Відгуки

  1. Денис ★★★☆☆

    Впринципі все ок але є дуже багато нюансів, у нас номер був дорогий і за ці гроші ми могли взяти набагато кращу базу з кімнатами, басейн супер теплий, нам прийшлось виїхати швидше бо сталася проблема нам не повернули грн і ми втратили 9 тисяч, шумоізоліції ніякої, все дуже чути а особливо коли дощ то взагалі голова розколюється, на території симпатично але зразу через паркан паслися вівці і в кожного були ці дзвіночки на шиї і це дуже заважало, їжа смачна але дорогувато, нагетси фууу це не нагетси а прості котлети з свинного фаршу, щей за штуку 40 грн виходило, персонал дуже привітний і все супер, ми були 5 днів і там працювала одна жінка і дивилася за всім вона одна, просили музику включити хоть якусь нам відповіли що не можна, для людей які хочуть відпочити і після цього буде голова боліти то вам сюди, по сходах коли хтось ішов світ перевертався відчуття таке ніби коні пробігали, коли ми зайшли в номер то тумбочки були зовсім не протерті! В туалеті якась дира від вікна забита дошками це виглядало так собі, за номер вийшло 1800 грн як на мене це за дорого для такої бази! В спільній кухні по підлозі розкинута отрута для мишей, смерділо там ужасно, хотіли взяти ножик то мили його 3 рази щоб так не смердів! Ну антисанітарія страшна! Сусідня база така сама ціна в Мілани і там все було супер! Ми зустріли там нашого друга і номера там класні, музика грає коли в басейні і там хоть чисто і ціни такі ж самі! Цю оцінку поставила тільки із-за тієї жінки що на барі постійно вона дуже привітна! А все решту якась суцільна фігня! Але на території там дуже симпатично

  2. Olga Zvarych ★★★★☆

    Повернулася з Фієсти декілька днів назад. Загальні враження гарні. Чудовий економ відпочинок. У нас був номер економ без зручностей. Номер чистенький охайний. Але для таких номерів передбачений тільки один душ- він на вулиці, з шторкою звичайною, яку вітер роздуває, навіть заходу нормального нема. Також є тільки два туалети, якими користуються абсолютно всі, а миється він тільки раз зранку. Ще великим мінусом є прісний басейн який має глибину 1.5 метри, що є дуже не зручно, бо постійно потрібно триматися, бо дна не відчуваєш. Я б рекомендувала обирати номер на другому поверсі, бо все дерев'яне і ну дуже сильно все чути. Оскільки нас було двоє дорослих, то з мінусами можна миритися, а от якби були малі дітки, то я б обрала інший варіант

  3. Юлія Білейчук ★★★★★

    Їздимо у Фієсту вже 3 рік поспіль. Якщо у вас є діти, то вам сюди. Територія закрита на ніч, вночі можно купатись, є місце для дітей. Басейни з підігрівом, солений з джакузі, так він як ванна гарячий тому вночі бомбезно, є також для малюпусіків. Є кухня і альтанки, місце де пожарити шашлики. Чисто! В номерах туалет і душ, самі номери з брусу. Ми їздимо зазвичай на 8-10 ночей. На території є кафешка якщо лінь готувати, морозивко. Недалеко є магаз, але ми були на машині і їздили в атб.

  1. Іван Харчук (s-ViZa) ★★★★★

    Невелика бюджетна база відпочинку у Солотвино. Басейни із солоною водою та басейн з Джакузі. Поруч басейну лежаки, парасольки і захисний навіс від сонця. На території є гарний дитячий майданчик, гойдалка, кілька альтанок, фотозона і кафе. Їжа смачна. Тихо, привітна власниця.

  2. Nataliya Chuchko ★★★★★

    Були ми з групою у червні місяці 2025 року на відпочинку ( 6 днів)) у Солотвино на базі "Фієста " .Самі ми приїхали із Полтавщини .. Нам дуже сподобалось розташування самої "Фієсти" та весь обслуговуючий персонал бази який уважно слідкує за чистотою ..Номера затишні, чисті, гарна постіль та ліжка.. Є із зручностями і без них так як людина сама обирає як їй краще.. Вся територія у квітах, зелена, гарна, охайна..На території багато качель різних, беседок,мангалів є гарна фотозона. Також є бар, кафе..Можна замовити любу їжу по меню. У нас були чудові ,смачні сніданки .. Кухня є також із посудом ,холодильниками , газовимм плитами на території де можна самому приготувати .. Поряд є магазин., ціни адекватні. Окрема подяка так це басейни на території Фієсти .. Великий один , глибокий із прісною водою, дитячий та джакузі і солоною водою. Басейни в любу погоду теплі із підігрівом За всим цим слідкує , керує та підтримує кругом чистоту хазяйка бази Світлана.. Дякуємо Вам щиро за гостинність та гарний відпочинок... Миру Вам усім..... ,здоров'я, достатку, терпіння, благополуччя...

  3. Taras Hovdiak ★★★★☆

    Для невибагливих туристів. На ніч вимикають воду(навіщо не зрозуміло). У номері в душовій грибок аж гриб зі стіни виріс.

  1. Галина Недомірко ★★★★★

    Дуже класне місце,спокійне,для сімейного відпочинку супер!!!Власники дуже приємні ,чудові люди.

  2. Ok Ok ★☆☆☆☆

    Господарі брихуни і шарамиги. Залишили нас без даху над головою. Завдаток взяли.. а номера як вияснилось нам не забронювали.смердюча барижня.

  3. iurii ostrovskyi ★★★★★

    Дуже гарно відпочили! Чисті номера,чиста територія, музика не гримить як на інших базах. Доброзичливі хазяї. Хто бажає мати тишу і спокій це сюди!

  1. Алина Макудера ★★★★★

    Чудове місце для сімейного відпочинку! Зручні дерев‘яні будинки, в яких не спекотно! Номери на першому поверсі зі зручностями, на других без. Найсмачніша кухня, яка задовольнить не тільки дорослих, але й самих примхливих дітей! В басейні солона вода як в місцевих озерах! На території є дитяча площадка, а поблизу декілька луна парків і навіть невеличкий аквапарк.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Fiesta?

Fiesta знаходиться за адресою вул. Крянге, 90575 Солотвино, Закарпатська область, Україна

Який номер телефону Fiesta?

Зв'язатися з Fiesta можна за номером телефону +38 (068) 774-71-13

Як можна дістатися до Fiesta?

Дістатися до Fiesta можна за посиланням

Advertisements