Будь-ласка забронюйте столік круглий для однієї особи. Я буду ланч на ваш вибір) ситно вкусно і не дорого. Я буду через 30 звилин
Фотогалерея
Відгуки
-
Юлия Коваленко ★★★★★
-
Maxim Negoda ★★★★☆
Інтер'єр справляє приємне враження. Салати смачні, м'ясні страви - не дуже. Офіціанти уважні, обслуговують швидко
-
Alexander Birchenko ★★★★☆
Дуже смачна кухня. Алкогольні напої на 30% дорожчі ніж в середньому по місту
-
Тарас Михайлов ★★★★★
Заклад в який не соромно прийти як з друзями, так і з коханою людиною. Смачні страви, красивий інтер‘єр, якісне обслуговування - чого ще бажати? ☺️
-
Марічка Відсутня ★★☆☆☆
На вході цвяхами прибита табличка із повідомленням, що у закладі не приймають кредитні картки. Із дитиною нас посадили за високий стіл, а прохання пересадити за інший порожній стіл проігнорували. Офіціантка весь час стояла над душею, досить неприємно було вечеряти у такій атмосфері. Інший офіціант, який нас навіть не обслуговував, підбіг з-за спини та вихопив меню, яке ми читали, щоб замовити десерти.
-
Максим Ободовский ★★★★★
Потрапив сюди невеликим колективом, приїхали родичі з іншої області і сестра наполягла на даній локації (я і не сперечався). Отже, неділя вечір, багато вільних місць, на вході зустріли, вибрали місце, сіли. Верхній одяг віддали в гардероб (окремо стоїть шафа), вішалок не помітив. Крісла та столи зручні (м'які та не хитаються). По меню - їжа та алкоголь окремо, і там і там асортимент широкий, із того що ми замовляли все було в наявності, окрім крафтового пива міняли постачальника і не встигли змінити меню (зі слів офіціанта). Ціни на їжу мабуть середні або вище середніх, алкоголь напевно дорогий, але він зараз і в маркеті дорого коштує. Інтер'єр красивий, чисто, привітні офіціанти, замовлення приносили без затримок, все було смачно та красиво подано. Загалом "посиділи" вільно, публіка різноманітна, в приміщенні не палять. Не знаю як буде в завантажений вечір із великою кількістю відвідувачів, можливо потраплю та зможу оцінити.
-
Константин Адвокат ★★★★★
Гарне, затишне місце. Є літня тераса, досить цікаво оформлена, знаходиться поміж дерев. Персонал привітний, і обізнаний в меню. Ціни вище середнього. Кухня своя, тобто шеф кухар я так розумію має свою технологію приготування досить цікаве меню. Лимонад просто бомба . Дуже смачний. Сподобався суп з індичкою та брокколі. користується популярністю. Рекомендую.
-
I TC ★★★★★
Наш список улюблених ресторанів збільшився :) Дуже смачно :) Приємна атмосфера, ненав'язлива музика. Особлива подяка персоналу: працюють професійно, ввічливі і непомітні, але все зроблено "як треба". Дякуємо і керівництву, і власникам :) P.s суп з пельменями вразив ;) і смаком, і розміром головного інгредієнта :)
-
Станіслав Євтушенко ★★★★★
Рахунок на 8 чоловіків з 1 літром віски 4500,00 грн. Смачно, великі порції.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса The Kitchen?
The Kitchen знаходиться за адресою вулиця Космічна, 21, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону The Kitchen?
Зв'язатися з The Kitchen можна за номером телефону +38 (063) 055-23-32
Як можна дістатися до The Kitchen?
Дістатися до The Kitchen можна за посиланням