Відгуки

  1. Bilal Kazi ★★★☆☆

    Їжа була смачною, особливо піца була ідеальною. Не сподівався, що в результаті вийдуть ці маленькі шматочки для шашлику. Ціна помірна. Приємна атмосфера та чудове вино!

  2. Валерия Царенко ★★★★☆

    Хорошее заведение с приятной музыкой и вкусными блюдами

  3. sawa po ★★★★☆

    Не дивлячись на безліч дрібниць в сервісі мені сподобалося. мінуси: - офіціанти не поспішають - алкоголю в меню немає потрібно на слух сприймати перелік - куріння сигарет в залі - музичний супровід шансончіком - відсутність терміналу плюси: - смачна їжа: замовляли шашлик, салат - хороше розташування і вид на проспект - низькі ціни, світле пиво 30 грн !!!

  1. Ankita Tiwary ★☆☆☆☆

    Дуже поганий досвід, сашліки не повністю приготовані, я рекомендую ніколи не пробувати, спасибі пізніше.

  2. Виталий Потоцкий ★★★★☆

    У залі дозволено куріть.Ето діскомфортно.Еда пріемлема.Антураж уютний.Желаю хлопцям заповнюваності кліентамі.У вас гарне место.Давайте більше реклами.Удачі.

  3. Marina Sladkova ★★★☆☆

    Як тільки зайшла кухаря зустріли з усмішкою, одразу ж спохватилися звати офіціанта. Дівчина підійшла, навіть не дала просто елементарно меню, пішла звати іншу. Я розумію свої столики, замовлення і т.д., але можна було дати меню і піти до своїх столів. Далі, десертів немає, хотіла скуштувати шоколадний фондан, але був лише один десерт, це розчарувало. Основне меню не скуштувала, тому що зайшла попити каву, може просто перекусити. Замовила гарячий шоколад. Шоколад був не гарячий, а теплий, враження, що какао розбавлений водою та сиропом) Меню не завадило б упорядкувати, вже затягнене до самого не можу) Офіціант, яка мене обслуговувала, сподобалася. На вигляд поводилася досить несміливо. Інтер'єр затягнув обстановку. 3 зірки тільки офіціант, інтер'єру та кухарям)

  1. Сергей Кравченко ★☆☆☆☆

    Меню неактуальне, з алгокольним меню взагалі не зрозумів, чи воно є. Запропонували алко-коктейлі, горілку та світле пиво. Яка горілка і яке пиво потрібно розпитувати. Чай принесли трохи тепліше за кімнатну температуру. Салат Цезар був не цезар без перепелиних яєць і без будь-яких яєць, з сухарями з пакетика і качанами салату замість салату... несмачний загалом. Терміналу немає тільки перекидання на карту, що незручно. Доводиться чекати, поки гроші перекинуться... Кальян замовити не ризикнули - пішли за ним в інше місце. Не рекомендую відвідувати дане місце, поки не будуть усунені такі косяки, що кричать.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Turkish Grill?

Turkish Grill знаходиться за адресою вулиця Мирослава Мисли, 50в, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Як можна дістатися до Turkish Grill?

Дістатися до Turkish Grill можна за посиланням

Advertisements