Загалом заклад приємний, обслуговування добре, доброзичливий персонал, підказали коктейль за смаковим вподобанням. Цікава подача коктелів, мені сподобалось )Адміністратору окрема подяка!!!Але знімаю зірочки за салат. Це найгірший теплий салат з телятиною який я їла, через велику кількість каперсів він кислий і соус наче на маринаді з цих же каперсів... Склалося враження що оцту налили... Можливо це такий рецепт але він точно мені не до смаку! Тепер з'явився пунктик по уточненню мого улюбленого салату. Розвитку та процвітання!
Фотогалерея
Відгуки
-
Юлия Куция ★★★★☆
-
Анатолій ★★★★★
Цікавий заклад на ХТЗ і від метро недалеко, були там перший раз. Замовляли бургер, картоплю фрі та ще декілька смаколиків. Все дуууже смачно. Обслуговування теж без питань, швидко приготували. Раджу відвідати
-
Anna Kanduba ★★★★☆
Гарний інтерʼєр, можна вибрати зали, не треба бронювати столик заздалегідь, завжди є місця. Доволі смачна кухня і швидке обслуговування, але ціни вищі за середні по місту. Із закусок брускети та профітролі доволі сухі. Із великих мінусів, коли йдеш великою компанією, то запас алкоголю в складає максимум по 2 пляшки, хоча і попереджали заздалегідь, що буде споживатись. Пробковий збір коштує захмарно, а вибір італійських червоних вир доволі обмежений. Останнього візиту із десертів наявності був лише Наполеон та крем брюле.
-
Борисенок Вячеслав ★★★★★
Хороше місце. Всередині багато простору, є зал для курців та не курців. Хороше обслуговування, швидка подача деяких страв. Смачний чай, хороша подача бургерів, є нестандартні бургер, яких ніде не зустрічали. Є невелика парковка. Цікавий заклад, можемо рекомендувати.
-
Vlad F; ★★★☆☆
Приємний інтер’єр закладу, помірні ціні у меню. Страви смачні, але кожного разу різні варіанти подачі, трохи дивно, якщо чесно. Про обслуговування української можна тільки мріяти ( за це мінус зірка). Бармен додавав у чай інгредієнти ( лимон, м’яту) без рукавичок, тобто, просто голими руками! Персонал не використовує засоби індивідуального захисту, столи не обробляються дезінфекційними розчинами після гостей.
-
Владислав Сергіїв ★★☆☆☆
Попре усі запевнення адміністрації, стосовно того, що персонал обслуговує українською, фактично обслуговування українською ви тут не отримаєте. Можливо лише якщо дуже попросите, але це не точно. Крім того меню і вся інформація російською. Більше того, і я ніде такого не бачив, вони приносять рахунки надруковані російською. Скоріше за все, неповага до власної держави та її мови, це свідома позиція керівництва закладу. Прикро це. Смак їжі та напоїв - посередині, вау ефекту немає.
-
Svіtlana ★★★★★
Сучасний класний інтер'єр, затишно, але водночас простору достатньо, високі стелі, великі окна, почуваєш себе комфортно, вільно. Персонал ввічливий, непомітний. Кухня смачна. Донька пригощалась дитячим бургером, порція велика, на прохання сік підігріли. Перші страви виглядають апетитно, та й смак відповідає. Добрий вибір салатів. Ціновий діапазон на будь-який гаманець. Що дуже приємно вразило, під час відвідування закладу, зайшли люди із слабким зором, їх зустріли дуже тепло, провели до вільного столику, проговорили меню, швидко принесли напої, тобто поставилися з особливою шаною. За це вам велике людське дякую. До речі, на мою українську відповідали українською, за це ще кілька плюсів)))
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Traktor Burger Bar?
Traktor Burger Bar знаходиться за адресою вулиця Біблика, 19, Харків, Харківська область, Україна, 61007
Який номер телефону Traktor Burger Bar?
Зв'язатися з Traktor Burger Bar можна за номером телефону +38 (073) 133-61-87
Як можна дістатися до Traktor Burger Bar?
Дістатися до Traktor Burger Bar можна за посиланням