Відгуки

  1. Єлизавета Крупська ★★★★★

    Часто купувала там піцу. Останнім часом особливо вечорами особлива завантаженість, довше чекати на замовлення, але це не заважає тому, що піца завжди дуже смачна, обслуговування ввічливе і хлопці мало того, що самі в масках і дотримуються правил поведінки при поширенні ковіда, а й просять відвідувачів так само одягнути маски. Загалом, респект за смачну піцу за прийнятною ціною та круте обслуговування!

  2. Kateryna Ziuzina ★☆☆☆☆

    Тут була дуже смачна піца! Я часто робила замовлення. Зазвичай беру овочеву із соусом теріяки та добавками. Здорово, що зробили добавки дор блю та пармезану. Але останнім часом добавки у мої замовлення не додавали. Уп'яте (!), хоча добавки стали трохи дорожчими, а їх все одно не додають. Коли прошу не додавати огірки, останнім часом їх ніби спеціально кладуть дуже багато. Один-два рази ще добре, але коли це постійно – то змушує писати відгук: Останній раз зробила замовлення і перед тим, як забрати, запитала, чи додали всі добавки, пояснила ситуацію, що кілька разів до цього замовлення мені не додавали добавки, але в чеку вони були прораховані і наклейки на коробках з назвами добавок наклеєні. Дівчина запропонувала перевірити, відкрила вже запаковану коробку з моєю піцею, і сказала, що все є, але соусу теріяку в піці не було (хоча це навіть не додатковий інгредієнт), мені сказали "ну так, зараз". Простого вибачте не було, просто довго додавали соус і віддали піцу. Неприємні відчуття останнім часом залишаються після замовлень. Я фотографії прикріпила п'ятничне замовлення, коли був День Піци. У цей день було дуже багато людей і я чекала на піцу 40 хвилин, на терміни не скаржуся, це нормально, тим більше в такий день, а ось на те, яку я піцу отримала – так: ні кукурудзи, ні пармезану в піці Маргарита не виявилося. А самого соусу теріяку знову не було в піці. Можливо це моя помилка, що я не перевіряю піцу, але я не пам'ятаю думку про те, що потрібно перевіряти, якщо говорити чесно) Дуже сподіваюся, що заклад почне знову готувати смачну піцу!

  3. Леван Цыкаришвили ★★★★★

    Піца чудова, готують хвилин за 6-7, це дуже швидко. Персонал відмінний, завжди привітний та усміхнений. Так, сумно що заклад на виніс, але близький до будинку. Я тут постійник, і всі касири знаю мене в обличчя і знають які я піци їм і який час я приходжу зазвичай-це прикольно коли до тебе добре ставляться дуже крутий персонал. Кращі просто хлопці❤️

  1. Анастасия Шаипова ★★★☆☆

    Пишу о точке на героев труда Пицца недорогая и вкусная,персонал ,а точнее девушка,которая стоит на кассе хамоватая,также было бы неплохо если бы резали равномерно, а то один кусок мега большой,а другой недокусочек,думаю,что это не так сложно

  2. D S ★★☆☆☆

    Піца хороша, але персонал псує враження. Те доп сиру немає, вже не пам'ятаю скільки разів було, то не для того соусом зроблять

  3. Олежка Oleolezhio ★★☆☆☆

    Пишу не для хейту, просто відгук. Це дуже несмачна піца. Я не розумію, для чого додавати в гавайську піцу зелень типу укропу чи петрушки, м'ясо поганеньке, піца взагалі не солона, а ананаси мегасолодкі. Місце приємне, швидко обслужили, але саме смак піци поганий.

  1. Олеже, ★★☆☆☆

    Пишу не для хейту, просто відгук. Це дуже несмачна піца. Я не розумію, для чого додавати в гавайську піцу зелень типу укропу чи петрушки, м'ясо поганеньке, піца взагалі не солона, а ананаси мегасолодкі. Місце приємне, швидко обслужили, але саме смак піци поганий.

  2. Mari Alieva ★☆☆☆☆

    Дуже погано (. Піцерія працює тільки на винос і ніде в доступному місці для відвідувачів немає такої інформації, на вхідних дверях наприклад або табличка на столику. Є дрібними буквами десь на стіні збоку біля касира в купі ще з якимись написами, це нам потім показали, я ледве розглянула де там що написано. і найцікавіше що ми чекали всередині хвилин 20, нам нічого не говорили, а як почали їсти, нам кажуть, вибачте у нас карантин і всередині їсти не можна! тобто просто стояти 20 хвилин можна , а їсти не можна, де логіка люди? Ми б цю піцу швидше б з'їли ніж чекали. Ми брали дві піци. Одну намагалися з'їсти на вулиці, по шматку з'їли, решту просто впало на землю, був вітер і дощ. Увага! Біля них немає навіть ні столика, ні навісу. Хотіли викликати поліцію. але за підсумком все вирішили мирно. Нам повернули гроші за одну піцу яку ми як бомжі намагалися є на холоді. Хоч і розібралися, але осад все одно залишиться, більше туди ні ногою!

  3. Олег Слепченко ★★★★☆

    Досить смачно. Ціни демократичні. Піцу готують за 10 хвилин. Тісто злегка товстувата, але на смак не впливає. Мої фаворити - 4 сиру і пепероні.

  1. Oleh Slepchenko ★★★★☆

    Досить смачно. Ціни демократичні. Піцу готують за 10 хвилин. Тісто злегка товстувате, але на смак не впливає. Мої фаворити - 4 сири та пепероні.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Pizza Day?

Pizza Day знаходиться за адресою Салтовский рынок, вул. Нескорених, 15/41, Харків, Харківська область, Україна, 61144

Як можна дістатися до Pizza Day?

Дістатися до Pizza Day можна за посиланням

Advertisements