Відгуки

  1. Степан Мухин ★☆☆☆☆

    Гірших суші я не куштував! Рис це просто жах (ліпкий, як каша), риби не те що замало , вона тонкіше за газетний лист, васабі не мав ніякого смаку! Роли з вугром були з кістками. Жінка зʼївши пару ролів , відмовилася їх куштувати! Я зʼїв більше, так як було шкода грошей, але більше половини сета ми викинули. Наступного ранку в мене почалась діарея (не знаю із-за суши чи ні) Не знаю як прикласти фото, щоб ви самі це побачили! Ще додам - вони використовують вивіску Suchi Wok, які працювали в цьому приміщенні до них. Коли я їм подзвонил, так як не міг їх знайти, дівчина мені сказала - назву, Суши Вок, бачите? Оце ми)))

  2. Kereno Kanaero ★☆☆☆☆

    Гірше суші та салатів не брала ніколи! Замість заявленого айсбергу в салаті була пекінська капуста, замість 5 креветок на фото була одна порізана на слайси і один помідор. Із сета їсти можливо було тільки гарячі суші після котрих почувалася не добре. На ролі «Філадельфія» молекулярна риба, МЕНЬШЕ я не бачила ніде. Також рис просто жах. Те що заявлено на сайті і в житті - не відповідає дійсності. Після розмови з оператором запропонували бескоштовний напій до наступного замовлення і сказали що мені поклали ще більше норми по грамовці, я в шоці.

  3. Александр Багров ★★★★★

    Хорошие суши класний магазин

  1. Дмитрий Андрущук ★★★★★

    Дякую за смачну їжу і теплий прийом, ставлю 5 зірок вашому закладу і всім рекомендую

  2. Dmytro Kononenko (Dima Kay) ★★★★☆

    Відмінне місце для перекусу. Затишних столиків немає, є стійка з високими стільцями. Суші смачні, обслуговування теж. Все добре, приходьте.

  3. MARTYSHOV SS ★☆☆☆☆

    на днях здійснюючи покупки в супермаркеті РОСТ до мене підійшла дівчинка промоутер і запропонувала купити скидочную карту їх "шарашкіної контори" розповівши що знижка діє на всі що є на сайті, крім одного сету. я особливо не вникав був зайнятий покупками, але як через пару днів вирішив замовити суші, виявилося що знижка діє тільки на убогі сети (один рис з огірками) які намальовані в буклеті, на сайті таких навіть немає, плюс ціна на них завищена. після чого я вирішив повернути карту вони розповідають що співпрацюють з конторою яка їм цю акцію запропонувала і всі питання до них, а у них телефон вимкнений. зайшовши в гугл побачив оцінку 3.8 і почитавши коментарі та зрозумів що не дарма у них такий рейтинг. всім раджу почитати коментарі в GOOGLE про них а потім робити висновок, чи варто що то у них замовляти чи ні. відповідь буде очевидним. "Удачі вам хлопці з таким сервісом і ставленням далеко підете!"

  1. Rodion Kobzar ★★★★★

    Приходив та замовляв роли у хлопців у магазині! Особисто мені все сподобалося, смачно-швидко-бюджетно... Так, теж робив замовлення вихідний день, адміністратор відразу попередив час очікування збільшився через велику завантаженість... Багато писати не буду, якщо є якісь проблеми із замовлень, як на мене краще прийти в магазин і просто вирішити проблему на місці!!!

  2. Danylo Sankov ★★★★★

    Дуже смачна кухня, все на високому рівні.

  3. Олександр Мензеров ★★★★★

    Готують швидко. Дуже смачно. Раджу всім запечені роли

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Суши Wok?

Суши Wok знаходиться за адресою вул. Нескорених, 24Б, 1-й этаж, Kharkiv, Kharkivs'ka oblast, Україна, 61168

Який номер телефону Суши Wok?

Зв'язатися з Суши Wok можна за номером телефону +38 (050) 267-65-75

Як можна дістатися до Суши Wok?

Дістатися до Суши Wok можна за посиланням

Advertisements