Жахливе несвіже мʼясо ( вчора продали мені шашлик не свіжий з ошийка, ганьба самі таке їжте фу
Фотогалерея
Відгуки
-
K Zh ★☆☆☆☆
-
Олеся Замула ★☆☆☆☆
Відпочивала в місті Яремче,купила сьогодні ковбаску собі з дитиною в дорогу, дівчина сказала що вона свіжа до 27.03 запакувала мені ковбаску і ми пішли собі пакувати речі.Коли прийшла до мешкання то на мене чекало розчарування коли я дістала свіжу ковбаску з яких один шматок був протермінований а у іншого шматка термін дії до завтра, мені довелося все кидати та йти до магазину робити повернення "свіжої ковбаски", мені продавчиня відповіла що це сьогодні привезли а вона не звернула увагу,та добре хоч зробили повернення,але дуже прикро коли тобі говорять що продукція свіжа,а ти довірившись людині платиш гроші за протермінований товар
-
Alena Art ★☆☆☆☆
Такого жахливого сервіс ніде не зустрічала! Були декілька разів, але продавці дуже незадоволені завжди. Питання до власників : вам взагалі не шкода свій бізнес? Чи розраховано на разові продажі? Чому продавці відмовляються обслуговувати коли до закриття магазину ще більше години? В залі нікого немає і на прохання вийти повний ігнор! Чому так зверхньо розмовляють з клієнтами та підвищують голос? Дуже багато мінусів для такого середнього магазин. Не рекомендую зовсім. А судячи з того, що немає генератору і все просто кисне на вітрині є великий ризик отруїтися!
-
Олена Гребенюк ★☆☆☆☆
Почну з продукції, на смак не погано (брали гриль), але хотілось би краще, візуально мʼясо наче варене, хотілось би, щоб було схоже на гриль. Сервіс: відсутній від слова зовсім. Персонал професійно закатує очі при проханні нарізати ковбасу, якщо не має бажання це робити, то чому б не прибрати нарізку?! Зайшли другий раз, в магазині нікого не було із персоналу, через пару хвилин вибігла жіночка подивитися на нас і пропала, хвилин через 5 виключили світло, ми все ще чекали, кликали може хто вийде, так можна і винести пів магазину і ніхто не побачить. Як тільки виключили світло вибігла знову жіночка і сказала, що все нічого не продамо. Дуже дивний підхід до клієнтів і що магазин досі не має генератора. Ставлю 1 зірку тільки за те, що не отруїлися! Дякуємо
-
Оксана Йосик ★☆☆☆☆
Не привітні і хамовиті продавці! Про те що не має решти буркнула, замість того щоб запропонувати альтернативу розрахунок картою.
-
кіт вася ★☆☆☆☆
Негативно.....Товари не відповідають ціні...обслуговування на низькому професійному рівні...Продавці не дотримуються основних правил гігієни в приміщенні дуже грязно...валяються окурки....
-
Софія ФЄДІНА ★★☆☆☆
Негативно...асортимент простоянний і не свіжий...на просьбу показати документи на м'ясо получила негативну відповідь у формі мата...повсякденне обважування і обрахування...продавці постійно п'яні ,невихованіі непрофесійні у гряних халатах і грязними руками...дуже не раджу цей магазин...будьте уважні..
-
Bogdan ★☆☆☆☆
Жахливе обслуговування, не купив продукт тому що, в продавців не було здач,і а саме мені не хватило 2 грн до повної суми, а в них з 100грн не було здачі. Це кінець робочого дня, і я маю ходити шукати 2 грн, по дорозі. При тому що, продавці "Рибак" який знаходить біля ринку завжди мають здачу, а в цьому ніколи.
-
Artem Zeleny ★★★★☆
Ще одна точка магазину «Рибак». Асортимент традиційний — м‘ясо, ковбаси, морозиво
-
Natali A ★★★★★
Великий асортимент м’яса, є кури гриль, хліб, можна купити вугілля і різноманітні соуси. Привітні продавці проконсультують. Нам тут сподобалось, повернемось ще раз
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Рибак?
Рибак знаходиться за адресою вулиця Свободи, 236, Яремче, Івано-Франківська область, Україна, 78500
Який номер телефону Рибак?
Зв'язатися з Рибак можна за номером телефону +38 (067) 340-58-01
Як можна дістатися до Рибак?
Дістатися до Рибак можна за посиланням