Відгуки

  1. Богдан Нестеров ★★★★★

    Сьгодні ваш бармен Анастасія, зробила наш вечір, тільки із-за неї я готовий повертатись сюди, кожного разу, дякую тобі велике!!!

  2. Pavlo Chudopalov ★★★★★

    Дуже затишний сучасний модний інтер'єр, увага до деталей, смачна кухня, уважне обслуговування, приємні ціни. Повний метч. Дякую!

  3. Анастасия Рассулова ★★☆☆☆

    Дуже люблю їжу і відвідувати різні заклади, і…. В настільки поганому закладі я не була давно( По-перше, дуже, дуже слабка кухня. Люблю азійську кухню в різних її проявах, а лагман - це взагалі одна з найулюбленіших страв, завжди замовляю його якщо бачу в меню, і, звісно, замовила в цей раз. Замість лагману принесли дуже рідкий суп з пісним бульйоном без будь-якого смаку. Намагалась його якось врятувати сіллю та перцем, але він був абсолютно безнадійним. Змерзша та голодна зʼїла «начинку» цього супу, залишивши бульйон в тарілці. До речі, нікого з персоналу не стурбувало, просто забрали тарілку і все. Глінтвейн був нормальним) По-друге, сервіс теж дуже засмутив. Ніхто не попередив, що біля нашого столика буде залишати аніматор, якого замовили люди, що справляли день народження, не пропонували обрати столик так, щоб не доставило це незручностей. У висновку, хвилин 10-15 прям біля нашого столу бігав святкуючий натовп з криками , лопалися надувні кульки, частина конфеті полетіла на наш стіл. В процесі цього святкування теж ніхто не вибачився та не запропонували пересісти. По-третє, до цього всього, мене просто добила табличка в туалеті з текстом російською мовою) Дуже сумно, думала, що заклад достойний, тому що виглядав дуже презентабельно, а по суті рівень якоїсь посередньої кафешки в спальному районі

  1. Дарья Потапенко ★☆☆☆☆

    Все, що можу сказати , що це було жахливо Ми заздалегідь забронювали столик , відповідно зазначили кількість гостей , пришли, не вистачало двух стільців, ми стояли чекали поки їх принесуть хвилин 5, буквально стояли и чекали Потім чекали офіціанта хвилин 20, і поки я сама не підійшла і не попросила підійти ніхто не рухався Прийшов хлопець (хочу зазначити, що він був без записника , а нас на хвилиночку 5 осіб, тобто заказ був великий ) і десь на середині замовлення він розвернуся і пішов за блокнотом. Жах, не рекомендую!

  2. Olesia Skorik ★★★★★

    Дуже гарний і затишний ресторан. Святкувала там своє день народження і декілька разів зустрічалась з подругами. Обслуга на високому рівні, дуже смачні салати і чебуреки. Також рекомендую коктейлі від симпатичного бармена. Іноді бувають вечора з живою музикою це додає особливого настрою і атмосфери. Обовʼязково ще зустрінемось. Всім рекомендую

  3. Марина Борейко ★☆☆☆☆

    Смачно, але не обслуговують українською!

  1. Масик Валерий ★★★★★

    Чудовий тематичний ресторан. Цікаве меню, дружній сервіс. Чудово доповнить ваш романтичний вечір)

  2. Михаил Лысенко ★★★★★

    Гарний сервіс, смачно, приємна атмосфера.

  3. Поліна Олександровська ★☆☆☆☆

    Прийшли до закладу близько 21:00. Нам запропонували найгірші столики - сказавши що решта зайняті, хоча табличок "Зарезервовано" не було. Насолоди від проведеного часу нуль! В закладі бігали і кричали дітлахи. На барі де бармени готують алкогольні напої - сиділо декілька школярів молодших класів. Повна аморальність та безвідповідальність керівництва. Я так і не зрозуміла чи це концепція закладу - "дитячий садок з алкоголем" чи що це взагалі?

  1. Павло Гаврін ★★★★★

    Місце для серйозних страв. Поїсти із вином чи ще міцнішим алкоголем - підходить. Напитись різного пива в прикуску зі снеками - шукайте інший заклад.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса NON?

NON знаходиться за адресою вулиця Григорія Сковороди, 32/1, Харків, Харківська область, Україна, 61057

Який номер телефону NON?

Зв'язатися з NON можна за номером телефону +38 (067) 732-00-32

Як можна дістатися до NON?

Дістатися до NON можна за посиланням

Advertisements