Гарне місце,смачна кухня, журчання Тиси на терасі … Клас! Обслуговування,ну дуже повільне. Кожен раз чекали невиправдано довго. Навіть стакан води доводилось чекати хвилин 20.
Фотогалерея
Відгуки
-
Вікторія Медвецька ★★★★☆
-
Olha Rir ★★★★☆
Заходили неодноразово у різні години, коли відпочивали з чоловіком. Загальне враження і спогади гарні. Але були і нюанси у вигляді "забутої страви", які доводилось чекати більше години. В один день картопля з грибами була прям дуже смачна і без зайвої олії, а через пару днів, та ж страва дуже жирна, ледь не плаває в олії. Не можу сказати що це "найсмачніший" заклад, але всі страви, що ми замовляли, не погані.
-
Vlad Kuksa ★☆☆☆☆
Щоранку в ресторані одна й та ж картина. Схоже, палять якийсь пластик, дим надзвичайно токсичний. Цим димом затягнуто декілька кварталів, а зокрема подвірʼя санаторію, який знаходиться напроти. З 8 до 10 ранку знаходитись на подвірʼї санаторію не можливо, дихати нічим. Приїздиш в гори, плануєш подихати свіжим повітрям, а отримуєш екологічну катастрофу. Цій проблемі декілька років, всім все одно(
-
Janos Rombai ★☆☆☆☆
Сьогодні були вперше в цьому закладі і востаннє , жахлива кухня, мізерні порції , повільньна обслуга при тому , що в ресторані було зайнято максимум 3 стола , Борщ просто без смаку , я не розумію як можна спортити борщ , в житті ще такий поганий не їли , кремзлики принесли холодними , порції пасти такі щоб і 2 річна дитина не наїлась , дуже шкода витраченого часу на відвідування вашого закладу , не раджу НІКОМУ
-
Oksana Fedorchenko ★☆☆☆☆
Якщо хочете витратити час, то це сюди. 20 хвилин приймали замовлення. Офіціанти не звертають уваги ні на голос, ні на електронні сигнали, ні на підняту руку. Хочете їсти - хапайте за руку. А страву краще самому з кухні забрати. Замовила пиво і дві страви. Про другу замовлену страву взагалі забули, чи то не дочули. Ні вибачень, ні смачної їжі. Дякую.
-
Олександр ★★☆☆☆
Були у вас 4роки тому і вирішили знову завітати. Але цього разу був розчарований. Бограч чекали більше години і нас не попереджали що стільки чекати. Пиво смачне як і було раніше. Здалося що порція бограча стала меншою але смак лишився на висоті. Навіть пиво несли по 20хвилин, це взагалі як так? Інтернет. Його просто нема. До файфаю то не під'єднюється то нема інтернету(додаю фото). І навіть коли інтернет є - він дуже повільний, навіть фотографію нормально не відправити. Шкода, але навіть при такій смачній кухня не можу поставити більше 2х зірок, бо сервіс це важливо. І було б добре давати зубочистки, цього не вистачало але це вже дрібниця. Сподіваюсь до наступного візиту ви це виправите, бо їхали зі львова заради вашого закладу і розчарувались :( Успіхів.
-
yae miko ★☆☆☆☆
Найжашливіша вечеря за усю поїздку. Чекали дуже довго, першим принесли супи та другі страви, напої - останніми, ще три страви та соуси не винесли взагалі, довелось дозомовляти та сказали чекати ще 15-20 хвилин. Замовили форель, з одного боку була зовсім прісна, з другого занадто солена, довелось запивати літром компоту. Запитали офіциантку про наливки, вона просто розгорнулася та пішла (?) повернулась через хвилин 15, якби не позвали - пройшла б повз нас. Половини страв і напоїв немає в наявності, ціни не зрозуміло чому такі високі, з музики - шум річки, 1 зірка тільки за красиві тарілки.
-
Сергей Колосков ★☆☆☆☆
Раніше подобалось. Цікавий формат. Проте персонал все зводить на нівець. В останній раз офіціанти 10 хвилин обходили столик стороною. Коли зловив одного з них і попросив меню - чекав ще 10 хвилин. Потім не витримав і сам підійшов за меню. На барі мені "на відвали" відповіли, що меню можна взяти, проте кухня вже не працює. На годиннику було 21-30. Довелось вечеряти на заправці.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Бокораш?
Бокораш знаходиться за адресою 90640 Кваси, Закарпатська область, Україна
Який номер телефону Бокораш?
Зв'язатися з Бокораш можна за номером телефону +38 (096) 263-18-85
Як можна дістатися до Бокораш?
Дістатися до Бокораш можна за посиланням
Високогірна сироварня Izki