Дуже сподобалось відпочивати в цьому готелі. Приємно вражені дитячим табором! По відгукам дитини та фото- відеозвіту одразу видно що працівники готелю мають індивідуальний підхід до дітей і програми розробляють таким чином щоб діти були задоволені. Загалом працівники цього готелю дуже привітні і стараються догодити гостям. Писати за номери і СПА не буду, бо тут і так вже багато відгуків залишено, ми були сімєю нам все сподобалось! Окремо хочу подякувати адміністрації за вашу нормальну, патріотичну позицію щодо хвилини мовчання в 09:00, що ви не ігноруєте цей момент як інші готелі (на буковелі відпочиваємо вже далеко не перший раз, знаю про що пишу). Загалом дуже позитивний відпочинок в цьому готелі, правда ціни трохи кусаються але сервіс на хорошому рівні!
Фотогалерея
Відгуки
-
D K ★★★★★
-
Ирина Хандога ★★★★☆
Відпочивали родиною (2 дорослих + дитина 6 років ) 5 днів . Бронювали апартаменти superior studio with Mountain View , при бронюванні вказали щоб поверх був якомога вищій для гарного виду з балкону , наші побажання врахували і заселили на 5 / 6 поверх . В номері тепло , затишно ! Всі зручності були і опис на сайті відповідав дійсності . Але замість плити краще була б мікрохвильовка , бо витяжка не тягне зовсім і після першого приготування їжі запах був присутній . І було б добре аби був кухонний рушничок шоб можна було витерти руки , стіл та посуд ! Паперові рушники були, але мені зручніше звичайний . Сніданки смачні , вибір достатній ! Зручно що під час сніданку за додаткову плату (500 грн) ви можете взяти їжу з собою в 2 контейнера. SPA велике, дитячий басейн з теплою водичкою , для діток є нарукавники, жилети і круги . Але запах хлорки присутній , на 4 день у дитини після басейну ( це звісно не 5-10 хв ) , а хвилин по 15-20 вона там кисла то почервоніла шкіра і трощи щеміла! Персонал привітний, вирішував всі питання які виникали , коли висіла табличка не турбувати ніхто не турбував. В номері прибирали кожен день і раз залишився посуд не помитий , то дівчатка все помили - я була приємно вражена ! Дитяча кімната гарна , дитина була задоволена і ходила кожен день тут гуляти ! Почитавши відгуки інших стосовно дітей в готелі я в шоці ! Сімей з дітьми дійсно багато ! Але це нормально ! Діти різних вікових категорій (від 6 місячних до 16 річних ) всі себе поводили адекватно , не кричали , не плакали , в spa не пригали на голову , не бризкали водою ! Тому якщо ви проти дітей навколо себе обирайте краще якесь шалє в горах де не буде нікого , окрім вас ! А ми від своєї родини готель Хвоя рекомендуємо ! І при можливості обовʼязково повернемося !
-
Dmytro Kuvachov ★☆☆☆☆
Назвати відпочинок у вказаному готелі вдалим не можна!По-перше абсолютно відсутня шумоізодяція. Нас поселили в номер у старому корпусі, в якому неочікувано для нас виявились двері у суміжний номер і таке відчуття при вході, що ти заходиш в чужий номер. Настільки чути абсолютно все, що відбувається в сусідньому номері. Ми попросили нас переселити, на що адміністрація погодилася і замінила на номер у новому корпусі! Однак, відпочити у тиші там також виявилося неможливо, оскільки після 24 години, мешканці готелю вирішили святкувати день народження в загальному коридорі на поверсі і їм було абсолютно байдуже, що інші гості, серед яких багато дітей, хочуть спати! На моє прохання розійтись і не заважати відпочиваючим вони не реагували, чим змусили повідомити адміністрацію готелю. Однак, на повторні прохання розійтись від мене і персоналу вони знову не реагували, і тільки через годину сварок розійшлися! Але враження від готелю та сон вже були зіпсовані! По-друге, після такої ночі, коли заходиш о 10 годині у приміщення ресторану на сніданок ти вимушений слухати гучну музику розважальної програми, твоє бажання спокійно поснідати у тиші нікого не хвилює! Навіщо така програма вранці не зрозуміло! Так гучно в приміщенні, що ти не чуєш співрозмовника і вимушений кричати при спілкуванні, окреме дякую за таку атмосферу вранці. Відносно сніданку, то страви смачні і нормальний вибір. По-третє, в спа також розслабитися і відпочити не вийде, бо знову ж таки там гучно лунає музика, бігають і стрибають в басейн діти та дорослі! На підлозі калюжі з води і сильно відчувається запах хлорки! Номери нормальні, знову ж таки не рахуючи відсутність шумоізоляціі, чисто, але у нас в номері, який розташований в новому корпусі був зламаний замок в санвузол і не зачинялися двері! Як добре, що ми зупинялись на дві доби, а не більше)
-
Ostap Ferneza ★★★☆☆
