більше не завозили. Щоб не рекомендував так це, продукти харчування. Купляв перець мелений. По факту вияснилось, що в перші є частинки скла. Прийшлось викинути дві пачки. А от усе інше можна купляти але бути дуже уважним та добре обдивитись товар. Хто вирішить робити покупки в цій мережі магазинів, то я раджу обов'язково зробити собі картку знижок від цього магазину і обов'язково під час заповнення анкети вказати свій номер телефону. Тоді вам завжди будуть присилати акції. За допомогою цих акцій, можна досить відчутно зекономити. Наприклад сьогодні я при купівлі рукавиць для миття посуду (брав декілька пар) заплатив 80 грн а мав би заплатити 110 грн. Як не як це 20% від суми. Поставив чотири зірки а не п'ять бо є у них така проблема, як повернення товару. Ще в 14 денний термін з труднощами але повернеться а от після 14 днів думаю це взагалі з області фантастики. Через що я ніколи не куплю у них дорогий товар типу комбайнів, міксерів то що..... Та в усьому іншому ця мережа магазинів мені подобається.

  1. Влентин Немоляев ★★★★☆

    Магазинчик не поганий.Широкий асортимент товару доступні ціни але маленьке приміщення..

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Копійочка?

Копійочка знаходиться за адресою вулиця Володимира Винниченка, 10, Калуш, Івано-Франківська область, Україна, 77300

Який номер телефону Копійочка?

Зв'язатися з Копійочка можна за номером телефону +38 (080) 050-29-90

Як можна дістатися до Копійочка?

Дістатися до Копійочка можна за посиланням

Advertisements