Відгуки

  1. Daria Pyvovarova ★☆☆☆☆

    Дякую за гастрономічний контакт із доісторією. Тальятеле з лососем і креветками це смак, ніби морепродукти бачили мегалодона. Паста переварена до стану дитсадкової ностальгії. Обслуговування повільне, але дає час усвідомити помилку вибору. Досвід незабутній — і повторювати його не хочеться.

  2. Александра Тульчинская ★★★★★

    Саме найкраще обслуговування, смачна їжа та окрема подяка за кальян- це шедевр ❤️

  3. Дариша Пугачева ★★★★★

    Приїхала додому в Харків на декілька днів та вирішила зустрітися з дорогою мені людиною. Замовили смачні коктейлі та суши сет запечений. Дякую,все було смачно та з душею.Відмічу роботу офіціантки,що нас обслуговувала-дуже привітна,уважна та приємна дівчина. Прийдемо до вас ще!

  1. Sonia ★★★★★

    Відвідала цей ресторан і залишилася у повному захваті! Перше, що впадає в очі це щире та уважне ставлення до гостей. Персонал завжди усміхнений та привітний. Кухня просто на висоті! Страви надзвичайно смачні та свіжі. Обов’язково рекомендуємо всім, хто цінує якість, комфорт та гостинність.

  2. Татьяна Бырька ★☆☆☆☆

    3.09.21 ТРК "УКРАЇНА", будьте готові до того, що ваших дітей можуть пригостити ось такою горілою "смакотою"...

  3. Даша Дуракова ★★★★★

    Дуже смачні страви

  1. Roman Susidko ★☆☆☆☆

    Сьогодні робили замовлення піцци. Оператор повідомив, що кур'єр приїде максимально через !!! 2!!! години. Людина не приїхала навіть через 2 години. Хвилин на 7 пізніше. Окрім того, мы більш ніж 2 години чекали на ХОЛОДНУ піццу. Дуже дякуємо ( Героїв Сталінграду). Минулого разу, коли замовляли з цього номеру була подібна ситуація, і нам запропонували ВЕЛИЧЕЗНУ знижку в розмірі 10 відсотків. Нажаль, при цьому замовленні ніхто не нагадав, що маємо знижку. Більше ніколи не будемо у вас замовляти їжу. Знижки залиште собі разом з холодними стравами. Не раджу!

  2. Oleg Makey ★☆☆☆☆

    Увага! Остерігайтесь! Агенти по продажу карток знижки запугують бізнесменів якоюсь податковою перевіркою а потім пробують втюхати свої картки! Ніколи не відвідуйте цей заклад якщо вони так зневажать своїх потенційних кліентів!

  3. Master Dmitriy ★★★★★

    Не так вже й легко знайти "Мафію". Уявляєте, спочатку треба зайти в "Якіторію" і пройти через зал. Не знав, що вони тепер спільна така собі харчова мафія))) жарт) Замовили на сім'ю з трьох чоловік велику піццу, що типу метрова, ну, насправді, ні хто не міряє, і хіба що в самій коробці є метр))). Заміряв, 90,6см. Загалом, наїлися всі, бо 1,2кг - це нормально. Атмосфера спокійна, музика - релакс. Навколо охайно та чисто. Правда караоке сцена була закрита до свого часу, і доки що її простір займали ящики та холодильник з пивом. Але на люди цього не видно. Все Норм) Приємно здивувало подання лимонної води для розігріву шлунку, бо все ж це піцца. Офіціант +. Молодий хлопець трохи у тілі моторний, приємний, готовий швидко владнати всі незручності. Прикольно і вишукано презентує страви. Загалом, місце комфортне і в міру романтичне. Ставлю 5 із 5! Тим більше, що можна печені смаколики й до дому взяти, без зміни в ціні)))

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Mafia?

Mafia знаходиться за адресою ТРК Україна, проспект Тракторобудівників, 59/56, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Mafia?

Зв'язатися з Mafia можна за номером телефону +38 (097) 001-15-72

Як можна дістатися до Mafia?

Дістатися до Mafia можна за посиланням

Advertisements