Приїхали в готель на 3 ночі. Загалом враження непогане - гарний номер, доставка в номер їжі - швидка, прибрано, дуже класне розташування, сніданки хоч і мають невеликий вибір, але смачні. Один великий мінус цього готелю - СПА. Воно дуже сильно хлороване. Після 5 хвилин перебування в ньому стає важко дихати і печуть очі від крапельок води які в них попадають. Ми з дружиною сходили туди в перший день, а наступні дні - ходили в аквапарк Мавка, бо знаходитись в спа Хвої було просто неможливо через велику кількість хлорки в воді. Що звісно потягнуло за собою незаплановані витрати. Ну і звісно ніхто про це не попередив перед заїздом. Тому підсумок приблизно такий - якщо вам спа не принципове - рекомендую, а якщо ви з того типу відпочиваючих, що люблять цілими днями валятись в джакузі - краще докладіть зайвих 200 баксів і поїдьте в Mountain чи ще десь - бо ви всеодно цю різницю потратите на нормальне спа в Мавці чи в іншому готелі. P.s фотографію добавляю з Мавки, оскільки в букінгах і інших сервісах фотографії з Хвої відповідають дійсності, просто не передають запах хлорки, моя фотографія теж не передасть:)
-
Елена Конопкина ★★★★☆
Готель нам сподобався і ми оьорвязково розглянемо модливість приіхати сюди знову! Розташування 10 з 10, одне з найкращих у Буковелі! Але зверніть увагу на будівництво, радила б обирати номери тільки mountain view! Сервіс прекрасний, приємний персонал, є дитячий басейн) по моєму запиту у номер принесли стільчик для годування та чайник для заварювання чаю, дуже цінно! Але є деякі зауваження, можливо буде корисно для покращення) -Дуже темна рецепція, мені просто не вистачило світла для затишку. Коли я спитала на ресепшені, про бутильовану воджу, мені сказали, що іі надають тільки при засленні і крапка. Я знаю про еко підхід готелю, але не звʼязала це з водою, респешеніст міг би трохи більше розказати - враження було б зовсім інше від відповіді. -Ми відпочивали у двокімнатному номері, бо просто хотілит мати простір - але заради інтересу перевірили додаткові спальні місця і вони в поганому стані, розкладаються у формі моста і нічого зробити неможливо, як там спати - я не уявляю (вже побачила, що є коментарі від інших гостей з цього приводу). - Класні номери і ремонт - кава у стіках? серйозно? краще приберіть взагалі, студентські роки згадалися... не вистачало якоісь ганчірки для кухні, здається сам же готель зацікавлений, щоб не було волого на кухні.. -У спальні два зіставлених ліжка, дитина спить з нами (1 рочок), то дуже не зручно, запитала про топер - принесли ще одне одіяло.. саме одіяло жовтого кольору, тому здавалося, що білизна не біла.. В готелі дуже багато гостей з дітьми, тому парам або тим, хто подорожує наодинці, може бути не так комфортно і спокійно) Спа - хороший, але забагато людей після обіду, ми відвідували тільки зранку. Смачні сніданки, але не нам було не так смачно, як в інших готелях, є простір для покращення. Усі концерти о 20:30 - з маленькою та і не зовсім маленькою дитиною - без шансів відвідати. І дитяче меню замале - нагетси і бупгери - не рахую... В цілому, задоволені) Заплатили приблизно 50,000 за 7 ночей.
-
Ігор Шклярук ★★★★★
Супер готель в центрі курорту, дуже зручно коли ти відпочиваєш з маленькими дітьми
-
Ольга Порохнюк ★★★★★
Готель новий, чистий, гарний концепт, але ще всі служби не на 100% працюють
-
Artem Melnichenko ★★★★★
Гарні, чисті, просторі номери з усім необхідним! Привітний і чемний персонал. Чудове розташування. Трохи не вистачає шумоізоляції в номерах, що виходять на дорогу.
-
Irusya Zirka ★★★★☆
Дуже класний готель , тільки має пару мінусів , з ранку лише сніданки, а потім навіть кави не по пити , і дуже жарко в номерах , так що пирини були додатковим матрасом , класно є чайник , сковорідка , електроплита ,витяжка , баняк , 2 маленькі чашечки , 2 тарілки , вилочки , ложечки )))))
-
Anna Mosiiuk ★★★★★
Дуже чудовий готель, домашній затишок, ввічливий персонал, смачні сніданки. Зручне місцерозташування, до бугільного підйомника два кроки, все в одному місті і прокат, і інформаційний центр, і лижна школа. А лижна кімната в готелі (просто бомба), дуже зручно для зберігання спорядження! І звичайно, підземний паркінг. Дякую! Все продумано бездоганно!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса HVOYA "ХВОЯ"?
HVOYA "ХВОЯ" знаходиться за адресою Урочище Вишні, 78593 Буковель, Івано-Франківська область, Україна
Який номер телефону HVOYA "ХВОЯ"?
Зв'язатися з HVOYA "ХВОЯ" можна за номером телефону +38 (097) 700-83-85
Як можна дістатися до HVOYA "ХВОЯ"?
Дістатися до HVOYA "ХВОЯ" можна за посиланням