Що до музики,котра волає і заважає людям котрі мешкають в будівлях поруч.Прохання владнати цей момент,придбати нормальну систему та зробити звукоізоляцію в вашій кафешці.Якщо далі буде так заважати нам,то автор нижче,я вас підтримую не тільки словами ,а і скласти можу компанію
Фотогалерея
Відгуки
-
Anna ★☆☆☆☆
-
Слава ★★★★☆
Смачна кухня, особливо гриль меню: шашлик, кебаб, рибка просто неперевершені. Атмосфера непогана, але хотілось би щоб офіціанти були не з кам'яним лицем, а біль усміхненими.
-
Дмитро Векленко ★☆☆☆☆
Це саме гівняче кафе: замовити їжу можна прочекати 40 ,а то і більше хвилин. І нарешті,очикування в дві години!!!!! Офіціанка підійшла,і сказала: "не чекайте на ваше замовлення". Бармен не приймає замовлень,скидається на офіціанток - але їх немає у залі. Повний безлад!!!
-
Антоніна Суханова ★★★☆☆
Ми відсвяткували ДН в кафе "Сочі" 6.12.21, насамперед скажу: було смачно!!!! Дякую!!!! Але все є недоліки, які дуже зіпсували враження від вечірки, а саме..... музика, яку ми купили за 500 грн (це нам пощастило, що в банкетному залі, була ще одна гарна компанія, яка вирішила розділити витрати на двох), хоча коли ми спілкувалися з адміністрацією це питання піднімалося заздалегідь і нас запевнили, що буде діджей, а на справді ми самі зі своїх гаджетів ( та ще й за свої гроші) створювали собі хоч якісь розваги, а саме-танці, це великий "мінус" адміністрації..... Ще було дуже не гарно....коли, принесли рахунок, була вказана вся сума заказу (хоча ми внесли 1000 грн, при бронюванні) і коли ми вказали на це офіціантові, вона дістала з під рахунка "манюсінький" папірець з вказаною правильною сумою....Це було гидко... на, що ви сподівалися, що "без лоха, и жизнь плоха" це дуже не гарно, і заклад зі смачною їжею, я не буду рекомендувати друзям і знайомим, тому, що відверто, нас хотіли.... "взути", а з музикою саме так і сталося...Три зірки, тільки за смачну їжу.....
-
Serhiy Usenko ★★★★☆
Звтишна обстановка
-
Alex ★★★★☆
Кабачёк для 40+
-
Наталия Малиновская ★☆☆☆☆
Хотіла поставити оцінку ще нижче, але, на жаль, немає такої програмної можливості. Зіпсоване свято і втрачений час. Жахлива кухня із зіпсованих продуктів. У залі палять icos, хоча на вході висить табличка, що куріння заборонено. Ніхто з обслуги не робить зауваження щодо недотримання цих вимог, проблему доводиться вирішувати самостійно. Жахливо, жахливо і ще раз жахливо.
-
Ігор Черкаський ★★★★★
Дуже гарна, смачна їжа. Атмосферний придорожній заклад
-
Анатолій Янчук ★★★★★
Гарне місце для святкування сімейних свят.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Сочі?
Сочі знаходиться за адресою вул. Нескорених, 31, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Сочі?
Зв'язатися з Сочі можна за номером телефону +38 (050) 606-50-40
Як можна дістатися до Сочі?
Дістатися до Сочі можна за посиланням