Були з сімʼєю на Різдво. Ми страшенно замерзли і шукали місце, де могли б зігрітися. Коротко по пунктах: 1. Сумна та гнітюча атмосфера, у приміщенні прохолодно. 2. Офіціант на наш прихід не відреагував ніяк, не запропонував столик. Ми самі собі доставляли стільці, бо нас було шестеро. Згодом просили меню, бо нам його також не запропонували. 3. Щодо їжі. ВСІ напої були ледь теплими. Я попросила чай з імбиром, його вартість 180 грн. Мені принесли чайник на 1 горнятко, з ледь теплою водою та якоюсь стружкою імбиря. Ні смаку, ні запаху. Діти замовили по шматку торта, які ніхто не доїв, бо на смак були приторно солодкими, неможливими просто. Моєму чоловіку каву принесли тоді, коли ми вже просили рахунок: звісно, вона була холодна. Свого десерту я так і не дочекалась, бо вкотре нагадавши, мені відповіли, що вже нема, хоча коли приймали замовлення, то і словом не обмовились. 4. Найбільший цирк був при розрахунку. То решти нема, то перераховують по декілька разів. Ніколи і нізащо більше ногою туди не ступимо. Такого жахливого сервісу я ніколи не бачила Доповнюю свій відгук на ваш коментар : 1. Чай та каву ми пили одразу, бо шалено замерзли . Чай був холодний, кава також! 2. У мене не було поганого настрою, я виклала вам факти. Поганий настрій у вас, бо ви гостро відповідаєте, замість того, щоб прийняти до уваги всі зауваження. І зверніть увагу, що останні відгуки про ваш заклад далеко не найкращі, то мабуть все-таки проблема не в поганому настрої людей, а в персоналі? Можливо, варто щось змінити??? Варто зʼясовувати суть поняття «кризова комунікація» і трішки підівчитись спілкуватись з клієнтами, бо такими тонами відповідей клієнтів у вас не буде зовсім. Ну і щодо великої кількості відвідувачів - ви перегнули. 2 зайняті столики включно з нашим - не велика кількість. Тому так, я розраховую отримати увагу офіціанта Сором вам за такий зворотній зв’язок
Фотогалерея
Відгуки
-
Оксана Кацюба ★☆☆☆☆
-
Elina Blackberry ★☆☆☆☆
Заклад зацікавив приємним інтер'єром, але на цьому плюси закінчились. Не могли зрозуміти, як зробити замовлення, бо офіціант присутній, але немає qr коду на столах, меню не надали. Пішли замовляти на бар, де довелось взяти паперове меню, повернутись до столу, щоб обрати напій(тому що біля каси розгортати меню і подивитися немає як), і знову вертатись на касу для замовлення. Не розумію навіщо мені бігати по закладу, щоб зробити замовлення, якщо можна або розмістити його у вигляді таблички біля каси, або ж доручити цю роботу офіціанту. Напої непогані, але десерти не дуже, торт Рафаело більше нагадував хліб з грубим шаром масла, присипаний кокосовою стружкою. Щоб розрахуватися картою, знову довелося йти до терміналу на касі. Якщо ж прийняття замовлення і розрахунок проводиться на касі, чому не розрахувати нас одразу? І не зрозуміло, чому на ціннику ціна за 100гр, якщо стандартний шматок від 150 гр. І в ідеалі бажано, щоб персонал знав назви позицій в меню, а не питав при замовленні "А що це таке?".
-
Костянтин Масянзов ★☆☆☆☆
Гуляли з Дружиною по Різдвяному місту. Дружина захотіла в туалет. Зайшли в заклад, думали випити кави, але! Заппитання :"Де у вас туалет?" Поставило в тупік. "туалет тільки для клієнтів закладу." Те що любий заклад має надати туалет для відвідувуння, для власниці це - "Так у вас в Києві, у нас не так" Там був зайнятий 1 столик, такого і бажаю. Кончені.
-
Оксана ★★☆☆☆
Сьогодні відвідала заклад. Замовила заварний чорний чай, нажаль це був не чай, а якісь палки залиті кип'ятком навіть тривалий час на його заварювання, не дали бажаного насиченого, наваристого смаку). Подали в чайнику з нащербнутим носиком, керамічне покриття злізло... Насолодитись смаколиками зі смачним чаєм не вдалось(( Нажаль вся атмасфера і враження від закладу були зіпсовані. Власнику потрібно витримувати сервіс і подавати якісний продукт.
