Щороку сюди приїздили до 2022, востаннє були 2 роки тому. Як і тоді, так і зараз смачнючий бобгуляш у хлібчику, хліб для цієї страви печуть без дріжджовий, ну дуже смачний. Замовляли ще бограч, салат з капусти, сьомгу на грилі - все було смачне і свіже. Читала попередні повідомлення про неякісне обслуговування. Дійсно, немає постійної офіціантки, яка всі ці роки була в закладі, але нас обслугували добре. Подали їжу швидко. Ціни помірні
Фотогалерея
Відгуки
-
Olena Holovko ★★★★☆
-
Halyna Kyrylyuk ★☆☆☆☆
Кілька років тому відпочивали в Дийді і неодноразово відвідували цей затишний ресторан. Були задоволені чудовими стравами та обслуговуванням. Назвати зараз це місце рестораном.... язик не повернеться. Це просто жах, що з нього залишилося . Спочатку я думала, що помилилася і не туди потрапила. Але і це не найстрашніше. З таким обслуговуванням не стикалися ніколи . Найсмішніше, що меню зовсім нема, ціни не озвучують. На мої зауваження у хамській формі "чарівна жіночка" відповіла, що вона краще знає, як має бути. Асортимент нульовий, хоч ціни космічні, як в елітному закладі. Котлета 170 грн. Мало цього, то ще нам дописали в чеку те, що ми не замовляли. Правда , після розмови з моїм чоловіком гроші віддали. Судячи з відгуків - не ми одні такі. Не встигли доїсти - вже принесли розрахунок, від якого сказати, що були здивовані, це нічого не сказати. Ніколи не відвідуйте цей заклад, який колись звався рестораном .
-
Наталка Закорчевна ★☆☆☆☆
Жахливе обслуговування. В процесі замовлення дізнались, що маємо дякувати за те, що вони існують. Бо всі працівники з ресторану розбіглись і нема як працювати. За зарядку телефону власниця (вона ж і офіціантка) здерла 50 грн. Коли я запитала, чому мене не попередили, що послуга платна, мені відповіли - а де ви ще зарядите телефон? Чек віддавали ну дуже неохоче.
-
Євген Дутчак ★☆☆☆☆
це просто ужас , ніколи сюди не приходіть !!!!!!! якщо не хочете бути обмануті, був тут 3 роки тому все було на вищому рівні смачна їжа великий вибір , дешеві ціни . Завітав вчора сюди це аж смішно говорити , але ця гидка офіціантка говорила, як із тваринами , сиділи чекали 30 хв доки вона підійде , бо меню вона не давала , коли вона підійшла і дала відповідь чому не можна меню , бо у нас нічого майже немає із того що пише в меню , замовили те що було , а саме бограч (який мали принести у хлібі , а принесли у грізній тарілці в якій плавала комаха ) і замовили картоплю пюре і відбивну (яку принесли через 50 хв після замовлення) після того принесли меню яке очі на лоба на лізли … У такому сараї з таким обслуговуванням у нас вийшло 700 грн маленький перекус , а саме смішніше , що відбивна вийшла у 350 грн , такого я ще не бачив… Всі хто думали , або були колись і хотіли згадати їхню кухню категорично не рекомендую сюди приходити!
-
Виктор Хоменко ★★★★★
Дуже смачний боб-гуляш, привітний володарь цього закладу та персонал.
-
Jurij ★★☆☆☆
В цьому році 2021, значно погіршилась страва в хлібі.
-
Sasha Karkoza ★★★★☆
все круто, тільки іноді довго чекати офіціанта щоб дав меню, і обслужив
-
Ман Денис ★★★★☆
Гарна місцина, однак рівень сервісу в закладі слід підвищити. Це також стосується різноманітності страв у меню.
-
Тарас ТТ ★★★★★
Я не перший раз в цьому ресторані... Подобається колортна атмосфера цього місця ,а смачні угорські страви взагалі не залишать нікого байдужим . Порада:розраховуйте свої сили при замовленні страв,бо все дуже смачне і ситне...
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Нодькерт?
Нодькерт знаходиться за адресою 90234 Дийда, Закарпатська область, Україна
Який номер телефону Нодькерт?
Зв'язатися з Нодькерт можна за номером телефону +38 (097) 063-38-82
Як можна дістатися до Нодькерт?
Дістатися до Нодькерт можна за посиланням
Високогірна сироварня Izki