Жахливе ставлення до покупців , на касі легко пробивають зайвий товар - треба завжди уважно перевіряти чеки . Часто ваговий товар розфасований у пакети найгіршої якості , працівники використовують їх по декілька на кілограм продукту , а на касі за кожен пакет беруть окремо гроші . І , напевно , в цьому магазині зібрано най-най хамський персонал міста Коломия . Дуже неприємні враження майже від кожного відвідування .
Фотогалерея
Відгуки
-
Oksana Oksana ★☆☆☆☆
-
Анастасія Левицька. ★☆☆☆☆
Під час покупки одна з продавчинь навмисно або з грубої недбалості пробила один і той самий товар три рази, хоча я взяла лише один. Коли я помітила цю помилку і звернулася до продавця, вона не тільки не вибачилася, а й поводилася зухвало. Більше того, після мого звернення до адміністратора магазину я не побачила жодної реакції – жодних вибачень або спроб виправити ситуацію. Я вважаю, що така поведінка є шахрайством і спробою свідомо ввести покупця в оману з метою отримання додаткових грошей. Це неприпустимо, адже кожен клієнт має право на чесне обслуговування. Прошу провести перевірку щодо дій даного продавця та адміністрації магазину, а також вжити відповідних заходів для недопущення подібних випадків у майбутньому. У разі відсутності належної реакції з боку керівництва магазину я змушена буду звернутися до контролюючих органів, адже такі дії є прямим порушенням прав споживачів.
-
Марія Шкрібляк ★☆☆☆☆
Запах у магазині не дуже приємний,на касі обслуговування жахливе, одноразові кульки це дійсно одноразові,поки ту крупу витягнеш з кошика то порветься,за то коштує 50 коп.здачу постійно завкругляють до гривні.
-
Вікторія Кузьмич ★☆☆☆☆
Обслуговування в цьому магазині ЖАХЛИВЕ,сьогодні спитала ввічливо касира чи немає можливості відкрити ще одну касу,тому що черги були величезні(в мене особисто немає бажання стояти годину в черзі)то касир говорила зі мною в такому тоні ,що на цю ситуацію напено звернули увагу пів магазину і адміністратор з охоронцем,но заспокоїти цю пані ніхто навіть не намагався. Тому зробила для себе висновок,що купляти в цьому магазині продукти більше не буду, незважаючи на переваги(свіжі продукти та помірні ціни)
-
Tashka ★★☆☆☆
Завжди черги. Поганий асортимент товарів. Пакувальні пакети коштують гроші,а до каси донести не завжди виходить,рвуться. Проблеми з рештою . Ціни є нормальні,є вище за інших.
-
Ярослав Ярославович ★☆☆☆☆
Виїхати возиком не можливо? Розрахунок тільки готівкою, чому цим магазином не зацікавилась податкова?? Адже це не просто так, що нема можливості розрахуватись картою. Вони приховують прибутки. Сервісу нуль
-
Andriy Svs ★★★★☆
Не поганий магазин. Має недолікі ( немає безготівкового розрахунку, слабенький асортимент.) Зате хороші ціни.
-
Ireen Karashivska ★★★★★
Плюси: цінова політика, свіжі продукти, чистота приміщення. Мінуси: працює від сили 3 каси з наявних 7. Нема можливості розраховуватись карткою.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Най-най?
Най-най знаходиться за адресою вул. Гетьмана Івана Мазепи, 81/2, Коломия, Івано-Франківська область, Україна, 78200
Як можна дістатися до Най-най?
Дістатися до Най-най можна за посиланням