Замовив недорого, є акції. На сайті звичайно виглядає краще, не критично. Суши їм давно, прискіпливий – знаю помилки кухарів. Ці були смачні, замовлю ще
Фотогалерея
Відгуки
-
Andrew Valen ★★★★★
-
Ярослав Татищев ★★★★☆
Замовив сет Рок-н-Рол. Дуже смачний, але роли були не порізані, що зіпсувало перше враження. Начинки достатньо, розмір роли хороший (не дрібні). Замовлення прийняли та доставили швидко. Оператор і кур'єр ввічливі та привітні. А безкоштовна доставка – це завжди приємно для мене) В принципі, все сподобалося, дякую. Замовлятиму ще )
-
Надія Кучинська ★★★★★
Замовляю до Суші Майстра доставку сетів не вперше. Сет Теплий дуже смачний. Оператор зателефонував відразу після оформлення замовлення на сайті, розмовляв чемно, все уточнив із приводу замовлення. Єдине, я не відразу зорієнтувалася, дуже швидко він промовляв інформацію. Доставка жодного разу ще не запізнювалася, і на цей раз привезли в обумовлений час – приблизно до 40 хвилин. А найголовніше, що сет приїхав теплим, а не остиглим. Хотілося б сказати окреме спасибі за можливість оплатити карткою не лише на сайті, а й при отриманні кур'єра. Я дуже задоволена, дякую за смачні роли!
-
Vladimir Radionov ★☆☆☆☆
Огидно! Зробив замовлення, призначили час, коли забрати. Приїжджаю в цей час мені кажуть, що ще навіть не розпочали моє замовлення, тому що багато замовлень на доставку. Виходить, якщо замовив і сам приїхав забрати, то це в третю чергу? Та й чесно кажучи, суші ніякі. Це я так, на прохання друзів замовляв. Один рис і більше ніякого смаку. Не рекомендую.
-
Николай Явнов ★★★★★
Перебуваючи в Харкові, захотів зробити замовлення в Суши Мастера, адже завжди користиюся їхніми послугами. Замовлял рол Нініку Темпура, він не дорогий всього 104 грн. Подобаеться, що можна зробити замовлення на таку суму) Доставку була вчасна, не більше години. Рол сподобався, смачний. Дякую Вам !
-
JOSE REQUENA ★★★★★
Суші-майстер подає вам дуже чудові суші, які я знайшов як перший раз, коли насолоджуюсь ними. Саме так, як мені це подобається: ніжний і ароматний, але також насичений. Дякуємо, що надали таку гарну кухню для своїх працівників.
-
Дарья Левицкая ★★★★★
Досить смачні суші роблять в Суші Майстері - мені з першого разу вони до душі припали. Ніжні, смачні і ситні, саме так, як я і люблю. Дякую за таку прекрасну кухню вашим співробітникам.
-
Li Che ★☆☆☆☆
Тричі брали замовлення з собою. Двічі все було добре і смачно, а ось третій раз всі страви були несмачні. Особливо салат з хіяші! Туди просто не поклали горіховий соус. Роли Філадельфія - то такий собі мікс вершкового сиру з рисом накритий прозорим шматочком лосося. Вечеря була зіпсована. Більше ніколи туди не піду і вам не раджу.
-
Лілія Чепурна ★☆☆☆☆
Тричі брали замовлення з собою. Двічі все було добре і смачно, а ось третій раз всі страви були несмачні. Особливо салат з хіяші! Туди просто не поклали горіховий соус. Роли Філадельфія - то такий собі мікс вершкового сиру з рисом накритий прозорим шматочком лосося. Вечеря була зіпсована. Більше ніколи туди не піду і вам не раджу.
-
Артем Вальчук ★★★★★
У цьому ресторані замовлення робимо відносно недавно. Два дні тому купували сет "Фаворит". Сподобалося, що він дуже великий і знижка на нього цілком хороша. Рекомендую ресторан, з доставкою проблем немає.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Sushi Master?
Sushi Master знаходиться за адресою вулиця Академіка Проскури, 3в, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Sushi Master?
Зв'язатися з Sushi Master можна за номером телефону +38 (080) 033-03-33
Як можна дістатися до Sushi Master?
Дістатися до Sushi Master можна за посиланням