Відгуки

  1. Яна Зароченцева ★★★★★

    Все дуже смачне і гарне обслуговування.

  2. Руслан Сидоренко ★☆☆☆☆

    Брудно, темно... З 2013 року, коли був тут востаннє, нічого не змінилося.

  3. Dmitrii Salenko ★★★☆☆

    Їжа смачна, але як на мене - трохи задорого, особливо деякі конкретні позиції. Обслуговування нормальне. Засмутило те, що не дивлячись на табличку на вході про обслуговування українською мовою, офіціантка не стала розмовляти з нами українською, довелося спілкуватися російською. А табличка була одним із факторів чому ми пішли саме сюди, а не в СушіЯ через 200 метрів.

  1. Helena Tertytsya ★☆☆☆☆

    Зірочка за зручне розташування. Продукти бувають не свіжі, проблеми з водою, то ж виникає питання щодо санітарно-гігієнічних норм. Господар мережі закладів росіянин, який товаришує з їхніми політиками, не комфортно там перебувати, дискримінація українців в Україні

  2. the Laura 88 ★★★☆☆

    Затишно, але задорого для таких маленьких порцій, для вегетарианців нема ані рису, ані локшини, тільки пара дивних страв. Не обслуговють укр-ою (згідно закону)

  3. Laura 88 ★★★☆☆

    Затишно, але задорого для таких маленьких порцій, для вегетарианців нема ані рису, ані локшини, тільки пара дивних страв. Не обслуговють укр-ою (згідно закону)

  1. Микола Стратієнко ★★★★★

    Досить цікавий ресторан японської кухні середньої цінової категорії. Меню пристойне, традиційне для подібних закладів, є фірмові страви, порції середні, якість страв на висоті, подача оригінальна. Чекати замовлення від 15 до 30 хвилин, мабуть залежить від завантаження закладу. Персонал дуже вічливий російськомовний, це ж Харків. Як на мене інтер'єр вже потребує оновлення, виглядає трохи потасканим, це не виглядає як варіант благородного старіння. Окремі кабінки відокремлені шторками які дуже нагадують шторки від душової. Ресторан розташований в центрі міста, через перехрестя центральний парк, можна прогулятися до або після відвідування ресторану. Зручно добиратися, метро не далеко, з парковою можуть бути незручності. Якщо вибирати з сушіресторанів в центрі то на мій погляд це найкращий варіант.

  2. Людмила Давиденко ★★★☆☆

    Дуже поважаємо східну кухню, але Танукі розчарував. Друга страва мала пригорілий присмак, хоча овочі були спасеровані відмінно, тобто готувалась вона після чогось, що пригоріло. У салат забули покласти інгредієнт, який був у опису страви і саме через нього ми цю страву і замовили. Соєвий соус - вода, в яку додали соус для кольору, і відмазки, що так і треба не проходять, бо знаємо, як треба Офіціанти чемні, пиво - відмінне.

  3. Андрій Криворучко ★★★★☆

    Наче і смачно, і ціни не сказати, що високі. Але принесли якусь бурду замість Кьянті. Був у них кілька разів, при першій появі принесли дійсно італійське. Наступного разу точно були щось українське, це відчувалось на смак. При вході зустрічають ударом в Гонг. Це прикольно :)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Тануки?

Тануки знаходиться за адресою Харьков Сумская улица 36/38, Харків, Харківська область, Україна, 61001

Який номер телефону Тануки?

Зв'язатися з Тануки можна за номером телефону +38 (057) 760-45-50

Як можна дістатися до Тануки?

Дістатися до Тануки можна за посиланням

Advertisements