Відгуки

  1. Oksana Oksana ★☆☆☆☆

    Жахливе ставлення до покупців , на касі легко пробивають зайвий товар - треба завжди уважно перевіряти чеки . Часто ваговий товар розфасований у пакети найгіршої якості , працівники використовують їх по декілька на кілограм продукту , а на касі за кожен пакет беруть окремо гроші . І , напевно , в цьому магазині зібрано най-най хамський персонал міста Коломия . Дуже неприємні враження майже від кожного відвідування .

  2. Анастасія Левицька. ★☆☆☆☆

    Під час покупки одна з продавчинь навмисно або з грубої недбалості пробила один і той самий товар три рази, хоча я взяла лише один. Коли я помітила цю помилку і звернулася до продавця, вона не тільки не вибачилася, а й поводилася зухвало. Більше того, після мого звернення до адміністратора магазину я не побачила жодної реакції – жодних вибачень або спроб виправити ситуацію. Я вважаю, що така поведінка є шахрайством і спробою свідомо ввести покупця в оману з метою отримання додаткових грошей. Це неприпустимо, адже кожен клієнт має право на чесне обслуговування. Прошу провести перевірку щодо дій даного продавця та адміністрації магазину, а також вжити відповідних заходів для недопущення подібних випадків у майбутньому. У разі відсутності належної реакції з боку керівництва магазину я змушена буду звернутися до контролюючих органів, адже такі дії є прямим порушенням прав споживачів.

  3. Марія Шкрібляк ★☆☆☆☆

    Запах у магазині не дуже приємний,на касі обслуговування жахливе, одноразові кульки це дійсно одноразові,поки ту крупу витягнеш з кошика то порветься,за то коштує 50 коп.здачу постійно завкругляють до гривні.

  1. Вікторія Кузьмич ★☆☆☆☆

    Обслуговування в цьому магазині ЖАХЛИВЕ,сьогодні спитала ввічливо касира чи немає можливості відкрити ще одну касу,тому що черги були величезні(в мене особисто немає бажання стояти годину в черзі)то касир говорила зі мною в такому тоні ,що на цю ситуацію напено звернули увагу пів магазину і адміністратор з охоронцем,но заспокоїти цю пані ніхто навіть не намагався. Тому зробила для себе висновок,що купляти в цьому магазині продукти більше не буду, незважаючи на переваги(свіжі продукти та помірні ціни)

  2. Tashka ★★☆☆☆

    Завжди черги. Поганий асортимент товарів. Пакувальні пакети коштують гроші,а до каси донести не завжди виходить,рвуться. Проблеми з рештою . Ціни є нормальні,є вище за інших.

  3. Ярослав Ярославович ★☆☆☆☆

    Виїхати возиком не можливо? Розрахунок тільки готівкою, чому цим магазином не зацікавилась податкова?? Адже це не просто так, що нема можливості розрахуватись картою. Вони приховують прибутки. Сервісу нуль

  1. Andriy Svs ★★★★☆

    Не поганий магазин. Має недолікі ( немає безготівкового розрахунку, слабенький асортимент.) Зате хороші ціни.

  2. Ireen Karashivska ★★★★★

    Плюси: цінова політика, свіжі продукти, чистота приміщення. Мінуси: працює від сили 3 каси з наявних 7. Нема можливості розраховуватись карткою.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Най-най?

Най-най знаходиться за адресою вул. Гетьмана Івана Мазепи, 81/2, Коломия, Івано-Франківська область, Україна, 78200

Як можна дістатися до Най-най?

Дістатися до Най-най можна за посиланням

Advertisements