Відгуки

  1. Настя Шайбан ★★★★★

    Ми залишилися дуже задоволені перебуванням у цьому готелі! Персонал надзвичайно чуйний і уважний, швидко допоміг нам вирішити нашу проблему. Сніданки смачні та різноманітні, а теплий басейн став чудовим місцем для відпочинку. Окрема подяка адміністратору Христині — вона справді увійшла в наше становище та зробила все, щоб наш відпочинок був максимально комфортним. Рекомендуємо цей готель від щирого серця!

  2. Helen Shevchuk ★★★★☆

    Готель гарний, сучасний вигляд як ззовні, так і в середині. Чудові різноманітні сніданки на будь-який смак. Спа зона невеличка в цьому корпусі, але нам місця вистачало. Все було супер, басейн з підігрівом, джакузі. Є великий басейн відкритий з підігрівом на вулиці, він працює аж до 22, що як на мене, є великим плюсом, адже це рідкість, щоб можна було вже в темряві поплавати під зорями. В ньому гарна підсвітка, красиві види, є бар поруч. Щодо локації: локація цього корпусу одразу біля дороги — це і плюс, і мінус. Шум від дороги присутній трошки, але це дуже субʼєктивно. Дякуємо адміністратору, яка радо запропонувала змінити номер на внутрішню частину готелю. З номеру був вид на гору хомʼяк та на інших корпус готелю. В готелі також умовно 3 ресторани, які трошки відрізняються меню. Біля готелю дуже радимо кафе-колибу Буковʼєл. Другий рік поспіль їмо там, ситно, смачно, дуже дешево. Сам номер - просторий, але простий. Є все необхідне, не вистачає лише кондиціонера. З мінусів: балкон ділиться на два номера, і умовно між ними нема перегородки, щоб не бачити людей з сусіднього номера. Якщо балкон відкритий, то сусіди з свого балкону можуть споглядати за вашим номером. Основним мінусом нашого перебування був шум та музика. Приблизно з 20 до 22, щодня, з іншого корпусу готеля/басейна гарлапанила музика на повну. Рівно в 22 вона вимикалась, але все ж таки, навіть з закритими вікнами було не дуже комфортно, адже ти приїхав в гори для спокою і відпочинку після шумних безсонних київських ночей. В готелі були пари з маленькими дітьми, яким навряд чи було супер комфортно. Також в одну з ночей, якісь дівчата з сусіднього корпусу на балконі до 2х ночі співали голосно пісні, а вже вранці о 6:30(субота) двоє чоловіків з сусідньої території прямо під вікнами вирішили ремонтувати свій грузовик, голосно, з обговоренням та запахами характерними для таких машин. Це все субʼєктивно, і залежить скоріш від людей, який приїжджають в готель. Було б добре, якби адміністрація прийняла до уваги ці деталі, адже бачу, що мій відгук не єдиний схожий. Це мабуть єдине, що не сподобалось, бо знову ж таки ідучи з Києва в Карпати, хочеться трошки більше спокою. В цілому, готель рекомендую.

  3. Андрій Карпов (Андрій Полтава) ★★★★☆

    + Кухня в ресторані на замовлення смачна і дорога. Номер чистий. Ввічливий персонал. - Одноманітний, примітивний сніданок. Постійний шум і гул в номері. Спа перевантажене. Води питної в номері немає. Мінібар відсутній. Не на 4 зірки готель.

  1. Вячеслав Иванов ★☆☆☆☆

    Вимушений поставити негативну оцінку. Відпочивав 25-27.12.2021 Одразу ж по заселенню вирішив відвідати СПА, щоб відпочити від дороги. Завітав до лазні, та за прикладом інших відпочиваючих направився до дверей які ведуть на вулицю щоб обтертись снігом. На цьому мій активний відпочинок завершився. Для того щоб потрапити на вулицю потрібно спуститись по слизьким сходам які знаходяться одразу ж біля басейну і залиті водою. Більше того сходи вкриті слизькою плиткою на якій відсутній будь-який абразив або ущільнювач, ну і на завершення відсутні будь-які перила. Результат розбите коліно, пошкоджена стопа та розтягнуті зв'язки. Персонал на даний інцидент відреагував не надто чемно і порадив мені більше не ходити туди. Прошу керівництво звернути увагу на потенційно небезпечне місце та дообладнати його щоб уникнути наступних інцидентів. Також в готелі є проблеми з шумоізоляцією, під дверима велика щілина, тому говорити потрібно пошепки бо своїми розмовами будете заважати тим хто ходить по коридору) або навпаки)))