-
Lisa Yankovska ★☆☆☆☆
Дуже сумне та депресивне місце. Хотіли потрапити в цікавий заклад та поїсти смачного: по факту вийшли з думками, що це найгірший заклад за тиждень за який ми були у Львові. Попросили 2 десерти, шматочки по 100 гр (бо хотіли просто спробувати та знали що не з'їмо повністю шматочки більше) по факту опплати виявилось що нам зважили кожен по 160 гр, бо 100 вони врізати не можуть, стандартний шматок в них мінімум 150 гр. Про це не можна було попередити заздалегідь? Персонал просто промовчав, а потім поставив перед фактом. Оплата чомусь була не одразу, а потім, коли ми вже поїли: наче розраховано на те, що ти з'їси стільки, скільки врізали, і муситимеш це сплатити. Як висновок: десерти недоїли, грошей лишили порядком більше, персонал сумний та обслуговування таке наче я додому до них прийшла. Максимально неприємні враження, вертатись не хочеться. Їли 2 десерти: львівський сирник та чизкейк з фісташкою. Сирник непоганий, але дуже приторний, а чизкейк просто жах – хімозний посмак. З хорошого: милі тарілки та статуеточки. Цікава ідея (але з досить похмурим виконанням). На цьому все. P.S. ДОДАЮ ВІДПОВІДЬ НА ВАШ ФІДБЕК 1. Ок, нехай враження про інтер'єр та атмосферу суб'єктивне, але поділитися я ж маю право? Мені особисто як відвідувачу було похмуро знаходитись в цьому місці, де мало світла та нехай не сумний, але такий "заклопотаний" персонал (хоч людей майже і не було). Але цн дійсно суб'єктивне враження кожного. 2. Щодо розрахунку: так, така практика теж ок, але якщо замовлення я робила на барі чому не розрахуватись одразу? Для розрахунку довелося самостійно потім підходити на бар окремо. Втім теж нехай. 3. НАЙОСНОВНІШЕ Ви мене обважили. Я не знаю, скільки важить який десерт, який важкий, який легкий. Я не думаю про це, я просто хочу смачно похсти. Я просто бачу десерт і хочу його 100 гр як вказано на ціннику. Якщо ви не можете його відрізати так через якісь чинники - окей, але СКАЖІТЬ ПРО ЦЕ. Як я маю про це здогадатись? Пересічна людина просто не замислюється про це. Найбільше питання в тому, що про це ніхто і словом не обмовився, а потім по факту виявляється, що є дуже багато моментів, чому відрізати по моєму проханню у вас не було можливості. Нащо ви тоді ставите ціну за 100 гр, якщо мінімум ви відріжете саме цього десерту 150 гр? Ставте ціну тоді за 150 гр. 4. Про смак. Дійсно, теж суб'єктивне. Але як відвідувач вашого закладу скажу: це було несмачно. Мені все одно які там інгрідієнти. Воно просто несмачне і все, наче з супермаркету. Ми тиждень у Львові і до вас були в інших закладах. Я не знаю, що в їхніх чизкейках, але там було смачно. Десь менше, десь більше, десь не схоже на чизкейк, але це були смачні десерти. А у вас по факту і комунікація неприємна, так ще й дорого і несмачно. Вам теж гарного вечора та поціновувачів кому таке буде до смаку.
-
Ivan boiko ★★☆☆☆
Ціна якість дуже не рівномірна. У Львові є значно кращі кафе за такі кошти. Висновки робіть самі. Єдине що в плюс - локація.
-
Оксана Левицкая ★★★★★
Дуже дуже сучасно . Модерн. Це дуже дуже тепле місце. Затишно. Комфортно. Можу написати більше...Романтично. Привабливо. Іноді готують ексклюзивні страви на замовлення. Заздалегідь замовляють столик та меню. Всі варіанти про спосіб прийняття їжі , як в вказано працюють. Можете навіть обирати ексклюзивні напої. Страви дуже смачні. Продукти свіжі завжди. Це дуже важливо на сьогодні. Рекомендую. Люблю цей заклад
-
Danylo Kuznietsov ★★★★★
Були тут вперше. Замовляли каву та пиріг з куркою. Кава дійсно смачна. Подача страв гарна, пиріг дуууже смачний, вдосталь начинки, соковитий. Інтер'єр заслуговує найвищої оцінки. Так мені подобається вся це кото-тема, а вона у вас розкрита повністю. Раді, що відкрили таке гарне місце для себе.
-
Felix Nesteroff ★☆☆☆☆
Тістечка з рослинних жирів, післясмак огидний (п'яна вишня). Кава двох типів, але лате тільки на суміші роблять. Чиста арабіка тільки в еспресо. Чому?! Ставлю дві зірки через котів та той факт, що десь 8 років назад мені тут дуже сподобалися настоянки. Апд. Як я можу знати, звідки рослинні жири в ваших продуктах? Можливо, виробник їх поклав?! Рослинні жири мають смак який неможливо сплутати. Це відгук не щоб сваритися, а щоб попередити клієнтів, що очикувати від кафе та власникам кафе, що потрібно виправити Апд. По-перше не плутайте спреди та верши. По-друге офіціантка сказала, що лате модне приготувати тільки на суміші. І вже потім з'ясувалося, що можна зробити "еспресо та молоко подвійне". Тому краще зупиніться та не соромтеся брехати, водночас пропонуючи зайти ще раз. 1*. Більш дискутувати нема про що.
-
Anastasia Petruha ★★★★★
Дуже смачні тістечка та кава, хороша локація . засмучує тільки обслуговування :( офіціанти не знають меню і складників десертів. Дуже довго не відвідували цей заклад і були неприємно вражені, десерти зіпсувалися, тістечка не смачні :(
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Рудий Кіт?
Рудий Кіт знаходиться за адресою Галицький район, 79000 Львів, Львівська область, Україна
Який номер телефону Рудий Кіт?
Зв'язатися з Рудий Кіт можна за номером телефону +38 (050) 538-40-78
Як можна дістатися до Рудий Кіт?
Дістатися до Рудий Кіт можна за посиланням
Високогірна сироварня Izki