В цьому кафе все дуже гарно. Особливо, коли обслуговує Олена. Випічка, чаабати свіжі, теплі, смачні. Чай гарячий, можна спокійно попросити ще щось, якщо тобі треба. Коли інша зміна, то зелень не свіжа. Помідори прокиші. І немає бажання більше заходити. Чаабату та зміна подає холодну, навіть якщо просиш нагріти. В ній на всю чаабату сухий хліб, листок несвіжого чорного салату. Один тонесенький шматок ковбаси й шматочок сиру. Вона не смачна й неситна. Тим паче, чаабати роблять вранці на весь день. Олена робить свіжі, багато м'яса, ковбаси, зелені сиру, чаабата гаряча. І хочеться прийти ще й ще. Коли зміна де є Олена та зміна дуже привітна, посміхається завжди. А інша зміна дуються, косяться на всіх. В них не добрий погляд. А так у зміні з Оленою дуже смачно, чисто, привітно. Заходимо туди кожну суботу коли та зміна.
Фотогалерея
Відгуки
-
Taisya Pautova ★★★★★
-
Наталя Шаповал ★★★★★
Багатий вибір напоїв . Цікаві акції . Затишно , смачно , привітна бариста , дуже атмосферно і душевно. Все смачно☺️ Хороше обслуговування та привітні працівники ☺️☺️ ! Всім рекомендую відвідати, та не оминути Француа в Хусті , !!!! 15 . 04 2023 !!! Дякую за обслуговування , дуже добра привітлива , ввічлива дівчина !!!
-
Liza Fetko ★☆☆☆☆
Замовила чіабату в закладі Сиділа, чекала досить довго (30 хв) хоча з відвідувачів була тільки ще сім'я з 2-х дорослих і дитини, які замовили піцу після мене Після того, як вони отримали свою піцу, я підійшла спитати чи довго ще маю очікувати на своє замовлення Після цього дівчина, яка її готувала зніяковіла, перепросила, сказала що забула про чіабату (яка весь цей час грілася) та захотіла приготувати нову, в цей момент її колега, яка раніше розрахувала мене, спитала чи вона просто припеклась чи згоріла Та сказала що просто припеклась Тоді інша сказала "ну то якщо просто припеклась то можеш видавати" Я взяла замовлення, на вигляд було справді просто припечене, але кусати було просто неможливо.. Чіабата настільки пересохла, що це був ніби великий сухарик, дуже плоска+ листя салату через температуру стало зовсім жахливе.. З'їла приблизно половину тільки через те, що була дуже голодна Розчарована(
-
Nina ★☆☆☆☆
Жалюгідна забігалівка, кава жахіття, несвіжі десерти, бариста просять "зачекати", хоча їх двоє. Середина весни, а льоду для напоїв немає. Була тут рік тому, сервіс скатився просто в нікуди, більше не прийду і нікому не пораджу
-
Виола Талпош ★★★★★
Смачна кава, швидкє обслуговування і завжди смачні круасани та тістечка!))
-
Тетяна Костюк ★★★☆☆
Чому коли ти береш замовлення в закладі - все у пластику? Шкода грошей на посуд? Подивіться на ці тарілки. При чому брендувати стакани - гроші є, а на тарілки? Жах! Чому хоча б не паперові? Не говорю уже про керамічні. Неприємно їсти з такого посуду. І це в той час, коли люди починають бути еко свідомими, супермаркети пропонують багаторазові торбинки, у ВРУ заборонили кульки, а тут.... Також дівчина без рукавичок взяла трубочки і вставила в стакан, тобто хтось якраз в тому місці буде губами доторкатись і пити свій напій. Браво!
-
Studio Dekor ★★★☆☆
Працюють в рукавичках, це добре для персонального захисту, але ними і гроші беруть, і столи прибирають, і ваше замовлення... Щось не так...з обслуговуванням.
-
Марія Немеш ★★★★★
Дуже смачні круасани з шоколадом і бананом а тарт шоколадно горіховий моя слабість онь тає в роті під смачне лате із лісовим горіхом... Колектив бомба.... Хочеться заходити каждий день...Так тримати....
-
Ольга Химинець ★★★★★
Смачні напої, завжди свіжа випічка, привітний персонал за це вам щиро вдячна.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Франс.уа м.Хуст?
Франс.уа м.Хуст знаходиться за адресою вулиця Карпатської Січі 17, 90400 Хуст, Закарпатська область, Україна
Який номер телефону Франс.уа м.Хуст?
Зв'язатися з Франс.уа м.Хуст можна за номером телефону +38 (050) 133-50-56
Як можна дістатися до Франс.уа м.Хуст?
Дістатися до Франс.уа м.Хуст можна за посиланням
Високогірна сироварня Izki