  2. Maxim Babiy ★☆☆☆☆

    Відпочивали з 16.12 по 20.12 в diamond black. Перші враження були що готель відповідає Єропейському рівню, але це тільки на перший погляд. Відпочивали компанією 3 сім‘ї з дітьми. 1)мінус в тому що халати для відвідування SPA були з плямами та га вигляд не дуже свіжі( 2) в номерах у нас прибираня проходило на найгіршому рівні, мусор не виносився пол не пилесосився і не робили вологого приберання. Рушники мінялись на вибір , хоча мали мінятись всі! 3) Кухня то взагалі окрема розмова, дітям принесли спорчену картоплю. Ваше Благо що дитина не вспіла з‘їсти навіть ложку цьої страви! (зате ціни Європейські , але перед тим як виносити споживачу їжу повар навіть не спробував страву яку приготував зі спорчених пробуктів). Ну і 4 це взагалі треш під час виселення в прямому сенсі цього слова на нас хотіли повішати крадіжку, хочу проблема в самому персоналі який працює і займається приберанням в номерах ( рушники мінялись навмання , деякі взагалі не міняли, а деякі заберали а в замін не приносили нічого)! Чесно їдучи до Вас на відпочинок надіявся на кращі враження адже Готельний комплекс майже новий і все б мало бути на вищому рівні! Плюс тільки один що все нове більше позитивних вражень цей Готель мені не приніс!(((

  3. Інна Якушик ★★★★☆

    Я залишу 4 зірки, бо готелю є над чим попрацювати. Почну з хорошого: найкращі спогади залишила масажист Яна - дуже добре розминає спину. Номери чисті, теплі та комфортні. Це, в принципі, з хорошим все. Правду пишуть про звукоізоляцію, точніше її відсутність. І про будівництво. Але так як ми весь час гуляли, то воно нам не надто заважало. Лише вигляд з вікна не дуже. Окремо про сніданки. Вони погані. Хорошу каву треба замовляти додатково, бо на шведській лінії це важко назвати кавою. Зелених та дієтичних овочів (броколі, шпарагова фасоля, зелень, листя салату) немає. Була корейська морква (на сніданок!!!), салат з капусти та овочевий салат заправлений сметаною чи майонезом. Сосиски, несмачні ковбаси, рис, млинці - це не про здоров’я. Яйця трьох видів приготування. Добре, що був творог. З солодощів куплені пряники сумнівної якості. Доводилось відпочивати в іших готелях того ж рівня - різномаїття страв було значно кращим. Солодощі були свіжі. Вечері по меню були смачними. Тобто потенціал кухні хороший, але на сніданках, вочевидь, економлять. Спа зона непогана, але мабуть краще ввести планування відвідування, бо людей на таку площу багато і виховані, на жаль, не всі. Неприємно було знаходитись у воді, в яку щойно плюнули, проходячи повз басейну, або в яку щойно напісяли, бо мама дозволила. Вода дуже хлорована. Від кількості дез.засобу пекло в очах, і не тільки в нас. Чи повернусь ще раз - швидше ні. Але готель має місце і для не надто вибагливих відвідувачів можна його рекомендувати для відпочинку.

  1. Іванна Кондратюк ★☆☆☆☆

    Про ваше ставлення до людей будуть знати всі сайти

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Diamond hotel?

Diamond hotel знаходиться за адресою вулиця Стаїще 377, 78593 Буковель, Івано-Франківська область, Україна

Який номер телефону Diamond hotel?

Зв'язатися з Diamond hotel можна за номером телефону +38 (097) 339-55-55

Як можна дістатися до Diamond hotel?

Дістатися до Diamond hotel можна за посиланням

Advertisements